NETHERLANDS 2000-01
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 25 8 1 73 23 50 83
2 Feyenoord Rotterdam 34 21 3 10 67 37 30 66
3 afc Ajax Amsterdam 34 18 7 9 85 43 42 61
4 sv Roda J.C. Kerkrade 34 17 8 9 59 41 18 59
5 fc Utrecht 34 17 8 9 58 43 15 59
6 sbv  Vitesse Arnhem 34 16 11 7 56 43 13 59
7 R.K.C. Waalwijk 34 16 11 7 48 36 12 59
8 sc Willem II Tilburg 34 14 9 11 60 50 10 51
9 N.A.C. Breda 34 13 10 11 41 40 1 49
10 sc Heerenveen 34 11 14 9 51 42 9 47
11 fc Twente Enschede 34 10 11 13 47 60 -13 41
12 N.E.C. Nijmegen 34 9 13 12 42 53 -11 40
13 A.Z. Alkmaar 34 9 8 17 45 63 -18 35
14 fc Groningen 34 8 9 17 36 56 -20 33
15 vbv de Graafschap Doetinchem 34 9 4 21 44 66 -22 31
16 sc Fortuna Sittard 34 8 7 19 31 64 -33 31
17 Sparta Rotterdam 34 6 7 21 42 72 -30 25
18 R.B.C. Roosendaal 34 4 2 28 37 90 -53 14
  612 231 150 231 922 922 0 843
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
PROMOTION RELEGATION POOL
Group A
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 sc Fortuna Sittard 6 3 1 2 9 6 3 10
2 fc Zwolle 6 2 3 1 6 4 2 9
3 fc Volendam 6 3 0 3 6 8 -2 9
4 sc Telstar Ijmuiden-Velsen 6 1 2 3 7 10 -3 5
  24 9 6 9 28 28 0 33
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Group B
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 Sparta Rotterdam 6 4 1 1 14 8 6 13
2 Cambuur Leeuwarden 6 3 0 3 11 13 -2 9
3 sbv Excelsior Rotterdam 6 2 1 3 14 14 0 7
4 dvv Go Ahead Eagles Deventer 6 1 2 3 9 13 -4 5
  24 10 4 10 48 48 0 34
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
ijvv Stormvogels IJmuiden + sc Telstar Ijmuiden-Velsen => vv Stormvogels Telstar Comibatie Velsen
sc Willem II Tilburg => Willem II Tilburg
Promoted fc Den Bosch 's Hertogenbosch
P.S.V. = Philips Sport Vereniging dvv = Deventer voetbal vereniging
afc = Amsterdamsche football club A.Z. = Alkmaar Zaanstreek
J.C. = Juliana Combinatie N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
fc = football club vbv = vereniging betaald voetbal
sbv = stichting betaald voetbal R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie sc = sport club
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2001-02
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 afc Ajax Amsterdam 34 22 7 5 73 34 39 73
2 P.S.V. Eindhoven 34 20 8 6 77 32 45 68
3 Feyenoord Rotterdam 34 19 7 8 68 29 39 64
4 sc Heerenveen 34 17 9 8 57 27 30 60
5 sbv Vitesse Arnhem 34 16 12 6 45 34 11 60
6 N.A.C. Breda 34 15 9 10 55 52 3 54
7 fc Utrecht 34 14 9 11 60 51 9 51
8 R.K.C. Waalwijk 34 14 6 14 49 44 5 48
9 N.E.C. Nijmegen 34 13 6 15 38 59 -21 45
10 A.Z. Alkmaar 34 12 7 15 43 45 -2 43
11 Willem II Tilburg 34 10 13 11 54 61 -7 43
12 fc Twente Enschede 34 10 12 12 41 41 0 42
13 sv Roda J.C. Kerkrade 34 11 8 15 33 45 -12 41
14 vbv de Graafschap Doetinchem 34 10 7 17 43 55 -12 37
15 fc Groningen 34 10 7 17 40 59 -19 37
16 fc Den Bosch 's Hertogenbosch 34 8 9 17 40 55 -15 33
