| CZECHOSLOVAKIA 1921 | |||||||||||||||||
| Mistrovství Středočeské upy | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 11 | 11 | 0 | 0 | 48 | 8 | 6,000 | 22 | ||||||||
| 2 | AFK Union ikov Praha | 11 | 8 | 2 | 1 | 24 | 8 | 3,000 | 18 | ||||||||
| 3 | SK Slavia Praha | 11 | 7 | 2 | 2 | 31 | 16 | 1,938 | 16 | ||||||||
| 4 | SK Viktoria ikov Praha | 11 | 7 | 0 | 4 | 33 | 15 | 2,200 | 14 | ||||||||
| 5 | AFK Vrovice Praha | 11 | 5 | 2 | 4 | 27 | 26 | 1,038 | 12 | ||||||||
| 6 | SK Sparta Kladno | 11 | 5 | 1 | 5 | 24 | 28 | 0,857 | 11 | ||||||||
| 7 | SK Kladno | 11 | 5 | 0 | 6 | 26 | 25 | 1,040 | 10 | ||||||||
| 8 | SK Meteor Vinohrady Praha | 11 | 2 | 4 | 5 | 16 | 24 | 0,667 | 8 | ||||||||
| 9 | SK Slavoj ikov Praha | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 25 | 0,440 | 7 | ||||||||
| 10 | SK Meteor VIII Praha | 11 | 3 | 0 | 8 | 11 | 30 | 0,367 | 6 | ||||||||
| 11 | SK Bubeneč Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 37 | 0,270 | 6 | ||||||||
| 12 | AFK Kolín | 11 | 1 | 0 | 10 | 9 | 28 | 0,321 | 2 | ||||||||
| 132 | 58 | 16 | 58 | 270 | 270 | 132 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promoted | SK Čechie Karlín Praha, ČAFC Vinohrady Praha, Nuselský SK Praha , SK Sparta Koíře | ||||||||||||||||
| Praha, SK Kročehlavy Kladno | |||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | SK = Sportovní Klub | ||||||||||||||||
| AFK = Atletický a fotbalový klub | |||||||||||||||||
| Čechý | |||||||||||||||||
| Východčeska | |||||||||||||||||
| 1 | SK Pardubice | ||||||||||||||||
| Západčeska | |||||||||||||||||
| 1 | SK Slovan Plzeň | ||||||||||||||||
| Jihočeska | |||||||||||||||||
| 1 | SK Tábor | ||||||||||||||||
| Severočeska | |||||||||||||||||
| 1 | Mladoboboleslavský SK | ||||||||||||||||
| Severozápadočeska | |||||||||||||||||
| 1 | SK Most | ||||||||||||||||
| Podbrdská | |||||||||||||||||
| 1 | SK ebrák | ||||||||||||||||
| Morava | |||||||||||||||||
| Západomoraravská | |||||||||||||||||
| 1 | SK Moravská Slavie | ||||||||||||||||
| Hanácká | |||||||||||||||||
| 1 | SK Prostĕjov | ||||||||||||||||
| Slezsko | |||||||||||||||||
| 1 | SK Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | ||||||||||||||||
| K Trnava | |||||||||||||||||
| SK Nové Zámky | |||||||||||||||||
| Vozatajskyý prápor č.5 v Bratislave | |||||||||||||||||
| K Čechoslovák II Bratislava | |||||||||||||||||
| portovný XI čs. pe pl. č. 23 v Bratislave | |||||||||||||||||
| portovný XI delostr. pl. č. 54 v Bratislave | |||||||||||||||||
| K Nitra | |||||||||||||||||
| K Myjava | |||||||||||||||||
| K Hochtetno (Vysoká pri Morave) | |||||||||||||||||
| K Javorina v Novom Meste nad Váhom | |||||||||||||||||
| Trnavský portovný spolok | |||||||||||||||||
| portovný Uhrovec | |||||||||||||||||
| K Púchov | |||||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| Východoslovenská | |||||||||||||||||
| 1 | SK Koice | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Liga Meisterschaft DFV | |||||||||||||||||
| Westgruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | Points | |||||||||||||
| 1 | Teplizer FK 1903 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | |||||||||||
| 2 | DFC Prag | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | |||||||||||
| 3 | Karlsbader FK | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | |||||||||||
| 4 | DFK Aussig | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | |||||||||||
| 5 | DSK Brüx | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | |||||||||||
| 6 | DSB 1898 Prag | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | |||||||||||
| 36 | 15 | 6 | 15 | 36 | |||||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Ostgruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSV Troppau | ||||||||||||||||
| 2 | Brünner SK | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | DSB = Deutscher Sportbrüder | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Brüx = Most | ||||||||||||||||
| Prag = Praha | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vivary | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Aussig/Elbe = Usti nad Labem | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1.Klasse | |||||||||||||||||
| 1.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSK Komotau | ||||||||||||||||
| 2 | DSV Saaz | ||||||||||||||||
| 3 | DSV Görkau | ||||||||||||||||
| 2.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DFK Sparta Turn | ||||||||||||||||
| 2 | FK Rapid Teplitz | ||||||||||||||||
| 3 | DSK Dux | ||||||||||||||||
| 3.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | FK Leitmeritz | ||||||||||||||||
| 2 | SV Tetschen-Bodenbach | ||||||||||||||||
| 3 | DSM Schöpriesen | ||||||||||||||||
| 4 | DSB Krammel | ||||||||||||||||
| Final round | |||||||||||||||||
| 1 | DFK Komotau | ||||||||||||||||
| 2 | DFK Sparta Turn | ||||||||||||||||
| 3 | FK Leitmeritz | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| SV = Sportverein | DSM = Deutsche Spielmannschaft | ||||||||||||||||
| DSB = Deutsche Sportbrüder | |||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Dux = Duchcov | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Leitmeritz = Litoměřice | ||||||||||||||||
| Görkau = Jirkov | Tetschen-Bodenbach = Děčín | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany | Schönpriesen = Krásné Březno | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Krammel = Kramoly | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| SzLSz - Szövetség Labdarúgó Szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony (autumn season) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Pozsonyi MTK (Bratislava) | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0,000 | 2 | ||||||||
| 2 | Pozsonyi AC (Bratislava) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,000 | 2 | ||||||||
| 3 | Malackai SC (Malacky) | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2,000 | 2 | ||||||||
| 4 | Diószegi SE (Diosek now Sládkovičovo) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1,500 | 2 | ||||||||
| 5 | Dynamitgyári SC Pozsony (Bratislava) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 6 | Pozsony-Újvárosi LE (Bratislava-Nové Mesto) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0,000 | 0 | ||||||||
| Makkabea SC Pozsony (Bratislava) | withdrew | ||||||||||||||||
| 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 14 | 8 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| championship stopped | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Pozonyi TE (Bratislava) | 14 | 12 | 1 | 1 | 43 | 14 | 3,071 | 25 | ||||||||
| 2 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 8 | 2 | 4 | 36 | 22 | 1,636 | 18 | ||||||||
| 3 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 14 | 7 | 3 | 4 | 30 | 21 | 1,429 | 17 | ||||||||
| 4 | Pozsonyi AC (Bratislava) | 14 | 6 | 4 | 4 | 28 | 18 | 1,556 | 16 | ||||||||
| 5 | Pozsonyi MTK (Bratislava) | 14 | 5 | 6 | 3 | 19 | 16 | 1,188 | 16 | ||||||||
| 6 | Makkabea SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 3 | 4 | 7 | 20 | 25 | 0,800 | 10 | ||||||||
| 7 | Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 3 | 4 | 7 | 15 | 25 | 0,600 | 10 | ||||||||
| 8 | Pozsony-Újvárosi LE (Bratislava-Nové Mesto) | 14 | 0 | 0 | 14 | 6 | 56 | 0,107 | 0 | ||||||||
| 112 | 52 | 24 | 52 | 225 | 225 | 128 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Spiská nová Ves/Igló | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | KAC Kassa (Koice) | 20 | 17 | 2 | 1 | 65 | 9 | 7,222 | 36 | ||||||||
| 2 | YTK Ungvár (Uhorod) | 20 | 16 | 3 | 1 | 85 | 9 | 9,444 | 35 | ||||||||
| 3 | KTSE Kassa (Koice) | 20 | 16 | 1 | 3 | 71 | 9 | 7,889 | 33 | ||||||||
| 4 | KSC Kassa (Koice) | 20 | 12 | 5 | 3 | 45 | 19 | 2,368 | 29 | ||||||||
| 5 | PTVE Eperjes (Preov) | 20 | 9 | 3 | 8 | 23 | 28 | 0,821 | 21 | ||||||||
| 6 | Hakoah SE Kassa (Koice) | 20 | 7 | 6 | 7 | 20 | 49 | 0,408 | 20 | ||||||||
| 7 | ETC Eperjes (Preov) | 20 | 7 | 1 | 12 | 18 | 39 | 0,462 | 15 | ||||||||
| 8 | Egyetértés SE Kassa (Koice) | 20 | 6 | 1 | 13 | 26 | 40 | 0,650 | 13 | ||||||||
| 9 | Torekvés Eperjes (Preov) | 20 | 3 | 1 | 16 | 6 | 69 | 0,087 | 7 | ||||||||
| 10 | Vasutas Kassa (Koice) | 20 | 2 | 1 | 17 | 6 | 94 | 0,064 | 5 | ||||||||
| 11 | Spárta Nagymihály (Michalovce) | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 214 | 95 | 24 | 95 | 365 | 365 | 214 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Spárta Nagymihály (Michalovce) withdrew | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | FTC Fiľakovo (Fülek) | 11 | 6 | 4 | 1 | 44 | 15 | 2,933 | 16 | ||||||||
| 2 | LMTE Losonc (Lučenec) | 10 | 6 | 3 | 1 | 34 | 13 | 2,615 | 15 | ||||||||
| 3 | LAFC Losonc (Lučenec) | 10 | 5 | 3 | 2 | 31 | 12 | 2,583 | 13 | ||||||||
| 4 | RPOS Rimaszombat (Rimavská Sobota) | 10 | 5 | 3 | 2 | 17 | 14 | 1,214 | 13 | ||||||||
| 5 | BAC Besztercebánya (Banská Bystrica) | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 14 | 1,143 | 11 | ||||||||
| 6 | RMTE Rimaszombat (Rimavská Sobota) | 10 | 1 | 0 | 9 | 4 | 26 | 0,154 | 2 | ||||||||
| 7 | LKAFC Losonc (Lučenec) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 25 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 8 | ZSC Zólyom (Zvolen ) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 27 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 70 | 27 | 16 | 27 | 146 | 146 | 70 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| LKAFC Losonc (Lučenec) and ZSC Zólyom (Zvolen ) withdrew | |||||||||||||||||
| Komárno/Komárom | |||||||||||||||||
| 1 | KFC Komárom (Komárno) | ||||||||||||||||
| LSC Léva (Levice) | |||||||||||||||||
| ÉSE Érsekújvár (Nové Zámky) | |||||||||||||||||
| K Érsekújvár (Nové Zámky) | |||||||||||||||||
| ilina/Zsolna | |||||||||||||||||
| 1 | K Zsolna (ilina) | ||||||||||||||||
| District finals | |||||||||||||||||
| Semifinals | K Zsolna (ilina) - KFC Komárom (Komárno) | 3-0 | |||||||||||||||
| KAC Kassa (Koice) | bye | ||||||||||||||||
| Final | KAC Kassa (Koice) - K Zsolna (ilina) | 2-1 | |||||||||||||||
| TE = Torna Egyesület | LE = Labdarúgó Egylet | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | TC = Torna Club | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | FC = Football Club | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| MTK = Munkás Testedző Kör | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Bérmunkásoki TC Pozsony (Bratislava) | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0,000 | 4 | ||||||||
| 2 | Terézvárosi Pozsony (Bratislava) | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,000 | 4 | ||||||||
| 3 | Mercur Pozsony (Bratislava) | 2 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | 4,333 | 2 | ||||||||
| 4 | Virágvolgy Pozsony (Bratislava) | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 7,000 | 2 | ||||||||
| 5 | Amatorok Pozsony (Bratislava) | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1,000 | 2 | ||||||||
| 6 | Duna Pozsony (Bratislava) | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,000 | 1 | ||||||||
| 7 | III.Kerulet Pozsony (Bratislava) | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 0,000 | 1 | ||||||||
| 8 | Ganymed Pozsony (Bratislava) | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | 0,071 | 0 | ||||||||
| 16 | 7 | 2 | 7 | 30 | 30 | 16 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Terézvárosi Pozsony (Bratislava) => SK Donaustadt (end of October 1921) | |||||||||||||||||
| championship stopped | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1922 | |||||||||||||||||
| Středočeská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 13 | 13 | 0 | 0 | 51 | 12 | 4,250 | 26 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 13 | 12 | 0 | 1 | 43 | 13 | 3,308 | 24 | ||||||||
| 3 | SK Čechie Karlín Praha | 13 | 7 | 2 | 4 | 25 | 26 | 0,962 | 16 | ||||||||
| 4 | AFK Union ikov Praha | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 | 10 | 2,200 | 15 | ||||||||
| 5 | ČAFC Vinohrady Praha | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 | 29 | 0,690 | 13 | ||||||||
| 6 | AFK Vrovice Praha | 13 | 6 | 0 | 7 | 23 | 27 | 0,852 | 12 | ||||||||
| 7 | SK Viktoria ikov Praha | 13 | 5 | 1 | 7 | 23 | 15 | 1,533 | 11 | ||||||||
| 8 | SK Kladno | 13 | 3 | 5 | 5 | 21 | 22 | 0,955 | 11 | ||||||||
| 9 | Nuselský SK Praha | 13 | 4 | 3 | 6 | 21 | 26 | 0,808 | 11 | ||||||||
| 10 | SK Sparta Kladno | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 | 18 | 0,833 | 10 | ||||||||
| 11 | SK Sparta Koíře Praha | 13 | 3 | 4 | 6 | 22 | 41 | 0,537 | 10 | ||||||||
| 12 | SK Kročehlavy Kladno | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | 33 | 0,485 | 10 | ||||||||
| 13 | SK Meteor Vinohrady Praha | 13 | 4 | 0 | 9 | 19 | 30 | 0,633 | 8 | ||||||||
| 14 | SK Meteor VIII Praha | 13 | 1 | 3 | 9 | 20 | 39 | 0,513 | 5 | ||||||||
| 182 | 76 | 30 | 76 | 341 | 341 | 182 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| SK Kladno, SK Sparta Kladno, SK Kročehlavy Kladno moved to Kladno group | |||||||||||||||||
| Promoted | AFK Kolín, SK Libeň Praha, SK Slavoj VIII Praha, Malostranský SK Praha, SK Viktoria | ||||||||||||||||
| Vinohrady Praha | |||||||||||||||||
| Západočeská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Viktoria Plzeň | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 | 3 | 6,667 | 13 | ||||||||
| 2 | Viktoria Smíchov | 7 | 6 | 0 | 1 | 19 | 8 | 2,375 | 12 | ||||||||
| 3 | Olympia Plzeň | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 | 7 | 2,429 | 8 | ||||||||
| 4 | SK Plzeň | 7 | 3 | 2 | 2 | 18 | 13 | 1,385 | 8 | ||||||||
| 5 | Český Lev | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | 8 | 2,000 | 7 | ||||||||
| 6 | Slovan kvrňan | 7 | 2 | 2 | 3 | 16 | 13 | 1,231 | 6 | ||||||||
| 7 | Slavia Plzeň | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 32 | 0,281 | 2 | ||||||||
| 8 | Letna | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | 35 | 0,114 | 0 | ||||||||
| 56 | 25 | 6 | 25 | 119 | 119 | 56 | |||||||||||
| Východočeská upa | |||||||||||||||||
| 1 | SK Hrádec Králové | ||||||||||||||||
| 2 | FK Pardubice | ||||||||||||||||
| 3 | SK Pardubice | ||||||||||||||||
| 4 | SK Dvůr Králové | ||||||||||||||||
| 5 | SK Pardubický Team | ||||||||||||||||
| 6 | SK Jaroměř | ||||||||||||||||
| 7 | Chrudim | ||||||||||||||||
| 8 | SK Kolin | ||||||||||||||||
| Standind before the last two rounds | |||||||||||||||||
| Hanácká upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Olomouc | 6 | 4 | 2 | 0 | 20 | 9 | 2,222 | 10 | ||||||||
| 2 | SK Přerov | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | 2,167 | 9 | ||||||||
| 3 | Hanácká Slavia | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | 7 | 2,714 | 8 | ||||||||
| 4 | SK Prostějov | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 9 | 1,889 | 6 | ||||||||
| 5 | Hodolany | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 7 | 1,857 | 6 | ||||||||
| 6 | Sparta Prostějov | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 19 | 0,474 | 3 | ||||||||
| 7 | Morava Prostějov | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 36 | 0,056 | 0 | ||||||||
| 42 | 16 | 10 | 16 | 93 | 93 | 42 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Západomoravská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK idenice | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 2 | 12,500 | 10 | ||||||||
| 2 | Moravská Slavia Brno | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 5 | 5,000 | 8 | ||||||||
| 3 | SK Achilles Brno | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 16 | 0,563 | 5 | ||||||||
| 4 | FK Hodonín | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 13 | 0,538 | 4 | ||||||||
| 5 | Královo Pole Brno | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 21 | 0,429 | 3 | ||||||||
| 6 | SK Čechie Zastávka | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 20 | 0,100 | 0 | ||||||||
| 30 | 13 | 4 | 13 | 77 | 77 | 30 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Severozápadočeská upa | |||||||||||||||||
| 1 | SK Most | ||||||||||||||||
| 2 | SK Sparta Rakovník | 13 | |||||||||||||||
| 3 | AFK Sparta Louny | 11 | |||||||||||||||
| 4 | SK Hvĕzda Trnovany | 10 | |||||||||||||||
| 5 | SK Čechie Louny | 7 | |||||||||||||||
| 6 | SK Český lev Netĕmice | 7 | |||||||||||||||
| 7 | SK Zloníce | 4 | |||||||||||||||
| 8 | SK Rakovník | 0 | |||||||||||||||
| Sleská upa | |||||||||||||||||
| 1 | Ostravská Slavia | ||||||||||||||||
| Podbrdská upa | |||||||||||||||||
| 1 | SK ebrák | ||||||||||||||||
| Jetě-Severočeská upa | |||||||||||||||||
| 1 | Mladoboleslavský SK | ||||||||||||||||
| Jihočeská-Vojenský | |||||||||||||||||
| 1 | SK České Budějovice | ||||||||||||||||
| Majstrovstva ČSZF + ČSSF | |||||||||||||||||
| First round | SK Viktoria Plzeň - SK Olomouc | 7-2 | (Czech semifinal) | ||||||||||||||
| SK idenice - SK Hrádec Králové | 1-6 | (Czech semifinal) | |||||||||||||||
| K Slavia Banská Bystrica - AC Spiská Nová Ves | 2-0 | (Slovak semifinal) | |||||||||||||||
| Second round | SK Hradec Králové - SK Viktoria Plzeň | 8-0 | (Czech final) | ||||||||||||||
| K Slavia Banská Bystrica - 1.ČsK Bratislava | 1-2 | (Slovak Final) | |||||||||||||||
| Semifinal | SK Hradec Králové - 1.ČsK Bratislava | 4-2 | |||||||||||||||
| Final (Praha 17.12.22) | AC Sparta Praha - SK Hradec Králové | 7-0 | |||||||||||||||
| AC = Athletic Club | ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| AFK = Atletický a fotbalový klub | ASO = Ander a Syn Olomouc | ||||||||||||||||
| ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 2 | 9,000 | 8 | ||||||||
| 2 | K Slávia Bratislava | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 1,667 | 6 | ||||||||
| 3 | K Nitra | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 0,600 | 4 | ||||||||
| 4 | K Trnava | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | 0,625 | 2 | ||||||||
| 5 | TS Trnava | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | 0,133 | 0 | ||||||||
| 20 | 10 | 0 | 10 | 41 | 41 | 20 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slávia Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| K Turčianský Svätý Martin | |||||||||||||||||
| FRTJ Vrútky | |||||||||||||||||
| Východslovenská upa | |||||||||||||||||
| I.okrsok | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Spiská Nová Ves | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 3,000 | 9 | ||||||||
| 2 | K Viktória Ruomberok | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 1 | 10,000 | 7 | ||||||||
| 3 | K Kemarok | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 5 | 2,000 | 6 | ||||||||
| 4 | K Kriván Liptovský Svätý Mikulá | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 10 | 1,400 | 4 | ||||||||
| 5 | VK Hornád Spiské Vlachy | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 18 | 0,444 | 3 | ||||||||
| 6 | K Tatry Levoča | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 18 | 0,000 | 1 | ||||||||
| 30 | 12 | 6 | 12 | 57 | 57 | 30 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| II.okrsok | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Koice | 7 | 6 | 0 | 1 | 44 | 5 | 8,800 | 12 | ||||||||
| 2 | ČsK Sparta Michalovce | 7 | 6 | 0 | 1 | 17 | 3 | 5,667 | 12 | ||||||||
| 3 | K Pei pluk 32 Koice | 7 | 5 | 0 | 2 | 22 | 4 | 5,500 | 10 | ||||||||
| 4 | PSC Koice | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 14 | 0,714 | 8 | ||||||||
| 5 | AFK VS Koice | 7 | 2 | 0 | 5 | 11 | 18 | 0,611 | 4 | ||||||||
| 6 | AFK 111 Koice | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 22 | 0,364 | 4 | ||||||||
| 7 | ČsK Sparta Preov | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 | 0,357 | 2 | ||||||||
| 8 | ČsK Meteor Medzilaborce | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 40 | 0,075 | 2 | ||||||||
| 54 | 27 | 0 | 27 | 120 | 120 | 54 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| III.okrsok | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Uhorod | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 11,000 | 6 | ||||||||
| 2 | K Chust | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 8 | 0,875 | 4 | ||||||||
| 3 | AFK Union Beregszász (Berehovo) | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 1,400 | 2 | ||||||||
| 4 | K Királyháza (Kráľovo nad Tisou) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 0,083 | 0 | ||||||||
| 12 | 6 | 0 | 6 | 26 | 26 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Východslovenská upa finals | ČsK Uhorod - AC Spiská Nová Ves | 2-2 | |||||||||||||||
| AC Spiská Nová Ves - ČsK Koice | 7-1 | ||||||||||||||||
| ČsK Koice - ČsK Uhorod | 6-1 | ||||||||||||||||
| ČSSF Finals | AC Spiská Nová Ves - K Slávia Banská Bystrica | 0-2 | |||||||||||||||
| (Slovak clubs) | I.ČsK Bratislava - AC Spiská Nová Ves | 3-0 | (+w/o) | ||||||||||||||
| K Slávia Banská Bystrica - I.ČsK Bratislava | 1-2 | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5,000 | 4 | ||||||||
| 2 | K Slávia Banská Bystrica | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1,500 | 2 | ||||||||
| 3 | AC Spiská Nová Ves | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | 6 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | VK = Vlaský portový klub | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | PSC = Polgári Sport Club | ||||||||||||||||
| TS = Travnský portový Spolok | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| AC = Atletický club | |||||||||||||||||
| Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | Beregszász = Berehovo = Berehove/Берегове (UKR) | ||||||||||||||||
| Chust = Khust/Хуст (UKR) | Királyháza = Kráľovo nad Tisou = Korolevo/Королево (UKR) | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Liga Meisterschaft DFV | |||||||||||||||||
| Westgruppe | |||||||||||||||||
| 1 | Teplizer FK 1903 | ||||||||||||||||
| DFC Prag | |||||||||||||||||
| DSB 1898 Prag | |||||||||||||||||
| DSV Böhmisch Leipa | |||||||||||||||||
| Karlsbader FK | |||||||||||||||||
| DSK Brüx | |||||||||||||||||
| DFK Aussig | |||||||||||||||||
| Ostgruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSV Troppau | ||||||||||||||||
| 2 | Brünner SK | ||||||||||||||||
| Final | Teplizer FK 1903 - DSV Troppau | +w/o | |||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | DSK = Deutscher Sportklub | ||||||||||||||||
| DSB = Deutsche Sportbrüder | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Brüx = Most | ||||||||||||||||
| Prag = Praha | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Böhmisch Leipa = Česká Lípa | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vivary | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1.Klasse | |||||||||||||||||
| Gau Norden | |||||||||||||||||
| 1 | DSK Gablonz | ||||||||||||||||
| 2 | DFC Warnsdorf | ||||||||||||||||
| 3 | DFK Reichenberg | ||||||||||||||||
| 4 | RSK Reichenberg | ||||||||||||||||
| 5 | DSV Trautenau | ||||||||||||||||
| Gau Westen | |||||||||||||||||
| DFK Sparta Karlsbad | |||||||||||||||||
| DSK Falkenau | |||||||||||||||||
| DFC Tachau | |||||||||||||||||
| FK Marienbad | |||||||||||||||||
| DSV Asch | |||||||||||||||||
| DSV Eger | |||||||||||||||||
| SK Fischern | |||||||||||||||||
| DSV Kaaden | |||||||||||||||||
| DFC Graslitz | |||||||||||||||||
| Nordost Gau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | FC Hertha Troppau | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 5 | 2,800 | 6 | ||||||||
| 2 | DSK Teschen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | 2,500 | 6 | ||||||||
| 3 | TSK Troppau | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 18 | 0,167 | 2 | ||||||||
| 12 | 7 | 0 | 5 | 27 | 27 | 14 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | RSK = Reichenberger Sportklub | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | TSK Troppauer Sportklub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | |||||||||||||||||
| Gablonz = Jablonec | Marienbad = Mariánské Lázně | ||||||||||||||||
| Warnsdorf = Varnsdorf | Asch = A | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Eger = Cheb | ||||||||||||||||
| Trautenau = Trutnov | Fischern = Rybáře | ||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vary | Kaaden = Kadaň | ||||||||||||||||
| Falkenau = Falknov | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Tachau = Tachov | Teschen = Cieszyn (POL) / Český Těín (CZR) | ||||||||||||||||
| Troppau = Opava | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 12 | 2 | 0 | 69 | 12 | 5,750 | 26 | ||||||||
| 2 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 14 | 10 | 2 | 2 | 45 | 15 | 3,000 | 22 | ||||||||
| 3 | Pozonyi TE (Bratislava) | 14 | 8 | 4 | 2 | 33 | 23 | 1,435 | 20 | ||||||||
| 4 | Pozsonyi AC (Bratislava) | 14 | 4 | 2 | 8 | 16 | 30 | 0,533 | 10 | ||||||||
| 5 | Börmunkásoki TC Pozsony (Bratislava) | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 | 33 | 0,636 | 9 | ||||||||
| 6 | Amateur Pozsony (Bratislava) | 14 | 3 | 3 | 8 | 15 | 30 | 0,500 | 9 | ||||||||
| 7 | Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | 32 | 0,406 | 7 | ||||||||
| 8 | Virágvölgyi SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 2 | 3 | 9 | 9 | 46 | 0,196 | 7 | ||||||||
| 110 | 46 | 18 | 46 | 221 | 221 | 110 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Kassai SC (Koice) | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 3 | 7,333 | 11 | ||||||||
| 2 | Kassai AC (Koice) | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 6 | 2,500 | 11 | ||||||||
| 3 | Törekvés Eperjes (Preov) | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 9 | 0,556 | 6 | ||||||||
| 4 | ETC Kassa (Koice) | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 5 | 0,800 | 4 | ||||||||
| 5 | TVE Eperjes (Preov) | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | 0,462 | 4 | ||||||||
| 6 | Kassai Egyetértés (Koice) | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 19 | 0,158 | 4 | ||||||||
| 7 | Törekvés SC Kassa (Koice) | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 40 | 19 | 2 | 19 | 55 | 55 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| All Törekvés SC Kassa matches considered as 0-3 defeats | |||||||||||||||||
| Nové Zámky/Érsekújvár | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 12 | 10 | 2 | 0 | 33 | 6 | 5,500 | 22 | ||||||||
| 2 | Ipolysági FC (ahy) | 8 | 5 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0,667 | 10 | ||||||||
| 3 | Lévai SC (Levice) | 8 | 4 | 1 | 3 | 17 | 13 | 1,308 | 9 | ||||||||
| 4 | MTE Nyitra (Nitra) | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 5 | 4,000 | 8 | ||||||||
| 5 | Komároni FC (Komárno) | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 7 | 2,571 | 7 | ||||||||
| 6 | Párkányi TE (Parkan - now túrovo) | 9 | 3 | 0 | 6 | 11 | 26 | 0,423 | 6 | ||||||||
| 7 | Nagysurányi SC (urany) | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 | 10 | 0,100 | 4 | ||||||||
| 8 | Komároni AC (Komárno) | 9 | 0 | 1 | 8 | 6 | 22 | 0,273 | 1 | ||||||||
| 9 | MTE Érsekújvár (Nové Zámky) | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 16 | 0,250 | 1 | ||||||||
| 68 | 30 | 8 | 30 | 120 | 120 | 68 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | LAFC Losonc (Lučenec) | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 6 | 2,833 | 11 | ||||||||
| 2 | LMTE Losonc (Lučenec) | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | 3,667 | 10 | ||||||||
| 3 | RPOS Rimaszombat (Rimavská Sobota) | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 7 | 2,143 | 9 | ||||||||
| 4 | FTC Fülek (Fiľakovo) | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 8 | 0,750 | 6 | ||||||||
| 5 | RTSE Rimaszombat (Rimavská Sobota) | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | 0,545 | 3 | ||||||||
| 6 | AMTE Opatová Losonc (Lučenec) | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 16 | 0,250 | 3 | ||||||||
| 7 | FMTE Fülek (Fiľakovo) | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 12 | 0,333 | 0 | ||||||||
| Torekvés Rimaszombat (Rimavská Sobota) | hors-concours | ||||||||||||||||
| 42 | 19 | 4 | 19 | 63 | 63 | 42 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Final | Ligeti SC Pozsony - Érsekújvári SE | +w/o | |||||||||||||||
| SC = Sport Club | AC = Atlétikai Club | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | ETC = Egyetértés Torna Club | ||||||||||||||||
| TE = Torna Egyesület | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| TC = Torna Club | SE = Sport Egylet | ||||||||||||||||
| MTE = Munkás Testedző Egyesület | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| idovský svaz footballový (Jewish Fottball Association) | Last ranking available | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Hagibor Praha | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 2 | 5,000 | 6 | ||||||||
| 2 | Makkabi Prostějov | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 4,000 | 6 | ||||||||
| 3 | Hakoah Olomouc | 6 | 2 | 0 | 4 | 22 | 10 | 2,200 | 4 | ||||||||
| 4 | Makkabi Brno | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0,000 | 4 | ||||||||
| 5 | Makkabea Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 0,571 | 3 | ||||||||
| 6 | Makkabi Hodonín | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 0,000 | 1 | ||||||||
| 7 | Makkabi Moravská Ostrava | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12 | 0,083 | 0 | ||||||||
| 22 | 8 | 8 | 6 | 42 | 31 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1923 | |||||||||||||||||
| Mistrovství Středočeské upy | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 15 | 15 | 0 | 0 | 94 | 14 | 6,714 | 30 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 15 | 12 | 1 | 2 | 78 | 25 | 3,120 | 25 | ||||||||
| 3 | SK Čechie Karlín Praha | 15 | 9 | 1 | 5 | 38 | 30 | 1,267 | 19 | ||||||||