17 Sparta Rotterdam 34 4 12 18 26 75 -49 24
18 sc Fortuna Sittard 34 3 8 23 27 71 -44 17
  612 228 156 228 869 869 0 840
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
PROMOTION RELEGATION POOL
Group A
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 R.B.C. Roosendaal 6 4 2 0 15 6 9 14
2 fc Den Bosch 's Hertogenbosch 6 4 1 1 17 9 8 13
3 bvo  Emmen 6 1 1 4 10 15 -5 4
4 sc Cambuur Leeuwarden 6 1 0 5 8 20 -12 3
  24 10 4 10 50 50 0 34
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Group B
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 sbv Excelsior Rotterdam 6 3 1 2 10 8 2 10
2 fc Volendam 6 3 0 3 10 14 -4 9
3 fc Den Haag 6 2 2 2 13 9 4 8
4 Sparta Rotterdam 6 2 1 3 10 12 -2 7
  24 10 4 10 43 43 0 34
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
sbv Eindhoven => fc Eindhoven
Dordrecht '90 => fc Dordrecht
Promoted fc Zwolle, R.B.C. Roosendaal, sbv Excelsior Rotterdam
afc = Amsterdamsche football club
P.S.V. = Philips Sport Vereniging J.C. = Juliana Combinatie
sc = sport club vbv = vereniging betaald voetbal
sbv = stichting betaald voetbal A.Z. = Alkmaar Zaanstreek
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
fc = football club bvo = betaald voetbal organisatie
R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
Heereveen = It Hearrenfean Leeuwarden = Ljouwert
NETHERLANDS 2002-03
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 26 6 2 87 20 67 84
2 afc Ajax Amsterdam 34 26 5 3 96 32 64 83
3 Feyenoord Rotterdam 34 25 5 4 89 39 50 80
4 N.A.C. Breda 34 13 13 8 42 31 11 52
5 N.E.C. Nijmegen 34 14 9 11 41 40 1 51
6 sv Roda J.C. Kerkrade 34 14 8 12 58 54 4 50
7 sc Heerenveen 34 13 8 13 61 55 6 47
8 fc Utrecht 34 12 11 11 49 49 0 47
9 R.K.C. Waalwijk 34 14 4 16 44 51 -7 46
10 A.Z. Alkmaar 34 12 8 14 50 69 -19 44
11 sc Willem II Tilburg 34 11 9 14 48 51 -3 42
12 fc Twente Enschede 34 10 11 13 36 45 -9 41
13 R.B.C. Roosendaal 34 10 6 18 33 54 -21 36
14 sbv Vitesse Arnhem 34 8 9 17 37 51 -14 33
15 fc Groningen 34 7 11 16 28 44 -16 32
16 fc Zwolle 34 8 8 18 31 62 -31 32
17 sbv Excelsior Rotterdam 34 5 8 21 38 72 -34 23
18 vbv de Graafschap Doetinchem 34 6 5 23 35 84 -49 23
  612 234 144 234 903 903 0 846
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
PROMOTION RELEGATION POOL
Group A
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 fc Zwolle 6 4 2 0 12 5 7 14
2 Helmond Sport 6 3 1 1 9 10 -1 10
3 fc Den Bosch 's Hertogenbosch 6 2 1 4 7 10 -3 7
4 dvv Go Ahead Eagles Deventer 6 1 0 5 9 12 -3 3
  24 10 4 10 37 37 0 34
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Group B
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 fc Volendam 6 4 0 2 12 7 5 12
2 bvo Emmen 6 3 0 3 6 6 0 9
3 sbv Excelesior Rotterdam 6 3 0 3 8 9 -1 9
4 Heracles Almelo 6 2 0 4 6 10 -4 6
  24 12 0 12 32 32 0 36
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Promoted fc Volendam, A.D.O. Den Haag
P.S.V. = Philips Sport Vereniging
afc = Amsterdamsche football club
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
J.C. = Juliana Combinatie dvv = Deventer voetbal vereniging
sc = sport club sbv = stichting betaald voetbal
fc = football club vbv = vereniging betaald voetbal
R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie bvo = betaald voetbal organisatie
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2003-04
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 afc Ajax Amsterdam 34 25 5 4 79 31 48 80
2 P.S.V. Eindhoven 34 23 5 6 92 30 62 74
3 Feyenoord Rotterdam 34 20 8 6 71 38 33 68
4 sc Heerenveen 34 17 7 10 45 35 10 58
5 A.Z. Alkmaar 34 17 6 11 65 42 23 57
6 sv Roda J.C. Kerkrade 34 14 11 9 60 41 19 53
7 Willem II Tilburg 34 13 10 11 47 54 -7 49
8 fc Twente Enschede 34 15 3 16 56 53 3 48
9 N.A.C. Breda 34 12 10 12 58 55 3 46
10 fc Utrecht 34 13 7 14 42 52 -10 46
11 R.K.C. Waalwijk 34 10 10 14 47 55 -8 40
12 R.B.C. Roosendaal 34 10 10 14 34 47 -13 40
13 fc Groningen 34 9 10 15 38 53 -15 37
14 N.E.C. Nijmegen 34 10 4 20 44 62 -18 34
15 A.D.O. Den Haag 34 9 7 18 36 61 -25 34
16 sbv Vitesse Arnhem 34 4 16 14 39 56 -17 28
17 fc Volendam 34 7 6 21 31 79 -48 27
18 fc Zwolle 34 5 11 18 27 67 -40 26
  612 233 146 233 911 911 0 845
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
PROMOTION RELEGATION POOL
Group A
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 sbv Vitesse Arnhem 6 4 2 0 14 4 10 14
2 V.V.V. Venlo 6 2 2 2 11 10 1 8
3 Sparta Rotterdam 6 1 3 2 8 10 -2 6
4 Helmond Sport 6 0 3 3 7 16 -9 3
  24 7 10 7 40 40 0 31
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Group B
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 vbv De Graafschap Doetinchem 6 4 1 1 10 4 6 13
2 Heracles Almelo 6 3 2 1 11 6 5 11
3 sbv Excelsior Rotterdam 6 2 2 2 8 8 0 8
4 fc Volendam 6 0 1 5 4 15 -11 1
  24 9 6 9 33 33 0 33
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Promoted fc Den Bosch 's Hertogenbosch, vbv De Graafschap Doetinchem
afc = Amsterdamsche football club R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
P.S.V. = Philips Sport Vereniging N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
sc = sport club A.D.O. = Alles Door Oefening 
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek sbv = stichting betaald voetbal
J.C. = Juliana Combinatie V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
fc = football club vbv = vereniging betaald voetbal
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie
Heereveen = It Hearrenfean
HOLLAND 2004-05
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 27 6 1 89 18 71 87
2 afc Ajax Amsterdam 34 24 5 5 74 33 41 77
3 A.Z. Alkmaar 34 19 7 8 71 41 30 64
4 Feyenoord Rotterdam 34 19 5 10 90 51 39 62
5 sc Heerenveen 34 18 6 10 64 52 12 60
6 fc Twente Enschede 34 15 9 10 48 38 10 54
7 sbv Vitesse Arnhem 34 16 6 12 53 49 4 54
8 sv Roda J.C. Kerkrade 34 13 8 13 60 55 5 47