| 4 | AFK Union ikov Praha | 15 | 8 | 2 | 5 | 36 | 22 | 1,636 | 18 | ||||||||
| 5 | SK Meteor Vinohrady Praha | 15 | 8 | 2 | 5 | 34 | 38 | 0,895 | 18 | ||||||||
| 6 | AFK Kolín | 15 | 7 | 3 | 5 | 29 | 27 | 1,074 | 17 | ||||||||
| 7 | Nuselský SK Praha | 15 | 7 | 2 | 6 | 33 | 30 | 1,100 | 16 | ||||||||
| 8 | SK Meteor VIII Praha | 15 | 7 | 2 | 6 | 28 | 28 | 1,000 | 16 | ||||||||
| 9 | ČAFC Vinohrady Praha | 15 | 5 | 5 | 5 | 27 | 27 | 1,000 | 15 | ||||||||
| 10 | AFK Vrovice Praha | 15 | 6 | 2 | 7 | 26 | 28 | 0,929 | 14 | ||||||||
| 11 | SK Viktoria ikov Praha | 15 | 5 | 4 | 6 | 32 | 36 | 0,889 | 14 | ||||||||
| 12 | SK Libeň Praha | 15 | 5 | 3 | 7 | 28 | 47 | 0,596 | 13 | ||||||||
| 13 | SK Sparta Koíře Praha | 15 | 4 | 2 | 9 | 39 | 62 | 0,629 | 10 | ||||||||
| 14 | SK Slavoj Praha VIII | 15 | 1 | 5 | 9 | 25 | 43 | 0,581 | 7 | ||||||||
| 15 | Malostranský SK Praha | 15 | 2 | 2 | 11 | 32 | 64 | 0,500 | 6 | ||||||||
| 16 | SK Viktoria Vinohrady Praha | 15 | 0 | 2 | 13 | 15 | 73 | 0,205 | 2 | ||||||||
| 240 | 101 | 38 | 101 | 594 | 594 | 240 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promoted | AFK Čechoslovan Koíře Praha , Radlický AFK Praha, SK Viktoria Nusle Praha, SK Sparta | ||||||||||||||||
| Kladno, SK Praha VII, SK Slavoj ikov Praha | |||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| Hanácká upa | Hanácká Slavia Kroměří - SK Olomouc | 2-1 | |||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0,000 | 8 | ||||||||
| 2 | K Slávia Bratislava | 4 | |||||||||||||||
| 3 | TTS Trenčín | 4 | |||||||||||||||
| 4 | K Trnava | 4 | |||||||||||||||
| 5 | K Myjava | 4 | |||||||||||||||
| Východslovenská upa (spring) | |||||||||||||||||
| Qualification (results not known) | |||||||||||||||||
| Kriváň Liptovský Svätý Mikulá - K Slavia Koice | 18/03 | ||||||||||||||||
| Kemarok - elezničný FC Koice | 18/03 | ||||||||||||||||
| elezničný FC Koice - Kriváň Liptovský Svätý Mikulá | 25/03 | ||||||||||||||||
| K Slavia Koice - Kemarok | 25/03 | ||||||||||||||||
| K Slavia Koice - elezničný FC Koice | 01/04 | ||||||||||||||||
| Kemarok - Kriváň Liptovský Svätý Mikulá | 01/04 | ||||||||||||||||
| Qualified | |||||||||||||||||
| K Slavia Koice | |||||||||||||||||
| elezničný FC Koice | |||||||||||||||||
| Final round | |||||||||||||||||
| 1 | K Slavia Koice | ||||||||||||||||
| elezničný FC Koice | |||||||||||||||||
| AC Spiská Nová Ves | |||||||||||||||||
| K Viktória Ruomberok | |||||||||||||||||
| Veľké Rubachy | |||||||||||||||||
| MAC Michalovce | |||||||||||||||||
| ČsK Koice | |||||||||||||||||
| ČsK Uhorod | |||||||||||||||||
| Union Beregszáz (Berehovo) | |||||||||||||||||
| Východslovenská upa (autumn) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Koice | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 4 | 5,750 | 10 | ||||||||
| 2 | K Slavia Koice | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 6 | 2,500 | 8 | ||||||||
| 3 | elezničný FC Koice | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 7 | 0,714 | 4 | ||||||||
| 4 | K Viktória Ruomberok | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 11 | 0,636 | 4 | ||||||||
| 5 | AC Spiská Nová Ves | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 12 | 0,333 | 4 | ||||||||
| 6 | MAC Michalovce | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | 0,067 | 0 | ||||||||
| 30 | 15 | 0 | 15 | 55 | 55 | 30 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K RH Vrútky | ||||||||||||||||
| 2 | K ilina | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ||||||||||||||||
| FC = elezničiarsky futbalový club | RH = Ruda Hviezda (?) | ||||||||||||||||
| AC = Atletický club | FC = Futbalový Club | ||||||||||||||||
| Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | Beregszász = Berehovo = Berehove/Берегове (UKR) | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Liga Meisterschaft DFV | |||||||||||||||||
| Westgruppe | |||||||||||||||||
| 1 | |||||||||||||||||
| 2 | DSK Brüx | 10 | |||||||||||||||
| 3 | Teplizer FK 1903 | 10 | |||||||||||||||
| 4 | Karlsbader FK | 10 | |||||||||||||||
| 5 | DSV Böhmisch Leipa | 9 | |||||||||||||||
| DFK Aussig/Elbe | 0 | ||||||||||||||||
| Ostgruppe (Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| 1 | |||||||||||||||||
| 2 | DFC Prag | 10 | |||||||||||||||
| 3 | DSV Troppau | 8 | |||||||||||||||
| 4 | Brünner SK | 4 | |||||||||||||||
| DSB 1898 Prag | 2 | ||||||||||||||||
| Final (Komotau 01.06.23) | DFC Prag - DSK Brüx | 6-0 | |||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | DSB = Deutsche Sportbrüder | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | |||||||||||||||||
| Brüx = Most | Aussig/Elbe = Usti nad Labem | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Prag = Praha | ||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vivary | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Böhmisch Leipa => Česká Lípa | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1.Klasse | |||||||||||||||||
| Gau Norden | |||||||||||||||||
| DFC Warnsdorf | |||||||||||||||||
| DFK Reichenberg | |||||||||||||||||
| RSK Reichenberg | |||||||||||||||||
| DSK Gablonz | |||||||||||||||||
| DSV Trautenau | |||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | DSK = Deutscher Sportklub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| RSK =Reichenberger Sportklub | |||||||||||||||||
| Warnsdorf = Varnsdorf | Gablonz = Jablonec | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Trautenau = Trutnov | ||||||||||||||||
| Gau Nordwesten | |||||||||||||||||
| DFK Komotau | |||||||||||||||||
| DSV Saaz | |||||||||||||||||
| FK Schwalbe Brüx | |||||||||||||||||
| DSV Görkau | |||||||||||||||||
| DSK Dux | |||||||||||||||||
| SK Rapid Teplitz-Prasseditz | |||||||||||||||||
| SK Soborten | |||||||||||||||||
| DFK Karbitz | |||||||||||||||||
| DSB Krammel | |||||||||||||||||
| SV Tetschen-Bodenbach | |||||||||||||||||
| FK Leitmeritz | |||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | DSB = Deutsche Sportbrüder | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | |||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Soborten = Sobědruhy | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Karbitz = Chabařovice | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Krammel = Kramoly | ||||||||||||||||
| Görkau = Jirkov | Tetschen-Bodenbach = Děčín | ||||||||||||||||
| Dux = Duchov | Leitmeritz = Litoměřice | ||||||||||||||||
| Teplitz-Prasseditz = Teplice-Prosetice | |||||||||||||||||
| Gau Westen - 1.Gruppe | |||||||||||||||||
| DSV Eger | |||||||||||||||||
| DFC Graslitz | |||||||||||||||||
| DSV Asch | |||||||||||||||||
| DSK Falkenau | |||||||||||||||||
| DFC Franzensbad | |||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | DSK = Deutscher Sportklub | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | |||||||||||||||||
| Eger = Cheb | Falkenau = Falknov | ||||||||||||||||
| Graslitz = Kraslice | Franzensbad = Frantikovy Lázně | ||||||||||||||||
| Asch = A | |||||||||||||||||
| Gau Westen - 2.Gruppe | |||||||||||||||||
| DFK Sparta Karlsbad | |||||||||||||||||
| FK Marienbad | |||||||||||||||||
| DFC Tachau | |||||||||||||||||
| FK Rapid Donitz | |||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | |||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vary | Tachau = Tachov | ||||||||||||||||
| Marienbad = Mariánské Lázně | Donitz = Tuhnice | ||||||||||||||||
| Gau Südost | |||||||||||||||||
| Brünner Amateure SV | |||||||||||||||||
| FC Rapid Iglau | |||||||||||||||||
| SV Mährisch-Schönberg | |||||||||||||||||
| DFC Olmütz | |||||||||||||||||
| SV = Sportverein | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| FC = Fußball Club | |||||||||||||||||
| Brünn = Brno | Mährisch-Schönberg = umperk | ||||||||||||||||
| Iglau = Jihlava | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Gau Nordost | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Witkowitz | 12 | 11 | 1 | 0 | 50 | 8 | 6,250 | 23 | ||||||||
| 2 | DSV Odenberg | 12 | 8 | 0 | 4 | 34 | 23 | 1,478 | 16 | ||||||||
| 3 | FC Hertha Troppau | 12 | 5 | 2 | 5 | 24 | 24 | 1,000 | 12 | ||||||||
| 4 | SV Jägerndorf | 12 | 4 | 3 | 5 | 25 | 33 | 0,758 | 11 | ||||||||
| 5 | MOSC Mährisch-Ostrau | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 23 | 0,739 | 10 | ||||||||
| 6 | DSK Teschen | 12 | 3 | 1 | 8 | 14 | 30 | 0,467 | 7 | ||||||||
| 7 | Troppauer SC | 12 | 2 | 1 | 9 | 12 | 35 | 0,343 | 5 | ||||||||
| 84 | 37 | 10 | 37 | 176 | 176 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| FC = Fußball Club | DSK = Deutscher Sportklub | ||||||||||||||||
| SV = Sportverein | SC = Sportclub | ||||||||||||||||
| Witkowitz = Vítkovice | Jägerndorf = Krnovské kníectví | ||||||||||||||||
| Oderberg = Bohumín | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Troppau = Opava | Teschen = Cieszyn (POL) / Český Těín (CZR) | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Ostgruppe (Slovakia) | |||||||||||||||||
| 1 | Poprader AC | ||||||||||||||||
| 2 | Kesmarker SK | ||||||||||||||||
| 3 | Matzdorfer AC | ||||||||||||||||
| 4 | Georgenberger AC | ||||||||||||||||
| 5 | Belauer SV | ||||||||||||||||
| 6 | Gölnitzer SC | ||||||||||||||||
| 7 | ASV Vorwärts Kesmark | ||||||||||||||||
| 8 | Leutschauer AC | ||||||||||||||||
| 9 | SC Haladás Krompach | ||||||||||||||||
| AC = Athletik Club | SC = Sportclub | ||||||||||||||||
| SK = Sportklub | ASV = Athletik Sportverein | ||||||||||||||||
| SV = Sportverein | |||||||||||||||||
| Deutschendorf = Poprad | Zipser Bela = Spiská Belá | ||||||||||||||||
| Kesmark = Kemarok | Gölnitz = Gelnica | ||||||||||||||||
| Matzdorf = Matéjovice | Leutschau = Levoča | ||||||||||||||||
| Georgenberg = Spiská Sobota | Krompach = Krompachy | ||||||||||||||||
| German = Slovak | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| 1 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | ||||||||||||||||
| Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Pozonyi TE (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Pozonyi AC (Bratislava) | |||||||||||||||||
| SC Dinamitgyár Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Koiari Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Amateri Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Törekvés SE Kassa (Koice) | 12 | 10 | 1 | 1 | 34 | 4 | 8,500 | 21 | ||||||||
| 2 | Kassai AC (Koice) | 12 | 10 | 0 | 2 | 46 | 18 | 2,556 | 20 | ||||||||
| 3 | Kassai SC (Koice) | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | 11 | 2,364 | 15 | ||||||||
| 4 | PTV Eperjes (Preov) | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 19 | 0,684 | 11 | ||||||||
| 5 | ETC Kassa (Koice) | 12 | 1 | 5 | 6 | 11 | 22 | 0,500 | 7 | ||||||||
| 6 | FTC Kassa (Koice) | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 | 34 | 0,176 | 4 | ||||||||
| 7 | Törekvés Eperjes (Preov) | 11 | 0 | 2 | 9 | 10 | 38 | 0,263 | 2 | ||||||||
| 8 | SJ Hakoah Kassa (Koice) | withdrew ? | |||||||||||||||
| 80 | 33 | 14 | 33 | 146 | 146 | 80 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stred | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | 3 | 4 | 2 | 2,000 | 6 | |||||||||||
| 2 | Losonci MTE (Lučenec) | 3 | 8 | 4 | 2,000 | 5 | |||||||||||
| 3 | Losonci YMCA (Lučenec) | 3 | 4 | 7 | 0,571 | 1 | |||||||||||
| 4 | Füleki TC (Fiľakovo) | 3 | 1 | 4 | 0,250 | 0 | |||||||||||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nové Zámky/Érsekújvár | |||||||||||||||||
| 1 | Komároni FC (Komárno) | ||||||||||||||||
| Uhorod | |||||||||||||||||
| 1 | UAC Ungvár (Uhorod) | ||||||||||||||||
| District final | Vas SK Pozsony (Bratislava) - Losonci AFC (Lučenec) | 1-0 | aet | ||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesülete | SE = Sport Egyesület | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| AFC = Athletikai és Football Club | TC = Torna Club | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | FTC = Football es Torna Club | ||||||||||||||||
| UAC = Ungvári Atlétikai Club | |||||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1924 | |||||||||||||||||
| Mistrovství Středočeské upy | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Slavia Praha | 12 | 11 | 0 | 1 | 53 | 15 | 3,533 | 22 | ||||||||
| 2 | SK Viktoria ikov Praha | 11 | 10 | 1 | 0 | 40 | 14 | 2,857 | 21 | ||||||||
| 3 | SK Meteor Praha VIII | 10 | 7 | 1 | 2 | 27 | 13 | 2,077 | 15 | ||||||||
| 4 | ČAFC Vinohrady Praha | 10 | 6 | 2 | 2 | 16 | 10 | 1,600 | 14 | ||||||||
| 5 | AC Sparta Praha | 10 | 6 | 1 | 3 | 26 | 10 | 2,600 | 13 | ||||||||
| 6 | AFK Čechoslovan Koíře Praha | 10 | 6 | 1 | 3 | 24 | 13 | 1,846 | 13 | ||||||||
| 7 | AFK Kolín | 10 | 6 | 1 | 3 | 24 | 14 | 1,714 | 13 | ||||||||
| 8 | SK Meteor Královské Vinohrady Praha | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 17 | 1,176 | 13 | ||||||||
| 9 | Nuselský SK Praha | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 16 | 1,375 | 11 | ||||||||
| 10 | AFK Vrovice Praha | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 16 | 1,313 | 11 | ||||||||
| 11 | SK Libeň Praha | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 17 | 1,235 | 11 | ||||||||
| 12 | SK Slavoj Praha VIII | 10 | 4 | 2 | 4 | 22 | 22 | 1,000 | 10 | ||||||||
| 13 | Radlický AFK Praha | 10 | 3 | 3 | 4 | 25 | 26 | 0,962 | 9 | ||||||||
| 14 | SK Čechie Karlín Praha | 10 | 4 | 0 | 6 | 27 | 21 | 1,286 | 8 | ||||||||
| 15 | AFK Union ikov Praha | 10 | 3 | 2 | 5 | 20 | 25 | 0,800 | 8 | ||||||||
| 16 | SK Viktoria Nusle Praha | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 17 | 0,647 | 8 | ||||||||
| 17 | Malostranský SK Praha | 10 | 4 | 0 | 6 | 19 | 39 | 0,487 | 8 | ||||||||
| 18 | SK Sparta Kladno | 10 | 3 | 1 | 6 | 20 | 32 | 0,625 | 7 | ||||||||
| 19 | SK Viktoria Královské Vinohrady Praha | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 39 | 0,282 | 5 | ||||||||
| 20 | SK Praha VII | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | 27 | 0,370 | 5 | ||||||||
| 21 | SK Sparta Koíře Praha | 11 | 0 | 2 | 9 | 12 | 30 | 0,400 | 2 | ||||||||
| 22 | SK Slavoj ikov Praha | 11 | 0 | 1 | 10 | 9 | 47 | 0,191 | 1 | ||||||||
| 228 | 98 | 32 | 98 | 480 | 480 | 228 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Competition not completed due to the transition to the professional championship from the following season | |||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | AC = Athletic Club | ||||||||||||||||
| ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa (spring) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | TTS Trenčín | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |||||||||||
| 2 | K Trnava | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 0,600 | 4 | ||||||||
| 3 | I.ČsK Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 1,000 | 2 | ||||||||
| 4 | K Slávia Bratislava | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | 0,625 | 2 | ||||||||