9 R.K.C. Waalwijk 34 13 8 13 44 51 -7 47
10 Willem II Tilburg 34 13 6 15 44 56 -12 45
11 fc Utrecht 34 12 8 14 40 43 -3 44
12 fc Groningen 34 11 7 16 50 58 -8 40
13 N.E.C. Nijmegen 34 9 10 15 41 47 -6 37
14 A.D.O. Den Haag 34 10 6 18 44 59 -15 36
15 N.A.C. Breda 34 9 8 17 43 67 -24 35
16 R.B.C. Roosendaal 34 10 2 22 38 77 -39 32
17 vbv De Graafschap Doetinchem 34 4 7 23 32 78 -46 19
18 fc Den Bosch 's Hertogenbosch 34 5 4 25 23 75 -52 19
  612 247 118 247 948 948 0 859
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
PROMOTION RELEGATION POOL
Group A
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 R.B.C. Roosendaal 6 3 2 1 9 3 6 11
2 fc Volendam 6 2 3 1 11 9 2 9
3 vv Stormvogels Telstar Combinatie Velsen 6 2 2 2 9 10 -1 8
4 V.V.V. Venlo 6 1 1 4 6 13 -7 4
  24 8 8 8 35 35 0 32
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Group B
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 Sparta Rotterdam 6 5 0 1 13 5 8 15
2 Helmond Sport 6 2 3 1 11 6 5 9
3 vbv de Graafschap Doetinchem 6 2 2 2 11 10 1 8
4 fc Zwolle 6 0 1 5 6 20 -14 1
  24 9 6 9 41 41 0 33
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Promoted Heracles Almelo, Sparta Rotterdam
P.S.V. = Philips Sport Vereniging
afc = Amsterdamsche football club N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek A.D.O. = Alles Door Oefening 
fc = football club R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
sbv = stichting betaald voetbal vbv = vereniging betaald voetbal
J.C. = Juliana Combinatie V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie vv= voetbal vereniging
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie sc = sport club
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2005-06
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 26 6 2 71 23 48 84
2 A.Z. Alkmaar 34 23 5 6 78 32 46 74
3 Feyenoord Rotterdam 34 21 8 5 79 34 45 71
4 afc Ajax Amsterdam 34 18 6 10 66 41 25 60
5 fc Groningen 34 16 8 10 46 43 3 56
6 fc Utrecht 34 16 7 11 48 44 4 55
7 sc Heerenveen 34 14 8 12 63 58 5 50
8 sv Roda J.C. Kerkrade 34 15 5 14 57 54 3 50
9 fc Twente Enschede 34 13 8 13 44 36 8 47
10 N.E.C. Nijmegen 34 13 8 13 43 43 0 47
11 sbv  Vitesse Arnhem 34 13 5 16 52 54 -2 44
12 R.K.C. Waalwijk 34 11 6 17 48 58 -10 39
13 Heracles Almelo 34 11 6 17 35 58 -23 39
14 Sparta Rotterdam 34 10 7 17 34 50 -16 37
15 A.D.O. Den Haag 34 10 5 19 36 62 -26 35
16 N.A.C. Breda 34 8 9 17 45 66 -21 33
17 Willem II Tilburg 34 7 7 20 45 66 -21 28
18 R.B.C. Roosendaal 34 1 6 27 22 90 -68 9
  612 246 120 246 912 912 0 858
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
bvo Emmen => fc Emmen
Play-off for Champions' League
Round 1
fc Groningen - A.Z. Alkmaar 3-1 1-2
afc Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 3-0 4-2
Round 2
afc Ajax Amsterdam - fc Groningen 2-0 1-2
afc Ajax to Champions League; fc Groningen to UEFA Cup
Play-off for UEFA Cup
Round 1
fc Twente Enschede - fc Utrecht 2-0 3-1