| 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | |||||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Championship not completed | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K ilina | ||||||||||||||||
| 2 | K RH Vrútky | ||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slávia Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| Východoslovenská upa (spring) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Koice | 5 | 4 | 1 | 0 | 23 | 1 | 23,000 | 9 | ||||||||
| 2 | K Slávia Koice | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 2 | 8,000 | 8 | ||||||||
| 3 | MAC Michalovce | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 13 | 0,538 | 5 | ||||||||
| 4 | AC Spiská Nová Ves | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 20 | 0,250 | 3 | ||||||||
| 5 | Viktória Ruomberok | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 10 | 0,400 | 2 | ||||||||
| 6 | Hakoah Koice | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 14 | 0,357 | 1 | ||||||||
| 28 | 12 | 4 | 12 | 60 | 60 | 28 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| K = portový Klub | ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | MAC = Michalovský atletický club | ||||||||||||||||
| RH = Rudá Hviězda | TTS = Trenčiansky telocvičný spolok | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Liga Meisterschaft DFV | |||||||||||||||||
| West Gau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Karlsbader FK | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 6 | 3,500 | 14 | ||||||||
| 2 | FK Sparta Karlsbad | 8 | 4 | 2 | 2 | 24 | 18 | 1,333 | 10 | ||||||||
| 3 | DFK Komotau | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 12 | 1,250 | 6 | ||||||||
| 4 | DSV Asch | 8 | 1 | 3 | 4 | 16 | 20 | 0,800 | 5 | ||||||||
| 5 | DSV Eger | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 31 | 0,355 | 5 | ||||||||
| 40 | 16 | 8 | 16 | 87 | 87 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwest Gau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Teplitzer FK 1903 | 8 | 6 | 1 | 1 | 40 | 5 | 8,000 | 13 | ||||||||
| 2 | DSB Krammel | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 13 | 1,077 | 8 | ||||||||
| 3 | DFK Karbitz | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 21 | 0,619 | 8 | ||||||||
| 4 | DSK Brüx | 8 | 3 | 1 | 4 | 13 | 31 | 0,419 | 7 | ||||||||
| 5 | DFK Aussig/Elbe | 8 | 2 | 0 | 6 | 13 | 23 | 0,565 | 4 | ||||||||
| 40 | 17 | 6 | 17 | 93 | 93 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nord Gau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Reichenberg | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 14 | 1,071 | 8 | ||||||||
| 2 | DFC Warnsdorf | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 9 | 1,444 | 6 | ||||||||
| 3 | DSK Reichenberg | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 13 | 0,769 | 6 | ||||||||
| 4 | DSK Gablonz/Neiße | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 14 | 0,857 | 4 | ||||||||
| 5 | DSV Böhmisch Leipa | withdrew | |||||||||||||||
| 24 | 12 | 0 | 12 | 50 | 50 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Mitte Gau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFC Prag | 8 | 8 | 0 | 0 | 56 | 9 | 6,222 | 16 | ||||||||
| 2 | Brünner SK | 7 | 3 | 0 | 4 | 19 | 19 | 1,000 | 6 | ||||||||
| 3 | DSB 1898 Prag | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 38 | 0,316 | 6 | ||||||||
| 4 | DSV Troppau | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | 21 | 0,619 | 5 | ||||||||
| 5 | DSV Witkowitz | 8 | 1 | 3 | 4 | 19 | 32 | 0,594 | 5 | ||||||||
| 38 | 16 | 6 | 16 | 119 | 119 | 38 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Semifinals | DFC Prag - DFK Reichenberg | 3-1 | |||||||||||||||
| Teplitzer FK 1903 - Karlsbader FK | 0-0 | ||||||||||||||||
| Final (Aussig/Elbe 30.06.24) | DFC Prag - Teplitzer FK 1903 | 7-1 | |||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | DSK = Deutscher Sportklub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DSB = Deutsche Sportbrüder | |||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vivary | Reichenberg = Liberec | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Warnsdorf = Vanrsdorf | ||||||||||||||||
| Asch = A | Gablonz an der Neiße = Jablonec nad Nisou | ||||||||||||||||
| Eger = Cheb | Böhmisch Leipa = Česká Lípa | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Prag = Praha | ||||||||||||||||
| Krammel = Kramoly | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Karbitz = Chabařovice | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Witkowitz = Vitkovice | ||||||||||||||||
| Aussig/Elbe = Usti nad Labem | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Meisterschaft - 1.Klasse | |||||||||||||||||
| Gau Norden - 1.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | BSK Gablonz | ||||||||||||||||
| 2 | Amateur Reichenberg | ||||||||||||||||
| Gau Norden - 2.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSV Trautenau | ||||||||||||||||
| 2 | Amateure Trautenau | ||||||||||||||||
| Gau Norden - 3.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DTV Warnsdorf | ||||||||||||||||
| 2 | DFK Rumburg | ||||||||||||||||
| 3 | Germania Leipa | ||||||||||||||||
| Gau Westen - 1.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSK Falkenau | ||||||||||||||||
| 2 | SK Neudek | ||||||||||||||||
| 3 | DFC Graslitz | ||||||||||||||||
| 4 | DFC Franzensbad | ||||||||||||||||
| Gau Westen - 2.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | SK Turn | ||||||||||||||||
| 2 | VfB Teplitz | ||||||||||||||||
| 3 | FK Sparta Zuckmantel | ||||||||||||||||
| 4 | DSK Dux | ||||||||||||||||
| 5 | VfB Mariaschein | ||||||||||||||||
| 6 | FC Soborten | ||||||||||||||||
| Gau Westen - 3.Gruppe | |||||||||||||||||
| 1 | DSB Bensen | ||||||||||||||||
| 2 | SV Tetschen-Bodenbach | ||||||||||||||||
| 3 | FK Lobositz | ||||||||||||||||
| 4 | FK Leitmeritz | ||||||||||||||||
| 5 | SV Wacker Bünauburg | ||||||||||||||||
| Gau Mitte | |||||||||||||||||
| No information | |||||||||||||||||
| Gau Südost | |||||||||||||||||
| 1 | BTV 1861 Brünn | ||||||||||||||||
| 2 | DFC Olmütz | ||||||||||||||||
| 3 | FC Rapid Iglau | ||||||||||||||||
| 4 | DSV Mährisch Schönberg | ||||||||||||||||
| 5 | DSB Brünn | ||||||||||||||||
| 6 | SV Vorwärts Brünn | ||||||||||||||||
| Gau Nordost | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | FC Hertha Troppau | 10 | 9 | 1 | 0 | 34 | 12 | 2,833 | 19 | ||||||||
| 2 | DSK Teschen | 10 | 5 | 1 | 4 | 30 | 21 | 1,429 | 11 | ||||||||
| 3 | DSV Oderberg | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 23 | 0,870 | 10 | ||||||||
| 4 | SV Jägerndorf | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 27 | 0,630 | 10 | ||||||||
| 5 | SK/SC Troppau | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 26 | 0,385 | 7 | ||||||||
| 6 | MOSC Mährisch-Ostrau | 10 | 1 | 1 | 8 | 20 | 22 | 0,909 | 3 | ||||||||
| 60 | 25 | 10 | 25 | 131 | 131 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| BSK = Ballsportklub | DSB = Deutsche Sportbrüder | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DTV = Deutscher Turnverein | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | BTV = Ball Turnverein | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | FC = Fußball Club | ||||||||||||||||
| SK = Sportklub | SC = Sportclub | ||||||||||||||||
| VfB = Verein für Bewegungsspiele | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| Gablonz = Jablonec | Neudek = Nejdek | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany | Lobositz = Lovosice | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Leitmeritz = Litoměřice | ||||||||||||||||
| Trautenau = Trutnov | Franzensbad = Frantikovy Lázně | ||||||||||||||||
| Zuckmantel = Zlaté Hory | Bünauburg = Děčín | ||||||||||||||||
| Dux = Duchov | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Warnsdorf = Varnsdorf | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Mariaschein = Bohosudov | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Rumburg = Rumburk | Teschen = Cieszyn (POL) / Český Těín (CZR) | ||||||||||||||||
| Soborten = Sobědruhy | Iglau = Jihlava | ||||||||||||||||
| Leipa = Česká Lípa | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Bensen = Beneov nad Ploučnicí | Mährisch-Schönberg = umperk | ||||||||||||||||
| Falkenau = Falknov | Jägerndorf = Krnovské kníectví | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Ostgruppe (Slovakia) | |||||||||||||||||
| 1 | Poprader AC | ||||||||||||||||
| 2 | Matzdorfer AC | ||||||||||||||||
| 3 | Kesmarker SK | ||||||||||||||||
| 4 | ASV Vorwärts Kesmark | ||||||||||||||||
| 5 | Leutschauer AC | ||||||||||||||||
| 6 | Krompacher SK | ||||||||||||||||
| 7 | Georgenberger AC | ||||||||||||||||
| AC = Athletik Club | ASV = Athletik Sportverein | ||||||||||||||||
| SK = Sportklub | |||||||||||||||||
| Deutschendorf = Poprad | Leutschau = Levoča | ||||||||||||||||
| Matzdorf = Matéjovice | Krompach = Krompachy | ||||||||||||||||
| Kesmark = Kemarok | Georgenberg = Spiská Sobota | ||||||||||||||||
| German = Slovak | |||||||||||||||||
| Arbeiter-Turn-und Sportverband (ATuS) (1924) | |||||||||||||||||
| (Sports Association of German-Speaking Workers in Czechoslovakia) | |||||||||||||||||
| 1 | ASV Gleichheit Weißkirchlitz | ||||||||||||||||
| Weißkirchlitz = Novosedlice | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony (1923-24) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 12 | 1 | 1 | 62 | 10 | 6,200 | 25 | ||||||||
| 2 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 14 | 11 | 0 | 3 | 44 | 20 | 2,200 | 22 | ||||||||
| 3 | Pozonyi TE (Bratislava) | 14 | 8 | 2 | 4 | 21 | 16 | 1,313 | 18 | ||||||||
| 4 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 14 | 4 | 4 | 6 | 20 | 24 | 0,833 | 12 | ||||||||
| 5 | SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | 14 | 4 | 3 | 7 | 14 | 25 | 0,560 | 11 | ||||||||
| 6 | Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | 14 | 2 | 5 | 7 | 12 | 26 | 0,462 | 9 | ||||||||
| 7 | Pozsonyi AC (Bratislava) | 14 | 2 | 5 | 7 | 9 | 38 | 0,237 | 9 | ||||||||
| 8 | Bőrmunkások TC Pozsony (Bratislava) | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 37 | 0,378 | 6 | ||||||||
| 112 | 95 | 42 | 95 | 458 | 458 | 232 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| 1 | Kassai AC (Koice) | ||||||||||||||||
| Kassai Törekvés (Koice) | |||||||||||||||||
| Husiparos Kassa (Koice) | |||||||||||||||||
| Eperjesi TVE (Preov) | |||||||||||||||||
| Vasas Kassa (Koice) | |||||||||||||||||
| KSC Kassa (Koice) | |||||||||||||||||
| Törekvés Eperjes (Preov) | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | ||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Ungvári TK (Uhorod) | ||||||||||||||||
| MLSz Finals | Losonci AFC - Ligeti SC Pozsony | 5-6 | |||||||||||||||
| Kassai AC - Ungvári TK | 0-2 | ||||||||||||||||
| Final | Ligeti SC Pozsony - Ungvári TK | 4-1 | |||||||||||||||
| SC = Sport Club | TC = Torna Club | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | AFC = Atletický a fotbalový club | ||||||||||||||||
| TE = Torna Egyesület | TK = Testgyakorló Kör | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | |||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1925 | |||||||||||||||||
| Asočiacní Liga | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Slavia Praha | 9 | 7 | 1 | 1 | 38 | 10 | 3,800 | 15 | ||||||||
| 2 | AC Sparta Praha | 9 | 7 | 1 | 1 | 28 | 8 | 3,500 | 15 | ||||||||
| 3 | SK Viktoria ikov Praha | 9 | 4 | 3 | 2 | 21 | 16 | 1,313 | 11 | ||||||||
| 4 | DFC Prag | 9 | 4 | 2 | 3 | 20 | 12 | 1,667 | 10 | ||||||||
| 5 | ČAFC Vinohrady Praha | 9 | 4 | 1 | 4 | 7 | 17 | 0,412 | 9 | ||||||||
| 6 | SK Čechie Karlín Praha | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 19 | 0,684 | 8 | ||||||||
| 7 | SK Libeň Praha | 9 | 3 | 1 | 5 | 20 | 32 | 0,625 | 7 | ||||||||
| 8 | AFK Vrovice Praha | 9 | 3 | 0 | 6 | 19 | 28 | 0,679 | 6 | ||||||||
| 9 | Nuselský SK Praha | 9 | 2 | 1 | 6 | 16 | 30 | 0,533 | 5 | ||||||||
| 10 | SK Meteor Praha VIII | 9 | 1 | 2 | 6 | 14 | 24 | 0,583 | 4 | ||||||||
| 90 | 37 | 16 | 37 | 196 | 196 | 90 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| DFC Prag withdrew | |||||||||||||||||
| Promoted | SK Kladno, SK Slavoj ikov Praha, SK Čechie Praha VIII | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball-Club | |||||||||||||||||
| Prag = Praha | |||||||||||||||||
| DFC Prag dissolved in 1939 | SK Čechie Karlín Praha dissolved in 2004 | ||||||||||||||||
| SK Libeň Praha dissolved in 1951 | Nuselský SK Praha dissolved in 2003 | ||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa (Spring) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 5 | 5 | 0 | 0 | 26 | 2 | 13,000 | 10 | ||||||||
| 2 | K Slávia Bratislava | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 11 | 1,364 | 7 | ||||||||
| 3 | K Trnava | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 16 | 1,000 | 7 | ||||||||
| 4 | Strá bezpečnosti Bratislava | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | 0,600 | 4 | ||||||||
| 5 | K Myjava | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 12 | 0,250 | 2 | ||||||||
| 6 | TTS Trenčin | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 30 | 14 | 2 | 14 | 66 | 66 | 30 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slovenská Slávia Lučenec | ||||||||||||||||
| 2 | K Slávia Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| K ilina | |||||||||||||||||
| K RH Vrútky | |||||||||||||||||
| K Vrútky | |||||||||||||||||
| K Sučany | |||||||||||||||||
| K Turčiansky Svätý Martin | |||||||||||||||||
| K Banská Bystrica | |||||||||||||||||
| K Zvolen | |||||||||||||||||
| K Victoria Ruomberok | |||||||||||||||||
| Východoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Not played | |||||||||||||||||
| Final | I.ČsK Bratislava - K Slovenská Slávia Lučenec | 6-1 | |||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | TTS = Trenčianský Telovýchovný Spolok | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | RH = Rudá Hviězda | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| Meisterschaft - 1.Klasse | |||||||||||||||||
| Westgau - Gruppe A | |||||||||||||||||
| 1 | DFC Graslitz | ||||||||||||||||
| 2 | DFC Franzensbad | ||||||||||||||||
| 3 | DSK Neudek | ||||||||||||||||
| 4 | DFK Falkenau | ||||||||||||||||
| Westgau - Gruppe B | |||||||||||||||||
| 1 | FK Marienbad | ||||||||||||||||
| 2 | DFK Tachau | ||||||||||||||||
| 3 | SV Merierhöfen | ||||||||||||||||
| 4 | SK Meierhöfen | ||||||||||||||||
| Nordgau - Gruppe A | |||||||||||||||||
| 1 | BSK Gablonz | ||||||||||||||||
| 2 | Amateur Reichenberg | ||||||||||||||||
| Nordgau - Gruppe B | |||||||||||||||||
| 1 | ASV Trautenau | ||||||||||||||||
| 2 | DSV Tratenau | ||||||||||||||||
| Nordgau - Gruppe C | |||||||||||||||||
| 1 | DTV Warnsdorf | ||||||||||||||||
| 2 | DFK Rumburg | ||||||||||||||||
| 3 | Germania Leipa | ||||||||||||||||
| Nordwestgau - Gruppe 1 | |||||||||||||||||
| 1 | FTV Komotau | ||||||||||||||||
| 2 | DSV Saaz | ||||||||||||||||
| 3 | DFK Schwalbe Brüx | ||||||||||||||||
| 4 | DFK Bilin | ||||||||||||||||
| 5 | FK Ladowitz | ||||||||||||||||
| Nordwestgau - Gruppe 2 | |||||||||||||||||
| 1 | SK Turn | ||||||||||||||||
| 2 | DSK Dux | ||||||||||||||||
| 3 | VfB Teplitz | ||||||||||||||||
| 4 | Sparta Zuckmantel | ||||||||||||||||
| 5 | VfB Mariaschein | ||||||||||||||||
| 6 | SK Soborten | ||||||||||||||||
| Nordwestgau - Gruppe 3 | |||||||||||||||||
| 1 | SV Teschen-Bodenbach | ||||||||||||||||
| 2 | DSB Bensen | ||||||||||||||||
| 3 | FK Lobositz | ||||||||||||||||
| 4 | FK Leitmeritz | ||||||||||||||||
| 5 | SV Wacker Bünauburg | ||||||||||||||||
| Südostgau | |||||||||||||||||
| 1 | DFC Olmütz | ||||||||||||||||
| 2 | DSV Märisch Schönberg | ||||||||||||||||
| 3 | BTV Brünn | ||||||||||||||||
| 4 | SK Vorwärts Brünn | ||||||||||||||||
| 5 | DSB Brünn | ||||||||||||||||
| 6 | FC Rapid Iglau | ||||||||||||||||
| Gau Nordost | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | MOSC Mährisch-Ostrau | 10 | 9 | 1 | 0 | 34 | 12 | 2,833 | 19 | ||||||||
| 2 | DSK Teschen | 10 | 5 | 1 | 4 | 30 | 21 | 1,429 | 11 | ||||||||
| 3 | SV Jägerndorf | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 23 | 0,870 | 10 | ||||||||
| 4 | FC Hertha Troppau | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | 27 | 0,630 | 10 | ||||||||
| 5 | DSV Oderberg | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 26 | 0,385 | 7 | ||||||||
| 50 | 24 | 9 | 17 | 111 | 109 | 57 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | ASV = Allgemeiner Sportverein | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | DTV = Deutscher Turnverein | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | FTV = Fußballturnverein | ||||||||||||||||
| SV = Sportverein | VfB = Verein für Bewegungsspiele | ||||||||||||||||
| SK = Sportklub | DSB = Deutscher Sportbrüder | ||||||||||||||||
| BSK = Ballsportklub | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| Graslitz = Kraslice | Soborten = Sobědruhy | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Tetschen-Bodenbach = Děčín | ||||||||||||||||
| Franzensbad = Frantikovy Lázně | Warnsdorf = Varnsdorf | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Bensen = Beneov nad Ploučnicí | ||||||||||||||||
| Neudek = Nejdek | Rumburg = Rumburk | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Lobositz = Lovosice | ||||||||||||||||
| Falkenau an der Eger = Sokolov | Leipa = Česká Lípa | ||||||||||||||||
| Bilin = Bílina | Leitmeritz = Litoměřice | ||||||||||||||||
| Marienbad = Mariánské Lázně | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Ladowitz = Ledvice | Bünauburg = Děčín | ||||||||||||||||
| Tachau = Tachov | Mährisch-Schönberg = umperk | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Meierhöfen = Dvory | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Teschen = Český Těín | ||||||||||||||||
| Gablonz = Jablonec | Jägerndorf = Krnovské kníectví | ||||||||||||||||
| Zuckmantel = Zlaté Hory | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Iglau = Jihlava | ||||||||||||||||
| Mariaschein = Bohosudov | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Trautenau = Trutnov | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Gau Osten (Slovakia) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Poprader AC | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 11 | 1,545 | 8 | ||||||||
| 2 | Matzdorfer AC | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 6 | 2,167 | 5 | ||||||||
| 3 | ASV Vorwärts Kesmark | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 1,333 | 5 | ||||||||
| 4 | Georgenberger AC | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 13 | 0,923 | 5 | ||||||||
| 5 | Kresmacher SC | 5 | 3 | 0 | 3 | 8 | 14 | 0,571 | 4 | ||||||||
| 6 | Krompacher SK | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | 0,200 | 1 | ||||||||
| 28 | 13 | 4 | 13 | 60 | 60 | 28 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| AC = Athletik Club | ASV = Allgemeiner Sportverein | ||||||||||||||||
| SC = Sportclub | |||||||||||||||||
| Deutschendorf = Poprad | Kesmark = Kemarok | ||||||||||||||||
| Krompach = Krompachy | Leutschau = Levoča | ||||||||||||||||
| Matzdorf = Matéjovice | Georgenberg = Spiská Sobota | ||||||||||||||||
| German = Slovak | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Skupina 1 | |||||||||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | ||||||||||||||||
| SK Makkabea Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Pozonyi TE (Bratislava) | |||||||||||||||||
| MTK Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Pozsonyi AC (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Börmunkásoki TC Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Skupina 2 | |||||||||||||||||
| 1 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | ||||||||||||||||
| Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | |||||||||||||||||
| Virágvölgyi SC Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Hakoah Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| PULE Pozsony (Bratislava) | |||||||||||||||||
| Final | Ligeti SC Pozsony - AC Rapid (Husos) Pozsony | 3-1 | |||||||||||||||
| Stred | |||||||||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | ||||||||||||||||
| FTC Fülek (Fiľakovo) | |||||||||||||||||
| RPOS Rimaszombat (Rimavská Sobota) | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Not played | |||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Ungvári TK (Uhorod) | ||||||||||||||||
| Finals | Ligeti SC Pozsony - Losonci AFC | 5-1 | |||||||||||||||
| Ligeti SC Pozsony - Ungvári TK | 3-0 | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | AFC = Atletický a fotbalový club | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | TK = Testgyakorló Kör | ||||||||||||||||
| PULE = Pozsonyi Újvárosi Labdarúgó Egylet | FTC = Füleki Torna Club | ||||||||||||||||
| RPOS = Rimaszombati Polgári Olvasókör Sportszakosztálya | TE = Torna Egyesület | ||||||||||||||||
| SK = Sport Kör | MTK = Magántiszviselők Torna Köre | ||||||||||||||||
| TC = Torna Club | FSE = Fémmunkások Sport Egyesülete | ||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| Amateur Championship 1925 | |||||||||||||||||
| Prelimirary round | SK Pardubice - SK Viktoria Plzeň | 5-3 | |||||||||||||||
| SK Prostějov - SK idenice | 1-0 | ||||||||||||||||
| Quarter-finals | SK Pardubice - SK Rapid Vinohrady | 1-3 | |||||||||||||||
| AFK Union ikov - SK Prostějov | 3-1 | ||||||||||||||||
| ČsK Bratislava - AFK Čechoslovan Koíře | 3-4 | ||||||||||||||||
| SK Moravská Ostrava - Ligeti SC Bratislava | +w/o | ||||||||||||||||
| Semifinals | AFK Union ikov - SK Rapid Vinohrady | 3-2 | |||||||||||||||
| AFK Čechoslovan Koíře - SK Moravská Ostrava | 3-1 | ||||||||||||||||
| Final | AFK Union ikov - AFK Čechoslovan Koíře | 3-2 | |||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1925-26 | |||||||||||||||||
| Středočeská I. Liga | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 22 | 18 | 3 | 1 | 97 | 24 | 4,042 | 39 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 22 | 18 | 2 | 2 | 112 | 25 | 4,480 | 38 | ||||||||
| 3 | SK Viktoria ikov Praha | 22 | 16 | 3 | 3 | 91 | 31 | 2,935 | 35 | ||||||||
| 4 | Nuselský SK Praha | 22 | 12 | 3 | 7 | 61 | 49 | 1,245 | 27 | ||||||||
| 5 | ČAFC Vinohrady Praha | 22 | 11 | 3 | 8 | 52 | 52 | 1,000 | 25 | ||||||||
| 6 | AFK Vrovice Praha | 22 | 9 | 5 | 8 | 57 | 42 | 1,357 | 23 | ||||||||
| 7 | SK Meteor Praha VIII | 22 | 10 | 2 | 10 | 65 | 76 | 0,855 | 22 | ||||||||
| 8 | SK Kladno | 22 | 9 | 2 | 11 | 63 | 67 | 0,940 | 20 | ||||||||
| 9 | SK Čechie Karlín Praha | 22 | 6 | 2 | 14 | 58 | 78 | 0,744 | 14 | ||||||||
| 10 | SK Libeň Praha | 22 | 5 | 2 | 15 | 40 | 92 | 0,435 | 12 | ||||||||
| 11 | SK Slavoj ikov Praha | 22 | 2 | 1 | 19 | 28 | 89 | 0,315 | 5 | ||||||||
| 12 | SK Čechie Praha VIII | 22 | 1 | 2 | 19 | 23 | 122 | 0,189 | 4 | ||||||||
| 264 | 117 | 30 | 117 | 747 | 747 | 264 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| Nuselský SK Praha dissolved in 2003 | SK Slavoj ikov Praha dissolved in 1949 | ||||||||||||||||
| SK Libeň Praha dissolved in 1951 | SK Čechie Praha VIII dissolved in 1949 | ||||||||||||||||
| Red Star championship | |||||||||||||||||
| (mistrovství rudé hvězdy) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Pankrác | 6 | 18 | 9 | 2,000 | 10 | |||||||||||
| 2 | Dubí | 5 | 24 | 5 | 4,800 | 9 | |||||||||||
| 3 | Vyehrad | 6 | 27 | 15 | 1,800 | 9 | |||||||||||
| 4 | Praha VIII | 4 | 32 | 2 | 16,000 | 8 | |||||||||||
| 5 | Koiře | 5 | 34 | 8 | 4,250 | 8 | |||||||||||
| 6 | Lysá nad Labem | 5 | 20 | 13 | 1,538 | 8 | |||||||||||
| 7 | ikov | 6 | 17 | 13 | 1,308 | 8 | |||||||||||
| 8 | Břevnov | 5 | 21 | 4 | 5,250 | 7 | |||||||||||
| 9 | Ruzynĕ | 5 | 19 | 14 | 1,357 | 7 | |||||||||||
| 10 | Hnidousy | 4 | 21 | 4 | 5,250 | 7 | |||||||||||
| 11 | Bĕchovice | 5 | 14 | 6 | 2,333 | 6 | |||||||||||
| 12 | Praha IX | 7 | 23 | 21 | 1,095 | 6 | |||||||||||
| 13 | Kyje | 6 | 13 | 20 | 0,650 | 5 | |||||||||||
| 14 | Praha XV | 7 | 15 | 20 | 0,750 | 5 | |||||||||||
| 15 | Kbely | 4 | 19 | 7 | 2,714 | 4 | |||||||||||
| 16 | St.Benátky | 5 | 11 | 19 | 0,579 | 4 | |||||||||||
| 17 | Vysočany | 3 | 9 | 6 | 1,500 | 3 | |||||||||||
| 18 | Uhřinĕves | 6 | 11 | 15 | 0,733 | 3 | |||||||||||
| 19 | Michle | 3 | 6 | 10 | 0,600 | 3 | |||||||||||
| 20 | Strakonice | 2 | 3 | 13 | 0,231 | 2 | |||||||||||
| 21 | Úhonice | 5 | 4 | 19 | 0,211 | 2 | |||||||||||
| 22 | Vrané nad Vltavou | 6 | 7 | 41 | 0,171 | 2 | |||||||||||
| 23 | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 2 | 6 | 0,333 | 0 | |||||||||||
| 24 | Olany | 2 | 2 | 9 | 0,222 | 0 | |||||||||||
| 25 | Řičany | 5 | 5 | 27 | 0,185 | 0 | |||||||||||
| 26 | Zbrazlav III | 4 | 4 | 27 | 0,148 | 0 | |||||||||||
| 27 | Solopinsky | 3 | 1 | 29 | 0,034 | 0 | |||||||||||
| Kročehlavy | withdrew | ||||||||||||||||
| 126 | 382 | 382 | 126 | ||||||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Championship interrupted May 9, 1926 | |||||||||||||||||
| (In 1927 played the championship of the Federation of Proletarian Physical Education) | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 10 | 8 | 0 | 2 | 56 | 14 | 4,000 | 16 | ||||||||
| 2 | TTS Trenčin | 10 | 5 | 3 | 2 | 24 | 12 | 2,000 | 13 | ||||||||
| 3 | K Trnava | 10 | 4 | 4 | 2 | 20 | 21 | 0,952 | 12 | ||||||||
| 4 | K Slávia Bratislava | 10 | 3 | 3 | 4 | 21 | 26 | 0,808 | 9 | ||||||||
| 5 | K Ivanka pri Dunaji | 10 | 2 | 2 | 6 | 20 | 44 | 0,455 | 6 | ||||||||
| 6 | K Malacky | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | 36 | 0,333 | 4 | ||||||||
| 60 | 23 | 14 | 23 | 153 | 153 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Final | K ilina - K RH Vrútky | 3-0 | |||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slávia Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| Východslovenská upa | Last ranking available | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | KAC Koice | 9 | 9 | 0 | 0 | 34 | 5 | 6,800 | 18 | ||||||||
| 2 | K Slávia Koice | 10 | 8 | 0 | 2 | 51 | 6 | 8,500 | 16 | ||||||||
| 3 | Törekvés Koice | 9 | 7 | 0 | 2 | 34 | 5 | 6,800 | 14 | ||||||||
| 4 | ČsK Koice | 9 | 7 | 0 | 2 | 30 | 7 | 4,286 | 14 | ||||||||
| 5 | Húsos SC Koice | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 14 | 1,214 | 11 | ||||||||
| 6 | TVE Preov | 9 | 5 | 0 | 4 | 17 | 15 | 1,133 | 10 | ||||||||
| 7 | Törekvés Preov | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 17 | 1,059 | 10 | ||||||||
| 8 | Hakoah Koice | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 33 | 0,273 | 6 | ||||||||
| 9 | KMSE Koice | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 | 28 | 0,393 | 4 | ||||||||
| 10 | KSC Koice | 9 | 2 | 0 | 7 | 7 | 23 | 0,304 | 4 | ||||||||
| 11 | AC Spiská Nová Ves | 8 | 1 | 0 | 7 | 11 | 26 | 0,423 | 2 | ||||||||
| 12 | Makabi Preov | 9 | 0 | 1 | 8 | 2 | 62 | 0,032 | 1 | ||||||||
| 110 | 52 | 6 | 52 | 241 | 241 | 110 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| K Slávia Koice admitted to the finals | |||||||||||||||||
| KAC = Kassai Athletikai Club | SC = Sport Club | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | KMSE = Kassai Magánalkalmazottak Sport Egyesülete | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | KSC = Kassai Sport Club | ||||||||||||||||
| Podkarpatskoruská upa | |||||||||||||||||
| 1 | I.ČsK Uhorod | ||||||||||||||||
| Finals | |||||||||||||||||
| Preliminary | K Slávia Koice - I.ČsK Uhorod | 3-0 | |||||||||||||||
| K ilina - K Slávia Koice | 1-0 | ||||||||||||||||
| Final | I.ČsK Bratislava - K ilina | 3-2 | |||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| TTS = Trenčianský Telovýchovný Spolok | RH = Rudá Hvězda | ||||||||||||||||
| Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Profiliga | |||||||||||||||||
| 1 | DFC Prag | ||||||||||||||||
| 2 | Teplitzer FK 1903 | ||||||||||||||||
| 3 | Karlsbader FK | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball-Club | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| Prag = Praha | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1. Klasse | |||||||||||||||||
| Gau Mitte | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFC Prag Amateur | 6 | 5 | 1 | 0 | 29 | 13 | 2,231 | 11 | ||||||||
| 2 | DSB Prag | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 17 | 0,765 | 6 | ||||||||
| 3 | DFC Budweis | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 | 23 | 0,783 | 5 | ||||||||
| 4 | DBC Sturm Prag | 6 | 0 | 2 | 4 | 12 | 19 | 0,632 | 2 | ||||||||
| 24 | 9 | 6 | 9 | 72 | 72 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Gau Nordwest - Gruppe 1 | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Komotau | 8 | 5 | 2 | 1 | 33 | 9 | 3,667 | 12 | ||||||||
| 2 | DFK Schwalbe Brüx | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 | 15 | 1,333 | 10 | ||||||||
| 3 | VfB 1900 Teplitz-Schönau | 8 | 4 | 1 | 3 | 24 | 13 | 1,846 | 9 | ||||||||
| 4 | DSV Saaz | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 14 | 0,643 | 6 | ||||||||
| 5 | DSK Dux | 9 | 1 | 1 | 7 | 6 | 29 | 0,207 | 3 | ||||||||
| 40 | 16 | 8 | 16 | 92 | 80 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Gau Nordwest - Gruppe 2 | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSB Schreckenstein | 10 | 6 | 3 | 1 | 27 | 15 | 1,800 | 15 | ||||||||
| 2 | SV Tetschen-Bodenbach | 10 | 7 | 2 | 1 | 46 | 13 | 3,538 | 16 | ||||||||
| 3 | DFK Aussig | 10 | 5 | 3 | 2 | 31 | 18 | 1,722 | 13 | ||||||||
| 4 | SK Turn | 10 | 5 | 1 | 4 | 25 | 25 | 1,000 | 11 | ||||||||
| 5 | DFK Karbitz | 10 | 2 | 2 | 6 | 28 | 35 | 0,800 | 6 | ||||||||
| 6 | DSB Bensen | 10 | 0 | 0 | 10 | 8 | 50 | 0,160 | 0 | ||||||||