Roda J.C. Kerkrade - sc Heerenveen 0-0 0-1
Round 2 (matches for sixth place)
fc Twente Enschede - sc Heerenveen 0-1 0-5
sc Heerenveen to UEFA Cup; fc Twente play vs winners play-off for UIC Cup
Play-off for Intertoto Cup
Round 1
Heracles Almelo - N.E.C. Nijmegen 0-2 3-2
R.K.C. Waalwijk - sbv Vitesse Arnhem 4-4 0-2
Round 2 (matches for tenth place)
sbv Vitesse Arnhem - N.E.C. Nijmegen 0-0 2-1
winners play against losers of match for sixth place for UIC entry
Round 3
sbv Vitesse Arnhem - fc Twente Enschede 1-1 0-2
Promotion/relegation play-off
Round 1 (without first level clubs)
fc Zwolle - fc Haarlem 1-1 3-1
T.O.P. Oss - A.G.O.V.V. Apeldoorn 3-0 2-0
Round 2
Helmond Sport - fc Volendam 0-1 3-2 1-2 aet
fc Zwolle - Willem II Tilburg 2-4 2-6
vbv De Graafschap Doetinchem - V.V.V. Venlo 1-1 4-2
T.O.P. Oss - N.A.C. Breda 0-0 2-2 1-3 aet
Round 3
vbv de Graafschap Doetinchem - Willem II Tilburg 0-1 1-2
fc Volendam  - N.A.C. Breda 1-2 0-0
Promoted sbv Excelsior Rotterdam
P.S.V. = Philips Sport Vereniging A.D.O. = Alles Door Oefening 
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
afc = Amsterdamsche football club T.O.P. = Tot Ons Plezier
fc = football club A.G.O.V.V. =Alleen Gezamenlijk Oefenen Voert Verder
sc = sport club V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
J.C. = Juliana Combinatie vbv = vereniging betaald voetbal
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2006-07
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 23 6 5 75 25 50 75
2 afc Ajax Amsterdam 34 23 6 5 84 35 49 75
3 A.Z. Alkmaar 34 21 9 4 83 31 52 72
4 fc Twente Enschede 34 19 9 6 67 37 30 66
5 sc Heerenveen 34 16 7 11 60 43 17 55
6 sv Roda J.C. Kerkrade 34 15 9 10 47 36 11 54
7 Feyenoord Rotterdam 34 15 8 11 56 66 -10 53
8 fc Groningen 34 15 6 13 54 54 0 51
9 fc Utrecht 34 13 9 12 41 44 -3 48
10 N.E.C. Nijmegen 34 12 8 14 36 44 -8 44
11 N.A.C. Breda 34 12 7 15 43 54 -11 43
12 sbv Vitesse Arnhem 34 10 8 16 50 55 -5 38
13 Sparta Rotterdam 34 10 7 17 40 66 -26 37
14 Heracles Almelo 34 7 11 16 32 64 -32 32
15 Willem II Tilburg 34 8 7 19 31 64 -33 31
16 sbv Excelsior Rotterdam 34 8 6 20 43 65 -22 30
17 R.K.C. Waalwijk 34 6 9 19 33 60 -27 27
18 A.D.O. Den Haag 34 3 8 23 40 72 -32 17
  612 236 140 236 915 915 0 848
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Play-off for Champions' League
Round 1
sc Heerenveen - afc Ajax Amsterdam 1-0 0-4
fc Twente Enschede - A.Z. Alkmaar 1-1 0-2
Round 2
A.Z. Alkmaar - afc Ajax Amsterdam 2-1 0-3
Winners to Champions League; all other 3 clubs to UEFA Cup
Play-off for UEFA Cup
Round 1
fc Utrecht - sv Roda J.C. Kerkrade 0-0 1-1
fc Groningen - Feyenoord Rotterdam 2-1 1-1
Round 2
fc Utrecht - fc Groningen 0-2 1-2
winners to UEFA Cup; final losers against UIC playoff winners for UIC spot
Play-off for Uefa Intertoto Cup
Round 1
sbv  Vitesse Arnhem - N.A.C. Breda 3-2 1-0
Sparta Rotterdam - N.E.C. Nijmegen 1-1 1-2
Round 2
sbv Vitesse Arnhem - N.E.C. Nijmegen 1-0 2-0
winners against losers of UEFA Cup playoff final for UIC spot
Round 3
sbv Vitesse Arnhem - fc Utrecht 2-2 0-0
Promotion/relegation play-off
Round 1 (without first level clubs)
fc Zwolle - fc Dordrecht 0-1 1-1
bv Veendam - Go Ahead Eagles Deventer 5-1 0-2
Round 2
fc Den Bosch 's Hertogenbosch - V.V.V. Venlo 1-2 1-0
fc Volendam - R.B.C. Roosendaal 3-5 0-1
bv Veendam - sbv Excelsior Rotterdam 0-1 0-3
fc Dordrecht - RKC Waalwijk 2-0 0-2 (4-3 pen)
Round 3
V.V.V. Venlo - R.K.C. Waalwijk 2-0 0-1 3-0
R.B.C. Roosendaal - sbv Excelsior Rotterdam 1-1 0-1
Promoted vbv De Graafschap Doetinchem, V.V.V. Venlo
P.S.V. = Philips Sport Vereniging sc = sport club
afc = Amsterdamsche football club sbv = stichting betaald voetbal
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie
fc = football club A.D.O. = Alles Door Oefening 
sc = sport club fc = football club
J.C. = Juliana Combinatie bv = betaald voetbal
fc = football club V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie fc = football club
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie R.B.C. = Roosendaalse Boys Combinatie
sbv = stichting betaald voetbal fc = football club
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2007-08
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 P.S.V. Eindhoven 34 21 9 4 65 24 41 72
2 afc Ajax Amsterdam 34 20 9 5 94 45 49 69
3 N.A.C. Breda 34 19 6 9 48 40 8 63
4 fc Twente Enschede 34 17 11 6 52 32 20 62
5 sc Heerenveen 34 18 6 10 88 48 40 60
6 Feyenoord Rotterdam 34 18 6 10 64 41 23 60
7 fc Groningen 34 15 6 13 53 54 -1 51
8 N.E.C. Nijmegen 34 14 7 13 49 50 -1 49
9 sv Roda J.C. Kerkrade 34 12 11 11 55 55 0 47
10 fc Utrecht 34 13 7 14 59 55 4 46
11 A.Z. Alkmaar 34 11 10 13 48 53 -5 43
12 sbv Vitesse Arnhem 34 12 7 15 46 55 -9 43
13 Sparta Rotterdam 34 9 7 18 52 76 -24 34
14 Heracles Almelo 34 8 8 18 34 64 -30 32
15 Willem II Tilburg 34 8 7 19 40 49 -9 31
16 vbv De Graafschap Doetinchem 34 7 9 18 33 64 -31 30
17 V.V.V. Venlo 34 7 8 19 44 76 -32 29
18 sbv Excelsior Rotterdam 34 7 6 21 32 75 -43 27
  612 236 140 236 956 956 0 848
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Feyenoord Rotterdam did not play the play-off for CL as Cup winners
Play-off for Champions' League
Semifinals
sc Heerenveen - afc Ajax Amsterdam 1-2 1-3
fc Twente Enschede - N.A.C. Breda 3-0 5-1
Third place
sc Heerenveen - N.A.C. Breda 2-0 2-2
winners to UEFA Cup; losers play-off against winners UEFA Cup play-off for fast UEFA Cup place
Final
fc Twente Enschede - afc Ajax Amsterdam 2-1 0-0
winners to Champions' League; losers to UEFA Cup
Play-off for UEFA Cup
Semifinals
fc Utrecht - fc Groningen 2-2 1-3
sv Roda J.C. Kerkrade - N.E.C. Nijmegen 0-1 0-2
Final
N.E.C. Nijmegen - fc Groningen 1-0 3-1
winners to play-off against fourth placed team of Champions' League qualifying play-off for last UEFA Cup place to UEFA Cup.