| 60 | 25 | 11 | 24 | 165 | 156 | 61 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | DSB Schreckenstein - DFK Komotau | 5-1 | |||||||||||||||
| Gau West | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Sparta Karlsbad | 14 | 13 | 0 | 1 | 85 | 18 | 4,722 | 26 | ||||||||
| 2 | DSB Eger | 13 | 7 | 1 | 5 | 43 | 32 | 1,344 | 15 | ||||||||
| 3 | DSV Asch | 12 | 5 | 4 | 3 | 24 | 25 | 0,960 | 14 | ||||||||
| 4 | DFK Graslitz | 13 | 5 | 1 | 7 | 25 | 38 | 0,658 | 11 | ||||||||
| 5 | DSK Neudek | 14 | 5 | 2 | 7 | 24 | 50 | 0,480 | 12 | ||||||||
| 6 | DSK Falkenau | 13 | 4 | 1 | 8 | 29 | 35 | 0,829 | 9 | ||||||||
| 7 | FK Marienbad | 13 | 3 | 3 | 7 | 25 | 18 | 1,389 | 9 | ||||||||
| 8 | DFK Tachau | 12 | 3 | 2 | 7 | 34 | 43 | 0,791 | 8 | ||||||||
| 104 | 45 | 14 | 45 | 289 | 259 | 104 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Gau Nord | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSK Gablonz | 11 | 7 | 3 | 1 | 31 | 20 | 1,550 | 17 | ||||||||
| 2 | DSV Leipa | 12 | 6 | 2 | 4 | 26 | 22 | 1,182 | 14 | ||||||||
| 3 | DFK Reichenberg | 11 | 5 | 2 | 4 | 25 | 24 | 1,042 | 12 | ||||||||
| 4 | DFC Warnsdorf | 12 | 5 | 3 | 4 | 32 | 30 | 1,067 | 13 | ||||||||
| 5 | RSK Reichenberg | 11 | 5 | 2 | 4 | 35 | 25 | 1,400 | 12 | ||||||||
| 6 | FK Amateur Reichenberg | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 22 | 0,545 | 9 | ||||||||
| 7 | Germania Warnsdorf | 12 | 1 | 1 | 10 | 14 | 32 | 0,438 | 3 | ||||||||
| 80 | 32 | 16 | 32 | 175 | 175 | 80 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Gau Nordost | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Witkowitz | 10 | 7 | 1 | 2 | 41 | 22 | 1,864 | 15 | ||||||||
| 2 | DSV Oderberg | 10 | 4 | 3 | 3 | 21 | 31 | 0,677 | 11 | ||||||||
| 3 | DSK Teschen | 10 | 5 | 0 | 5 | 32 | 27 | 1,185 | 10 | ||||||||
| 4 | DSV Troppau | 10 | 3 | 3 | 4 | 28 | 29 | 0,966 | 9 | ||||||||
| 5 | MOSC Mährisch Ostrau | 10 | 4 | 1 | 5 | 18 | 25 | 0,720 | 9 | ||||||||
| 6 | SV Jägerndorf | 10 | 2 | 2 | 6 | 20 | 26 | 0,769 | 6 | ||||||||
| 60 | 25 | 10 | 25 | 160 | 160 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Gau Südost | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | Points | |||||||||||||
| 1 | DSV Brünn | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | |||||||||||
| 2 | SK Zwittau | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | |||||||||||
| 3 | DSB Brünn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | |||||||||||
| 4 | DFC Olmütz | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | |||||||||||
| 18 | 8 | 2 | 8 | 18 | |||||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | |||||||||||||||||
| Round 1 | DSV Witkowitz - DSV Brünn | 4-2 | |||||||||||||||
| DSK Gablonz - DFC Prag Amateur | 1-0 | ||||||||||||||||
| Semifinals | DSV Witkowitz - DSK Gablonz | 4-2 | |||||||||||||||
| DSB Schreckenstein - Sparta Karlsbad | 5-4 | ||||||||||||||||
| Final | DSB Schreckenstein - DSV Witkowitz | 2-1 | |||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DSB = Deutscher Sportbrüder | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| VfB = Verein für Bewegungsspiele | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | RSK Rasensportklub | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | |||||||||||||||||
| Prag = Praha | Neudek = Nejdek | ||||||||||||||||
| Budweiss = České Budějovice | Falkenau an der Eger = Sokolov | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Marienbad = Mariánské Lázně | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Tachau = Tachov | ||||||||||||||||
| Teplitz-Schönau = Teplice | Gablonz = Jablonec | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Leipa = Česká Lípa | ||||||||||||||||
| Dux = Duchov | Reichenberg = Lieberec | ||||||||||||||||
| Schreckenstein = Střekov (Ústí nad Labem) | Warnsdorf = Varnsdorf | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín | Witkowitz = Vítkovice | ||||||||||||||||
| Aussig = Ústí nad Labem | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany (Teplice) | Teschen = Český Těín | ||||||||||||||||
| Karbitz = Chabařovice | Troppau = Opava | ||||||||||||||||
| Bensen = Beneov nad Ploučnicí | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Karlsbad = Karlovy Vivary | Jägerndorf = Krnovské kníectví | ||||||||||||||||
| Eger =Cheb | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Asch = A | Zwittau = Svitavy | ||||||||||||||||
| Graslitz = Kraslice | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Gau Osten (Slovakia) | |||||||||||||||||
| 1 | Poprader AC | ||||||||||||||||
| 2 | Matzdorfer AC | ||||||||||||||||
| 3 | ASV Vorwärts Kesmark | ||||||||||||||||
| 4 | Georgenberger AC | ||||||||||||||||
| 5 | Kesmaker SC | ||||||||||||||||
| 6 | Krompacher SK | ||||||||||||||||
| AC = Athletik Club | SC = Sportclub | ||||||||||||||||
| ASV = Athletik Sportverein | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| Deutschendorf = Poprad | Georgenberg = Spiská Sobota | ||||||||||||||||
| Matzdorf = Matéjovice | Krompach = Krompachy | ||||||||||||||||
| Kesmark = Kemarok | |||||||||||||||||
| German = Slovak | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 11 | 11 | 0 | 0 | 47 | 12 | 3,917 | 22 | ||||||||
| 2 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 11 | 9 | 1 | 1 | 45 | 12 | 3,750 | 19 | ||||||||
| 3 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 11 | 8 | 1 | 2 | 35 | 20 | 1,750 | 17 | ||||||||
| 4 | Pozonyi TE (Bratislava) | 11 | 6 | 1 | 4 | 30 | 16 | 1,875 | 13 | ||||||||
| 5 | SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | 11 | 6 | 1 | 4 | 21 | 16 | 1,313 | 13 | ||||||||
| 6 | Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | 11 | 6 | 0 | 5 | 34 | 27 | 1,259 | 12 | ||||||||
| 7 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 11 | 5 | 1 | 5 | 21 | 20 | 1,050 | 11 | ||||||||
| 8 | Blumenthal Pozsony (Bratislava) | 11 | 3 | 1 | 7 | 23 | 32 | 0,719 | 7 | ||||||||
| 9 | Komáromi FC (Komárno) | 11 | 3 | 1 | 7 | 15 | 30 | 0,500 | 7 | ||||||||
| 10 | Pozsonyi MTK (Bratislava) | 11 | 1 | 3 | 7 | 9 | 29 | 0,310 | 5 | ||||||||
| 11 | Törekvés SC Pozsony (Bratislava) | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | 29 | 0,276 | 5 | ||||||||
| 12 | Pozsonyi AC (Bratislava) | 11 | 0 | 1 | 10 | 9 | 54 | 0,167 | 1 | ||||||||
| 132 | 59 | 14 | 59 | 297 | 297 | 132 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| SC = Sport Club | FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | FC = Football Club | ||||||||||||||||
| SE = Sport Egylet | MTK = Munkás Testedző Kör | ||||||||||||||||
| TE = Torna Egyesület | |||||||||||||||||
| Hugarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| ČSSF + MLSz | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Kassai AC (Koice) | 11 | 11 | 0 | 0 | 39 | 6 | 6,500 | 22 | ||||||||
| 2 | K Slávia Koice | 11 | 9 | 0 | 2 | 54 | 6 | 9,000 | 18 | ||||||||
| 3 | Törekvés SC Kassa (Koice) | 11 | 8 | 0 | 3 | 38 | 7 | 5,429 | 16 | ||||||||
| 4 | ČsK Koice | 11 | 8 | 0 | 3 | 33 | 10 | 3,300 | 16 | ||||||||
| 5 | Eperjesi TVE (Preov) | 11 | 7 | 0 | 4 | 24 | 16 | 1,500 | 14 | ||||||||
| 6 | Husus Kassa (Koice) | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | 15 | 1,467 | 13 | ||||||||
| 7 | Törekvés Eperjes (Preov) | 11 | 5 | 2 | 4 | 26 | 17 | 1,529 | 12 | ||||||||
| 8 | Hakoah Koice | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | 39 | 0,256 | 7 | ||||||||
| 9 | Kassai MSE (Koice) | 11 | 2 | 1 | 8 | 12 | 33 | 0,364 | 5 | ||||||||
| 10 | AC Spiská Nová Ves | 11 | 2 | 0 | 9 | 15 | 31 | 0,484 | 4 | ||||||||
| 11 | Kassai SC (Koice) | 11 | 2 | 0 | 9 | 7 | 29 | 0,241 | 4 | ||||||||
| 12 | Makkabi Preov | 11 | 0 | 1 | 10 | 3 | 74 | 0,041 | 1 | ||||||||
| 132 | 62 | 8 | 62 | 283 | 283 | 132 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| Not played | |||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | MSE = Magánalkalmazottak Sport Egylet | ||||||||||||||||
| Final | I.ČsK Bratislava - Ligeti SC Pozsony | 6-0 | |||||||||||||||
| Amateur Championship 1926 | |||||||||||||||||
| Quarter-finals | SK Sparta Koíře - AFK Union ikov | 5-2 | |||||||||||||||
| AFK Čechoslovan Koíře - ČsK Bratislava | 3-1 | ||||||||||||||||
| SK idenice - DSV Witkowitz | 4-3 | ||||||||||||||||
| Sportbrüder Schreckenstein - SK Viktoria Plzeň | 3-2 | ||||||||||||||||
| Semifinals | SK Sparta Koíře - AFK Čechoslovan Koíře | 5-1 | |||||||||||||||
| SK idenice - Sportbrüder Schreckenstein | 2-0 | ||||||||||||||||
| Final | SK Sparta Koíře - SK idenice | 5-6 | |||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1927 | |||||||||||||||||
| Kvalifikační Soutě I.Ligy (spring) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 7 | 6 | 1 | 0 | 33 | 6 | 5,500 | 13 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 7 | 5 | 1 | 1 | 30 | 12 | 2,500 | 11 | ||||||||
| 3 | AFK Vrovice Praha | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | 15 | 0,933 | 8 | ||||||||
| 4 | SK Kladno | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 | 26 | 0,692 | 7 | ||||||||
| 5 | ČAFC Vinohrady Praha | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | 14 | 0,929 | 6 | ||||||||
| 6 | SK Viktoria ikov Praha | 7 | 2 | 2 | 3 | 17 | 22 | 0,773 | 6 | ||||||||
| 7 | Nuselský SK Praha | 7 | 1 | 2 | 4 | 14 | 22 | 0,636 | 4 | ||||||||
| 8 | SK Meteor Praha VIII | 7 | 0 | 1 | 6 | 9 | 31 | 0,290 | 1 | ||||||||
| 56 | 22 | 12 | 22 | 148 | 148 | 56 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| AFK Vrovice Praha => AFK Bohemians Praha | |||||||||||||||||
| Promoted | SK Čechie Karlín Praha | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| Nuselský SK Praha dissolved in 2003 | |||||||||||||||||
| Qualification to the Mitropa Cup | |||||||||||||||||
| Preliminary round | |||||||||||||||||
| SK Kladno - SK Viktoria ikov Praha | 3-0 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - SK Slavia Praha | 2-2 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - SK Kladno | 6-2 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - DFC Prag | 10-0 | ||||||||||||||||
| SK Slavia Praha - SK Kladno | 6-0 | ||||||||||||||||
| SK Slavia Praha - DFC Prag | 4-0 | ||||||||||||||||
| SK Kladno - DFC Prag | 3-0 | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 18 | 5 | 3,600 | 5 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 2 | 6,000 | 5 | ||||||||
| 3 | SK Kladno | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 12 | 0,500 | 2 | ||||||||
| 4 | DFC Prag | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 12 | 5 | 2 | 5 | 36 | 36 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Most goals scored | |||||||||||||||||
| Championship of the Federation of Proletarian Physical Education 1927 | |||||||||||||||||
| (Mistrovství Federace proletářské tělovýchovy 1927) | |||||||||||||||||
| Praha | |||||||||||||||||
| Oddělení A | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | JPT Bubeneč | 7 | 6 | 1 | 0 | 32 | 10 | 3,200 | 13 | ||||||||
| 2 | JPT / RH Vinohrady | 7 | 4 | 2 | 1 | 28 | 18 | 1,556 | 10 | ||||||||
| 3 | JPT Letňany | 7 | 4 | 1 | 2 | 20 | 17 | 1,176 | 9 | ||||||||
| 4 | RH Praha IX | 7 | 3 | 1 | 3 | 25 | 16 | 1,563 | 7 | ||||||||
| 5 | JPT / RH Vyehrad | 7 | 1 | 3 | 3 | 15 | 22 | 0,682 | 5 | ||||||||
| 6 | RH Zábĕhlice | 7 | 2 | 1 | 4 | 16 | 25 | 0,640 | 5 | ||||||||
| 7 | elezniční SK Admira Praha VII | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 31 | 0,613 | 4 | ||||||||
| 8 | JPT / RH Hostivař | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 24 | 0,333 | 3 | ||||||||
| 56 | 23 | 10 | 23 | 163 | 163 | 56 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Oddělení B | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | JPT Prosek | 7 | 6 | 1 | 0 | 42 | 11 | 3,818 | 13 | ||||||||
| 2 | JPT / RH Praha VIII | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 11 | 2,545 | 11 | ||||||||
| 3 | JPT Vrovice | 7 | 4 | 1 | 2 | 22 | 18 | 1,222 | 9 | ||||||||
| 4 | JPT Kyje | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 22 | 1,091 | 8 | ||||||||
| 5 | RH Vysočany-kolonie | 7 | 2 | 1 | 4 | 25 | 29 | 0,862 | 5 | ||||||||
| 6 | RH Praha XV-Podolí | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 16 | 0,438 | 4 | ||||||||
| 7 | RH Břevnov | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | 31 | 0,387 | 4 | ||||||||
| 8 | RH Michle | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | 24 | 0,500 | 2 | ||||||||
| 56 | 25 | 6 | 25 | 172 | 162 | 56 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Oddělení C | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | RH Koiře | 7 | 7 | 0 | 0 | 52 | 10 | 5,200 | 14 | ||||||||
| 2 | JPT Rapid Praha VIII | 7 | 5 | 0 | 2 | 29 | 13 | 2,231 | 10 | ||||||||
| 3 | JPT Pankrác | 7 | 5 | 0 | 2 | 24 | 18 | 1,333 | 10 | ||||||||
| 4 | JPT Praha III-IV | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 | 27 | 0,667 | 6 | ||||||||
| 5 | RH Hlubočepy | 7 | 3 | 0 | 4 | 17 | 20 | 0,850 | 6 | ||||||||
| 6 | JPT Čechie Čakovice | 7 | 2 | 0 | 5 | 25 | 24 | 1,042 | 4 | ||||||||
| 7 | RH Bĕchovice | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 25 | 0,320 | 4 | ||||||||
| 8 | JPT Liboc | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 39 | 0,077 | 2 | ||||||||
| 56 | 28 | 0 | 28 | 176 | 176 | 56 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Final round | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | RH Koiře | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3,000 | 4 | ||||||||
| 2 | JPT Prosek | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 1,000 | 2 | ||||||||
| 3 | JPT Bubeneč | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | 0,500 | 0 | ||||||||
| 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 17 | 6 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| RH = Rudá hvězda | JPT = Jednota proletářské tělovýchovy | ||||||||||||||||
| Kladno | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | JPT Kladno | 14 | 12 | 1 | 1 | 77 | 20 | 3,850 | 25 | ||||||||
| 2 | JPT Rozdĕlov | 14 | 12 | 1 | 1 | 43 | 17 | 2,529 | 25 | ||||||||
| 3 | JPT Kročehlavy | 14 | 11 | 1 | 2 | 53 | 17 | 3,118 | 23 | ||||||||
| 4 | JPT Pchery | 14 | 10 | 1 | 3 | 41 | 21 | 1,952 | 21 | ||||||||
| 5 | JPT Olany-Brandýsek | 14 | 7 | 4 | 3 | 37 | 19 | 1,947 | 18 | ||||||||
| 6 | JPT Srby | 14 | 8 | 0 | 6 | 38 | 34 | 1,118 | 16 | ||||||||
| 7 | JPT Vrapice | 14 | 7 | 1 | 6 | 41 | 28 | 1,464 | 15 | ||||||||
| 8 | JPT Hnidousy | 14 | 5 | 4 | 5 | 43 | 40 | 1,075 | 14 | ||||||||
| 9 | JPT Dubí | 14 | 6 | 0 | 8 | 19 | 27 | 0,704 | 12 | ||||||||
| 10 | JPT Přítočno | 14 | 5 | 1 | 8 | 22 | 34 | 0,647 | 11 | ||||||||
| 11 | JPT Kvíček | 14 | 3 | 2 | 9 | 20 | 45 | 0,444 | 8 | ||||||||
| 12 | JPT Svinářov | 14 | 3 | 1 | 10 | 23 | 46 | 0,500 | 7 | ||||||||
| 13 | JPT Vinařice | 14 | 2 | 1 | 11 | 24 | 49 | 0,490 | 5 | ||||||||
| 14 | JPT Dobrá | 14 | 2 | 0 | 12 | 28 | 54 | 0,519 | 4 | ||||||||
| 15 | JPT Kamenné ehrovice | 14 | 1 | 0 | 13 | 14 | 72 | 0,194 | 2 | ||||||||