Play-off winners UEFA Cup play-off against losers CL play-off
N.E.C. Nijmegen - N.A.C. Breda 6-0 1-0
Promotion/relegation play-off
Round 1 (second level clubs)
Go Ahead Eagles Deventer - A.D.O. Den Haag 1-1 0-3
T.O.P. Oss - Helmond Sport 2-2 0-3
Round 2
A.D.O. Den Haag - V.V.V. Venlo 1-0 0-1 2-0
M.V.V. Maastricht - R.K.C. Waalwijk 1-0 0-2 0-4
fc Zwolle - fc Den Bosch 's Hertogenbosch 0-1 2-1 1-0
Helmond Sport - vbv De Graafschap Doetinchem 2-3 1-3
Round 3
A.D.O. Den Haag - R.K.C. Waalwijk 1-1 2-2 2-1
fc Zwolle - vbv De Graafschap Doetinchem 1-3 0-0
third round winners to first level 2008/09
T.O.P. Oss => fc Oss
Promoted fc Volendam, A.D.O. Den Haag
vv Stormvogels Telstar Combinatie Velsen => sc Telstar Velsen
P.S.V. = Philips Sport Vereniging sbv = stichting betaald voetbal
afc = Amsterdamsche football club vbv = vereniging betaald voetbal
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
fc = football club A.Z. = Alkmaar Zaanstreek
sc = sport club A.D.O. = Alles Door Oefening 
N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie T.O.P. = Tot Ons Plezier
J.C. = Juliana Combinatie M.V.V. = Maastrichtse Voetbal Vereniging
Heereveen = It Hearrenfean
NETHERLANDS 2008-09
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 A.Z. Alkmaar 34 25 5 4 66 22 44 80
2 fc Twente Enschede 34 20 9 5 62 31 31 69
3 afc Ajax Amsterdam 34 21 5 8 74 41 33 68
4 P.S.V. Eindhoven 34 19 8 7 71 33 38 65
5 sc Heerenveen 34 17 9 8 66 57 9 60
6 fc Groningen 34 17 5 12 53 36 17 56
7 Feyenoord Rotterdam 34 12 9 13 54 46 8 45
8 N.A.C. Breda 34 13 6 15 44 54 -10 45
9 fc Utrecht 34 11 11 12 41 44 -3 44
10 sbv Vitesse Arnhem 34 11 10 13 41 48 -7 43
11 N.E.C. Nijmegen 34 9 15 10 41 40 1 42
12 Willem II Tilburg 34 10 7 17 35 58 -23 37
13 Sparta Rotterdam 34 9 8 17 46 66 -20 35
14 A.D.O. Den Haag 34 8 8 18 41 58 -17 32
15 Heracles Almelo 34 7 11 16 35 53 -18 32
16 sv Roda J.C. Kerkrade 34 7 9 18 38 58 -20 30
17 vbv De Graafschap Doetinchem 34 7 9 18 24 58 -34 30
18 fc Volendam 34 7 8 19 38 67 -29 29
  612 230 152 230 870 870 0 842
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Play-off for Europe League
Semifinals
fc Utrecht - fc Groningen 3-3 0-4
N.A.C. Breda - Feyenoord Rotterdam 3-2 4-0
Final
N.A.C. Breda - fc Groningen 1-1 2-0
Promotion/relegation play-off
Round 1 (second level clubs)
sc Telstar Velsen - M.V.V. Maastricht 0-0 0-1
fc Oss - fc Dordrecht 0-2 0-1
Round 2
sbv Excelsior Rotterdam - R.K.C. Waalwijk 1-2 1-1
fc Dordrecht - sv Roda J.C. Kerkrade 1-1 0-1
fc Zwolle - sc Cambuur Leeuwarden 2-1 1-3 0-2
M.V.V. Maastricht - vbv De Graafschap Doetinchem 2-3 2-2
Round 3
R.K.C. Waalwijk - vbv De Graafschap Doetinchem 2-0 1-2 1-0
sc Cambuur Leeuwarden - sv Roda J.C. Kerkrade 0-0 1-1 2-2 aet (1-3 pen)
third round Winners to first level 2009/10
Promoted V.V.V. Venlo, R.K.C. Waalwijk
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
fc = football club A.D.O. = Alles Door Oefening 
afc = Amsterdamsche football club J.C. = Juliana Combinatie
P.S.V. = Philips Sport Vereniging vbv = vereniging betaald voetbal
sc = sport club M.V.V. = Maastrichtse Voetbal Vereniging
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie sbv = stichting betaald voetbal
Heereveen = It Hearrenfean Leeuwarden = Ljouwert
NETHERLANDS 2009-10
Eredivisie
  Played Won Drew Lost For Against Diff. Points
1 fc Twente Enschede 34 27 5 2 63 23 40 86
2 afc Ajax Amsterdam 34 27 4 3 106 20 86 85
3 P.S.V. Eindhoven 34 23 9 2 72 29 43 78
4 Feyenoord Rotterdam 34 17 12 5 54 31 23 63
5 A.Z. Alkmaar 34 19 5 10 64 34 30 62
6 Heracles Almelo 34 17 5 12 54 49 5 56
7 fc Utrecht 34 14 11 9 39 33 6 53
8 fc Groningen 34 14 7 13 48 47 1 49
9 sv Roda J.C. Kerkrade 34 14 5 15 56 60 -4 47
10 N.A.C. Breda 34 12 10 12 42 49 -7 46
11 sc Heerenveen 34 11 4 19 44 64 -20 37
12 V.V.V. Venlo 34 8 11 15 43 57 -14 35
13 N.E.C. Nijmegen 34 8 9 17 35 59 -24 33
14 sbv Vitesse Arnhem 34 8 8 18 38 62 -24 32
15 A.D.O. Den Haag 34 7 9 18 38 59 -21 30
16 Sparta Rotterdam 34 6 8 20 30 66 -36 26
17 Willem II Tilburg 34 7 2 25 36 70 -34 23
18 R.K.C. Waalwijk 34 5 0 29 30 80 -50 15
  612 244 124 244 892 892 0 856
Rules for classification: 1) points (win 3 points, draw 1 point); 2) goal difference; 3) goals scored
Play-off for Europe League
Semifinals
fc Utrecht - fc Groningen 3-1 2-0
sv Roda J.C. Kerkrade - Heracles Almelo 1-1 2-1
Final
sv Roda J.C. Kerkrade - fc Utrecht 0-2 1-4
Promotion/relegation play-off
Round 1 (second level clubs)
Helmond Sport - fc Den Bosch 's Hertogenbosch 1-2 2-1 aet (5-4 pen)
fc Eindhoven - A.G.O.V.V. Apeldoorn 1-0 3-2
Round 2
Go Ahead Eagles Deventer - sc Cambuur Leeuwarden 2-0 0-1
fc Zwolle - sbv Excelsior Rotterdam 0-1 3-4
fc Eindhoven - Willem II Tilburg 1-2 1-1
Helmond Sport - Sparta Rotterdam 2-1 0-1
Round 3
Go Ahead Eagles Deventer - Willem II Tilburg 1-0 0-3 aet
sbv Excelsior Rotterdam - Sparta Rotterdam 0-0 1-1
third round Winners to first level 2010/11
Promoted vbv De Graafschap Doetinchem, sbv Excelsior Rotterdam
fc = football club N.E.C. =Nijmegen Eendracht Combinatie
afc = Amsterdamsche football club V.V.V. =Venlose Voetbal Vereniging
P.S.V. = Philips Sport Vereniging sbv = stichting betaald voetbal
A.Z. = Alkmaar Zaanstreek A.D.O. = Alles Door Oefening 
N.A.C. = N.O.A.D. (Nooit Opgeven Altijd Doorzetten) Advendo Combinatie R.K.C. =Rooms Katholieke Combinatie
J.C. = Juliana Combinatie A.G.O.V.V. =Alleen Gezamenlijk Oefenen Voert Verder
sc = sport club
Heereveen = It Hearrenfean Leeuwarden = Ljouwert