| 210 | 94 | 18 | 98 | 523 | 523 | 206 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Two matches considered as (0-0) defeat for both teams | |||||||||||||||||
| Hradec Kralové | |||||||||||||||||
| 1 | JPT Týnitě nad Orlicí | ||||||||||||||||
| Moravská Ostrava | |||||||||||||||||
| 1 | JPT Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| České Budějovice | |||||||||||||||||
| 1 | JPT České Budějovice | ||||||||||||||||
| Brno | |||||||||||||||||
| 1 | JPT Staré Brno | ||||||||||||||||
| Semifinals | JPT Týnitě nad Orlicí - RH Koiře | 2-7 | |||||||||||||||
| JPT Moravská Ostrava - JPT Kladno | 2-3 | ||||||||||||||||
| Final (Praha-ikov 20.11.1927) | RH Koiře - JPT Kladno | 4-1 | |||||||||||||||
| JPT České Budějovice and JPT Staré Brno did not play the finals | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa (spring) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For. | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 5 | 5 | 0 | 0 | 24 | 7 | 3,429 | 10 | ||||||||
| 2 | K Rapid Trnava | 5 | |||||||||||||||
| 3 | K Trnava | 5 | |||||||||||||||
| 4 | K Slávia Bratislava | 5 | |||||||||||||||
| 5 | K Malacky | 5 | |||||||||||||||
| 6 | K Ivanka pri Dunaji | 5 | |||||||||||||||
| 30 | 5 | 0 | 0 | 10 | |||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K ilina | ||||||||||||||||
| 2 | K RH Vrútky | ||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slaviá Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| Východslovenská upa (1926-27) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Union Berehovo | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 1,600 | 6 | ||||||||
| 2 | K Slávia Koice | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 6 | 2,000 | 4 | ||||||||
| 3 | ČsK Uhorod | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 1,333 | 4 | ||||||||
| 4 | K Michalovce | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | 0,500 | 2 | ||||||||
| 5 | K Rusj Uhorod | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | 0,444 | 2 | ||||||||
| 18 | 9 | 0 | 9 | 38 | 38 | 18 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Východslovenská upa (1927) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Slávia Koice | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | 5,500 | 6 | ||||||||
| 2 | K Rusj Uhorod | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 0,857 | 4 | ||||||||
| 3 | K Union Berehovo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0,500 | 2 | ||||||||
| 4 | K Michalovce | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 0,375 | 0 | ||||||||
| 12 | 6 | 0 | 6 | 23 | 23 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Finals | K Slávia Koice - K ilina | 3-2 | |||||||||||||||
| I.ČsK Bratislava - K Slávia Koice | 2-0 | ||||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| RH = Rudá Hviezda | |||||||||||||||||
| Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | Berehovo = Berehove/Берегове (UKR) | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Profiliga | |||||||||||||||||
| 1 | DFC Prag | ||||||||||||||||
| 2 | Teplitzer FK 1903 | ||||||||||||||||
| 3 | Karlsbader FK | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball-Club | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| Prag = Praha | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1. Klasse | |||||||||||||||||
| Nordgau | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Reichenberg | 9 | 8 | 1 | 0 | 56 | 11 | 5,091 | 17 | ||||||||
| 2 | RSK Reichenberg | 8 | 5 | 1 | 2 | 27 | 16 | 1,688 | 11 | ||||||||
| 3 | DSK Gablonz | 9 | 5 | 1 | 3 | 30 | 23 | 1,304 | 11 | ||||||||
| 4 | DSV Leipa | 9 | 4 | 1 | 4 | 30 | 23 | 1,304 | 9 | ||||||||
| 5 | Germania Leipa | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | 50 | 0,220 | 4 | ||||||||
| 6 | DFC Warnsdorf | 9 | 0 | 2 | 7 | 9 | 38 | 0,237 | 2 | ||||||||
| 54 | 24 | 6 | 24 | 163 | 161 | 54 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - Gruppe 1 | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Komotau | 6 | 4 | 2 | 0 | 19 | 11 | 1,727 | 10 | ||||||||
| 2 | DFK Schwalbe Brüx | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 17 | 0,824 | 6 | ||||||||
| 3 | DSV Saaz | 5 | 1 | 2 | 2 | 13 | 11 | 1,182 | 4 | ||||||||
| 4 | SK Turn | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 13 | 0,385 | 2 | ||||||||
| 22 | 8 | 6 | 8 | 51 | 52 | 22 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - Gruppe 2 | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Aussig | 8 | 6 | 0 | 2 | 43 | 16 | 2,688 | 12 | ||||||||
| 2 | DSB Schreckenstein | 8 | 5 | 2 | 1 | 28 | 19 | 1,474 | 12 | ||||||||
| 3 | SV Tetschen-Bodenbach | 8 | 4 | 1 | 3 | 31 | 18 | 1,722 | 9 | ||||||||
| 4 | DFK Nestomitz | 8 | 2 | 1 | 5 | 20 | 36 | 0,556 | 5 | ||||||||
| 5 | DFK Karbitz | 8 | 1 | 0 | 7 | 8 | 41 | 0,195 | 2 | ||||||||
| 40 | 18 | 4 | 18 | 130 | 130 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | DSB Schreckenstein - DFK Aussig | +/- | |||||||||||||||
| Westgau | |||||||||||||||||
| 1 | DSB Eger | ||||||||||||||||
| 2 | DSV Eger | ||||||||||||||||
| 3 | DSV Asch | ||||||||||||||||
| 4 | DSV Sparta Karlsbad | ||||||||||||||||
| 5 | DFK Tachau | ||||||||||||||||
| 6 | DFK Graslitz | ||||||||||||||||
| 7 | DSK Falkenau | ||||||||||||||||
| 8 | DSK Neudek | ||||||||||||||||
| Südostgau | |||||||||||||||||
| 1 | DSV Brünn | ||||||||||||||||
| 2 | DSB Brünn | ||||||||||||||||
| 3 | BSK Brünn | ||||||||||||||||
| 4 | DFC Olmütz | ||||||||||||||||
| Nordostgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | MOSC Mährisch Ostrau | 8 | 5 | 2 | 1 | 29 | 17 | 1,706 | 12 | ||||||||
| 2 | DSV Witkowitz | 8 | 5 | 0 | 3 | 27 | 24 | 1,125 | 10 | ||||||||
| 3 | DSV Oderberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 27 | 15 | 1,800 | 9 | ||||||||
| 4 | DSK Teschen | 8 | 4 | 1 | 3 | 25 | 20 | 1,250 | 9 | ||||||||
| 5 | DSV Neu-Odenberg | 8 | 0 | 0 | 8 | 11 | 43 | 0,256 | 0 | ||||||||
| 40 | 18 | 4 | 18 | 119 | 119 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | |||||||||||||||||
| Round 1 | DSV Brünn - MOSC Mährisch Ostrau | 6-4 | |||||||||||||||
| DFK Reichenberg - DSB Schreckenstein | 3-2 | ||||||||||||||||
| Semifinals | DSV Brünn - DFK Reichenberg | 4-1 | |||||||||||||||
| DFC Budweis - DSB Eger | 6-3 | ||||||||||||||||
| Final | DFC Budweis- DSV Brünn | 1-0 | |||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DSB = Deutscher Sportbrüder | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| VfB = Verein für Bewegungsspiele | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | RSK Rasensportklub | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | |||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Asch = A | ||||||||||||||||
| Gablonz = Jablonec | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Leipa = Česká Lípa | Tachau = Tachov | ||||||||||||||||
| Warnsdorf = Varnsdorf | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Falkenau an der Eger = Sokolov | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Neudek = Nejdek | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany (Teplice) | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Aussig = Ústí nad Labem | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Schreckenstein = Střekov (Ústí nad Labem) | Witkowitz = Vítkovice | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Nestomitz = Netěmice (Ústí nad Labem) | Teschen = Český Těín | ||||||||||||||||
| Karbitz = Chabařovice | Neu-Odenberg = Nový Bohumín | ||||||||||||||||
| Eger =Cheb | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 16 | 12 | 2 | 2 | 51 | 19 | 2,684 | 26 | ||||||||
| 2 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 16 | 12 | 2 | 2 | 57 | 30 | 1,900 | 26 | ||||||||
| 3 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 16 | 10 | 4 | 2 | 54 | 16 | 3,375 | 24 | ||||||||
| 4 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 16 | 7 | 3 | 6 | 39 | 33 | 1,182 | 17 | ||||||||
| 5 | Komáromi FC (Komárno) | 16 | 8 | 0 | 8 | 36 | 34 | 1,059 | 16 | ||||||||
| 6 | Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | 16 | 5 | 3 | 8 | 30 | 46 | 0,652 | 13 | ||||||||
| 7 | Pozsonyi TE (Bratislava) | 16 | 3 | 5 | 8 | 32 | 43 | 0,744 | 11 | ||||||||
| 8 | SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | 16 | 2 | 4 | 10 | 21 | 53 | 0,396 | 8 | ||||||||
| 9 | Blumenthal Pozsony (Bratislava) | 16 | 0 | 3 | 13 | 17 | 63 | 0,270 | 3 | ||||||||
| 144 | 59 | 26 | 59 | 337 | 337 | 144 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Kassai AC (Koice) | 10 | 6 | 4 | 0 | 34 | 8 | 4,250 | 16 | ||||||||
| 2 | Husus Kassa (Koice) | 10 | 6 | 2 | 2 | 16 | 21 | 0,762 | 14 | ||||||||
| 3 | Törekvés SC Kassa (Koice) | 10 | 3 | 2 | 5 | 17 | 18 | 0,944 | 8 | ||||||||
| 4 | Törekvés Eperjes (Preov) | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 17 | 0,882 | 8 | ||||||||
| 5 | Eperjesi TVE (Preov) | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 23 | 0,652 | 8 | ||||||||
| 6 | Kassai MSE (Koice) | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 20 | 0,500 | 6 | ||||||||
| 60 | 23 | 14 | 23 | 107 | 107 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Ungvári TK (Uhorod) | ||||||||||||||||
| Finals | Kassai AC - Ungvári TK | 1-0 | |||||||||||||||
| AC Rapid (Husos) Pozsony - Kassai AC | 4-1 | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | FC = Football Club | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | TE = Torna Egyesület | ||||||||||||||||
| SE = Sport Egylet | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | MSE = Magánalkalmazottak Sport Egylet | ||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| ČSSF + MLSz | |||||||||||||||||
| Final | I.ČsK Bratislava - AC Rapid (Husos) Pozsony | 3-2 | |||||||||||||||
| Amateur Championship 1927 | |||||||||||||||||
| Quarter-finals | SK Prostějov - SK Sparta Koíře | 5-0 | |||||||||||||||
| DSV Brünn - AFK Kolín | 3-2 | ||||||||||||||||
| DFC Budweis - SK Viktoria Plzeň | 2-2 | (DFC Budweis on coin toss) | |||||||||||||||
| 1. ČsK Bratislava - SK Kročehlavy | 3-1 | ||||||||||||||||
| Semifinals | 1. ČsK Bratislava - SK Prostějov | 2-0 | |||||||||||||||
| DFC Budweis - DSV Brünn | 6-1 | ||||||||||||||||
| Final | 1. ČsK Bratislava - DFC Budweis | 4-2 | |||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1927-28 | |||||||||||||||||
| Středočeská I. Liga | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Viktoria ikov Praha | 12 | 8 | 2 | 2 | 41 | 20 | 2,050 | 18 | ||||||||
| 2 | SK Slavia Praha | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 | 20 | 1,350 | 16 | ||||||||
| 3 | AC Sparta Praha | 12 | 6 | 2 | 4 | 36 | 18 | 2,000 | 14 | ||||||||
| 4 | AFK Bohemians Praha | 12 | 4 | 2 | 6 | 17 | 26 | 0,654 | 10 | ||||||||
| 5 | SK Kladno | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | 39 | 0,615 | 9 | ||||||||
| 6 | SK Čechie Karlín Praha | 12 | 4 | 1 | 7 | 23 | 38 | 0,605 | 9 | ||||||||
| 7 | ČAFC Vinohrady Praha | 12 | 2 | 4 | 6 | 16 | 23 | 0,696 | 8 | ||||||||
| 84 | 35 | 14 | 35 | 184 | 184 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promoted | SK Libeň Praha | ||||||||||||||||
| AFK = Atletický a fotbalový klub | |||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | |||||||||||||||||
| Qualification to the Mitropa Cup | |||||||||||||||||
| SK Slavia Praha - AC Sparta Praha | 4-1 | ||||||||||||||||
| SK Slavia Praha - AFK Bohemians Praha | 5-1 | ||||||||||||||||
| SK Slavia Praha - Teplitzer FK 1903 | 4-4 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - AFK Bohemians Praha | 2-0 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - Teplitzer FK 1903 | 5-1 | ||||||||||||||||
| AFK Bohemians Praha - Teplitzer FK 1903 | 5-0 | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Slavia Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 6 | 2,167 | 5 | ||||||||
| 2 | AC Sparta Praha | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 1,600 | 4 | ||||||||
| 3 | AFK Bohemians Praha | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | 0,857 | 2 | ||||||||
| 4 | Teplitzer FK 1903 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 14 | 0,357 | 1 | ||||||||
| 12 | 5 | 2 | 5 | 32 | 32 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa (1928) | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Rapid Trnava | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 11 | 1,545 | 8 | ||||||||
| 2 | AC Nitra | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 1,667 | 7 | ||||||||
| 3 | K Slávia Bratislava | 5 | 2 | 2 | 1 | 20 | 12 | 1,667 | 6 | ||||||||
| 4 | K Trnava | 5 | 2 | 1 | 2 | 21 | 13 | 1,615 | 5 | ||||||||
| 5 | K Malacky | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 14 | 0,286 | 2 | ||||||||
| 6 | K atín | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 21 | 0,238 | 2 | ||||||||
| 30 | 13 | 4 | 13 | 77 | 77 | 30 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| District final | I.ČsK Bratislava - K Rapid Trnava | 4-3 | 1-1 | ||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K ilina | ||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| K Slaviá Banská Bystrica | |||||||||||||||||
| Východslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Union Berehovo | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 2,200 | 6 | ||||||||
| 2 | K Slávia Koice | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 3,500 | 5 | ||||||||
| 3 | ČsK Uhorod | 4 | 2 | 1 | 1 | 22 | 8 | 2,750 | 5 | ||||||||
| 4 | K Snaha Michalovce | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 8 | 0,625 | 2 | ||||||||
| 5 | K Rusj Uhorod | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | 0,364 | 1 | ||||||||
| 6 | ČsK Koice | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 16 | 0,063 | 1 | ||||||||
| 20 | 7 | 6 | 7 | 50 | 50 | 20 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Final (1928) | I.ČsK Bratislava - K ilina | 2-3 | |||||||||||||||
| K = portový Klub | ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | |||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Profiliga | |||||||||||||||||
| 1 | DFC Prag | ||||||||||||||||
| 2 | Teplitzer FK 1903 | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball-Club | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| Prag = Praha | Teplitz = Teplice | ||||||||||||||||
| Meisterschaft 1. Klasse | |||||||||||||||||
| 1.Gruppe | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Saaz | 10 | 8 | 0 | 2 | 31 | 10 | 3,100 | 16 | ||||||||
| 2 | DFK Komotau | 10 | 7 | 1 | 2 | 39 | 16 | 2,438 | 15 | ||||||||
| 3 | DSK Brüx | 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 27 | 0,556 | 8 | ||||||||
| 4 | SK Turn | 10 | 4 | 0 | 6 | 18 | 31 | 0,581 | 8 | ||||||||
| 5 | DFK Schwalbe Brüx | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 31 | 0,355 | 7 | ||||||||
| 6 | DSK Dux | 10 | 3 | 0 | 7 | 22 | 29 | 0,759 | 6 | ||||||||
| 60 | 29 | 2 | 29 | 136 | 144 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| 2.Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SV Tetschen-Bodenbach | 10 | 7 | 1 | 2 | 43 | 23 | 1,870 | 15 | ||||||||
| 2 | DFK Aussig | 10 | 6 | 3 | 1 | 30 | 11 | 2,727 | 15 | ||||||||
| 3 | Teplitzer FC 03 Amateur | 9 | 5 | 4 | 0 | 29 | 10 | 2,900 | 14 | ||||||||
| 4 | DSB Schreckenstein | 9 | 4 | 1 | 4 | 22 | 28 | 0,786 | 9 | ||||||||
| 5 | DFK Nestomitz | 10 | 1 | 2 | 7 | 24 | 39 | 0,615 | 4 | ||||||||
| 6 | DFK Karbitz | 10 | 0 | 1 | 9 | 16 | 53 | 0,302 | 1 | ||||||||
| 58 | 23 | 12 | 23 | 164 | 164 | 58 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordgau | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSK Gablonz | 12 | 9 | 1 | 2 | 51 | 30 | 1,700 | 19 | ||||||||
| 2 | DSV Leipa | 12 | 7 | 3 | 2 | 37 | 15 | 2,467 | 17 | ||||||||
| 3 | RSK Reichenberg | 12 | 7 | 0 | 5 | 29 | 27 | 1,074 | 14 | ||||||||
| 4 | DFK Reichenberg | 11 | 5 | 1 | 5 | 34 | 31 | 1,097 | 11 | ||||||||
| 5 | DFC Warnsdorf | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | 45 | 0,533 | 9 | ||||||||
| 6 | DSV Trautenau | 12 | 3 | 2 | 7 | 27 | 40 | 0,675 | 8 | ||||||||
| 7 | ??? | 11 | 2 | 0 | 9 | 4 | |||||||||||
| 82 | 37 | 8 | 37 | 202 | 188 | 82 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Westgau | Incorrect table !!! | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | KFK Karlsbad | 12 | 7 | 3 | 2 | 35 | 25 | 1,400 | 17 | ||||||||
| 2 | DSV Sparta Karlsbad | 11 | 6 | 3 | 2 | 33 | 24 | 1,375 | 15 | ||||||||
| 3 | DFK Graslitz | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 | 15 | 1,667 | 14 | ||||||||
| 4 | DSV Asch | 12 | 4 | 4 | 4 | 26 | 23 | 1,130 | 12 | ||||||||
| 5 | DSB Eger | 12 | 4 | 2 | 6 | 31 | 33 | 0,939 | 10 | ||||||||
| 6 | DSV Eger | 11 | 3 | 1 | 7 | 22 | 31 | 0,710 | 7 | ||||||||
| 7 | DFK Tachau | 11 | 0 | 3 | 8 | 18 | 38 | 0,474 | 3 | ||||||||
| 78 | 30 | 18 | 30 | 190 | 189 | 78 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Last ranking available. DFK Graslitz winners | |||||||||||||||||
| Mittelgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFC Budweis | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 7 | 3,143 | 10 | ||||||||
| 2 | DFC Prag Amateur | 6 | 3 | 2 | 1 | 26 | 9 | 2,889 | 8 | ||||||||
| 3 | DSB Prag | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 23 | 0,391 | 3 | ||||||||
| 4 | DBC Sturm Prag | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 26 | 0,308 | 3 | ||||||||
| 24 | 10 | 4 | 10 | 65 | 65 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Südostgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | Points | |||||||||||||
| 1 | DSV Brünn | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | |||||||||||
| 2 | DFC Olmütz | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | |||||||||||
| 3 | BSK Brünn | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | |||||||||||
| 4 | DASB Brünn | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | |||||||||||
| 5 | DFC Iglau | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | |||||||||||
| 36 | 16 | 4 | 16 | 36 | |||||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordostgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSK Teschen | 8 | 7 | 0 | 1 | 34 | 10 | 3,400 | 14 | ||||||||
| 2 | DSV Witkowitz | 8 | 5 | 1 | 2 | 24 | 13 | 1,846 | 11 | ||||||||
| 3 | MOSC Mährisch Ostrau | 8 | 3 | 2 | 3 | 15 | 16 | 0,938 | 8 | ||||||||
| 4 | SK Oderberg | 8 | 3 | 0 | 5 | 17 | 19 | 0,895 | 6 | ||||||||
| 5 | SV Jägerndorf | 8 | 0 | 1 | 7 | 13 | 45 | 0,289 | 1 | ||||||||
| 40 | 18 | 4 | 18 | 103 | 103 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | |||||||||||||||||
| Round 1 | DFC Budweis - DFK Aussig | 6-4 | |||||||||||||||
| Semifinals | DFC Budweis - DFK Graslitz | +/- | |||||||||||||||
| DSK Teschen - DSV Brünn | 6-2 | ||||||||||||||||
| Final | DFC Budweis - DSK Teschen | +w/o | |||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DSB = Deutscher Sportbrüder | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | MOSC = Mährisch-Ostrauer Sportclub | ||||||||||||||||
| VfB = Verein für Bewegungsspiele | FK = Fußball Klub | ||||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | RSK Rasensportklub | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DASB = Deutscher Arbeiter-Sportbund | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Asch = A | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany (Teplice) | Eger =Cheb | ||||||||||||||||
| Dux = Duchcov | Tachau = Tachov | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín | Budweis = České Budějovice | ||||||||||||||||
| Aussig = Ústí nad Labem | Prag = Praha | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Schreckenstein = Střekov (Ústí nad Labem) | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Nestomitz = Netěmice (Ústí nad Labem) | Iglau = Jihlava | ||||||||||||||||
| Karbitz = Chabařovice | Teschen = Český Těín | SV | |||||||||||||||
| Gablonz = Jablonec | Witkowitz = Vítkovice | ||||||||||||||||
| Leipa = Česká Lípa | Mährisch-Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Lieberec | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Warnsdorf = Varnsdorf | Jägerndorf = Krnov | ||||||||||||||||
| Trautenau = Trutnov | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Arbeiter-Turn-und Sportverband (ATuS) | |||||||||||||||||
| (Sports Association of German-Speaking Workers in Bohemia and Moravia) | |||||||||||||||||
| 1.Kreis = Nordmähren (Severní Morava) | |||||||||||||||||
| 1.Bezirk = Sternberg | |||||||||||||||||
| 2.Bezirk = Mährisch Schönberg | |||||||||||||||||
| 2.Kreis = Mittel- und Südmähren (Střední a jiní Morava) | |||||||||||||||||
| 3.Kreis = Schlesien (Slezsko) | |||||||||||||||||
| 4.Kreis = Nordböhmen (Severní Čechy) | |||||||||||||||||
| 5.Kreis = Nordwestböhmen (Severozápadní Čechy) | |||||||||||||||||
| 6.Kreis = West- und Südböhmen (Západní a jiní Čechy) | |||||||||||||||||
| 7.Kreis = Ostböhmen (Východní Čechy) | |||||||||||||||||
| 1 | Gleichheit Weißkirchlitz | ||||||||||||||||
| Weißkirchlitz = Novosedlice | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 16 | 10 | 2 | 4 | 53 | 27 | 1,963 | 22 | ||||||||
| 2 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 16 | 7 | 5 | 4 | 31 | 26 | 1,192 | 19 | ||||||||
| 3 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 16 | 9 | 1 | 6 | 33 | 33 | 1,000 | 19 | ||||||||
| 4 | Komáromi FC (Komárno) | 16 | 6 | 4 | 6 | 39 | 32 | 1,219 | 16 | ||||||||
| 5 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 16 | 6 | 3 | 7 | 33 | 30 | 1,100 | 15 | ||||||||
| 6 | Kábelgyári SC Pozsony (Bratislava) | 16 | 5 | 5 | 6 | 23 | 41 | 0,561 | 15 | ||||||||
| 7 | Pozsonyi TE (Bratislava) | 16 | 5 | 3 | 8 | 40 | 39 | 1,026 | 13 | ||||||||
| 8 | Makkabea SC Pozsony (Bratislava) | 16 | 5 | 3 | 8 | 27 | 37 | 0,730 | 13 | ||||||||
| 9 | Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | 16 | 5 | 2 | 9 | 31 | 45 | 0,689 | 12 | ||||||||
| 144 | 58 | 28 | 58 | 310 | 310 | 144 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Kassai MSE (Koice) | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 10 | 2,200 | 15 | ||||||||
| 2 | Eperjesi TVE (Preov) | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 9 | 2,000 | 12 | ||||||||
| 3 | Husus Kassa (Koice) | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 11 | 1,182 | 10 | ||||||||
| 4 | Törekvés SC Kassa (Koice) | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 16 | 1,000 | 10 | ||||||||
| 5 | Törekvés Eperjes (Preov) | 10 | 4 | 1 | 5 | 16 | 18 | 0,889 | 9 | ||||||||
| 6 | Kassai SC (Koice) | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 32 | 0,344 | 4 | ||||||||
| 60 | 25 | 10 | 25 | 96 | 96 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | ||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Ungvári AC (Uhorod) | ||||||||||||||||
| Finals | Ligeti SC Pozsony - Losonci AFC | 4-1 | |||||||||||||||
| Ligeti SC Pozsony - Kassai MSE | 3-1 | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | TE = Torna Egyesület | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | MSE = Magánalkalmazottak Sport Egylet | ||||||||||||||||
| SE = Sport Egylet | TVE = Torna és Vívó Egylet | ||||||||||||||||
| FC = Football Club | AFC = Atletický a fotbalový club | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | |||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| ČSSF + MLSz | |||||||||||||||||
| Final (30.09.28) | Ligeti SC Pozsony - K ilina | 0-3 | |||||||||||||||
| Amateur Championship 1928 | |||||||||||||||||
| Quarter-finals | SK Kročehlavy - AFK Kolín | 7-2 | |||||||||||||||
| SK Prostějov - SK Slavoj Praha VIII | 3-2 | (awared 5-0 after prostest) | |||||||||||||||
| K ilina - DSK Teschen | 3-1 | ||||||||||||||||
| DFC Budweis - SK Náchod | 0-1 | ||||||||||||||||
| Semifinals | K ilina - SK Kročehlavy | 2-11 | |||||||||||||||
| SK Prostějov - SK Náchod | 2-1 | ||||||||||||||||
| Final | SK Kročehlavy - SK Prostějov | 0-2 | |||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1928-29 | |||||||||||||||||
| Středočeská I. Liga | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Slavia Praha | 12 | 10 | 1 | 1 | 47 | 15 | 3,133 | 21 | ||||||||
| 2 | SK Viktoria ikov Praha | 12 | 8 | 2 | 2 | 37 | 17 | 2,176 | 18 | ||||||||
| 3 | AC Sparta Praha | 12 | 5 | 3 | 4 | 32 | 21 | 1,524 | 13 | ||||||||
| 4 | AFK Bohemians Praha | 12 | 6 | 0 | 6 | 33 | 31 | 1,065 | 12 | ||||||||
| 5 | SK Kladno | 12 | 4 | 2 | 6 | 20 | 30 | 0,667 | 10 | ||||||||
| 6 | SK Čechie Karlín Praha | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 | 29 | 0,379 | 7 | ||||||||
| 7 | SK Libeň Praha | 12 | 1 | 1 | 10 | 13 | 50 | 0,260 | 3 | ||||||||
| 84 | 36 | 12 | 36 | 193 | 193 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promotion/relegation group | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Teplitzer FK 1903 | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 10 | 1,400 | 7 | ||||||||
| 2 | SK Libeň Praha | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 10 | 0,900 | 4 | ||||||||
| 3 | SK Meteor Praha VIII | 4 | 0 | 1 | 3 | 11 | 14 | 0,786 | 1 | ||||||||
| 12 | 5 | 2 | 5 | 34 | 34 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promoted | ČAFC Vinohrady Praha, Teplitzer FK 1903 | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | K = portový Klub | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | SC = Sport Club | ||||||||||||||||
| AFK = Atletický a fotbalový klub | |||||||||||||||||
| SK Libeň Praha dissolved in 1951 | Teplitzer FK 1903 dissolved in 1939 | ||||||||||||||||
| SK Čechie Karlín Praha dissolved in 2004 | |||||||||||||||||
| Qualification to the Mitropa Cup | |||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - SK Viktoria ikov Praha | 7-3 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - AFK Bohemians Praha | 2-1 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - ČAFC Vinohrady Praha | 6-1 | ||||||||||||||||
| SK Viktoria ikov Praha - AFK Bohemians Praha | 3-2 | ||||||||||||||||
| SK Viktoria ikov Praha - ČAFC Vinohrady Praha | 4-3 | ||||||||||||||||
| AFK Bohemians Praha - ČAFC Vinohrady Praha | 10-1 | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 5 | 3,000 | 6 | ||||||||
| 2 | SK Viktoria ikov Praha | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 12 | 0,833 | 4 | ||||||||
| 3 | AFK Bohemians Prah | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 | 6 | 2,167 | 2 | ||||||||
| 4 | ČAFC Vinohrady Praha | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 20 | 0,250 | 0 | ||||||||
| 12 | 6 | 0 | 6 | 43 | 43 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Rapid Trnava | 8 | 6 | 0 | 2 | 32 | 10 | 3,200 | 12 | ||||||||
| 2 | I.ČsK Bratislava | 8 | 6 | 0 | 2 | 27 | 12 | 2,250 | 12 | ||||||||
| 3 | AC Nitra | 8 | 5 | 0 | 3 | 36 | 16 | 2,250 | 10 | ||||||||
| 4 | ČsK Trnava | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | 9 | 2,222 | 10 | ||||||||
| 5 | K Topoľčany | 8 | 5 | 0 | 3 | 16 | 20 | 0,800 | 10 | ||||||||
| 6 | K Malacky | 8 | 3 | 0 | 5 | 10 | 23 | 0,435 | 6 | ||||||||
| 7 | K Račitorf Bratislava | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 25 | 0,440 | 5 | ||||||||
| 8 | K atín | 8 | 2 | 0 | 6 | 17 | 41 | 0,415 | 4 | ||||||||
| 9 | K Slávia Bratislava | 8 | 1 | 1 | 6 | 17 | 30 | 0,567 | 3 | ||||||||
| 72 | 34 | 4 | 34 | 186 | 186 | 72 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K ilina | ||||||||||||||||
| 2 | TTS Trenčín | ||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| 1 | K Slávia Banská Bystrica | ||||||||||||||||
| 2 | ZTK Zvolen | ||||||||||||||||
| 3 | K Slávia Lučenec | ||||||||||||||||
| 4 | K Handlová | ||||||||||||||||
| 5 | K Brezno | ||||||||||||||||
| 6 | AC Banská tiavnica | ||||||||||||||||
| 7 | Union Zvolen | ||||||||||||||||
| Vychoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Koice | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 3 | 5,667 | 8 | ||||||||
| 2 | K Bardejov | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 4 | 2,000 | 4 | ||||||||
| 3 | HAC Humenné | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 1,000 | 4 | ||||||||
| 4 | K Snaha Michlovce | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 0,333 | 2 | ||||||||
| 5 | K Pokrok Krompachy | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 0,077 | 0 | ||||||||
| 18 | 9 | 0 | 9 | 35 | 35 | 18 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Podkarpatskoruský | |||||||||||||||||
| Final | K Rusj Uhorod - K Chust | 4-1 | |||||||||||||||
| Finals | K Chust - K Rusj Uhorod | 4-1 | |||||||||||||||
| K Rusj Uhorod - ČsK Koice | 4-2 | ||||||||||||||||
| K Slávia Banská Bystrica - K Rapid Trnava | 4-7 | ||||||||||||||||
| K Rapid Trnava - K ilina | 0-1 | aet | |||||||||||||||
| K ilina - K Rusj Uhorod | 3-2 | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | TTS = Trenčianský Telovýchovný Spolok | ||||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | ZTK = Zvolenský Telovýchovný Klub | ||||||||||||||||
| HAC = Homonnai Atlétikai Club | AC = portový Athletic Club | ||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | Chust = Khust/Хуст (UKR) | ||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1. Klasse | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - I Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Saaz | 10 | 7 | 1 | 2 | 29 | 12 | 2,417 | 15 | ||||||||
| 2 | DSK Dux | 10 | 5 | 2 | 3 | 20 | 25 | 0,800 | 12 | ||||||||
| 3 | Teplitzer FK 1903 Amateure | 10 | 6 | 1 | 3 | 30 | 23 | 1,304 | 13 | ||||||||
| 4 | DFK Schwalbe Brüx | 10 | 5 | 0 | 5 | 23 | 23 | 1,000 | 10 | ||||||||
| 5 | DFK Komotau | 10 | 3 | 1 | 6 | 23 | 23 | 1,000 | 7 | ||||||||
| 6 | DSK Brüx | 10 | 1 | 1 | 8 | 11 | 30 | 0,367 | 3 | ||||||||
| 60 | 27 | 6 | 27 | 136 | 136 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - II Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SV Tetschen-Bodenbach | 10 | 8 | 1 | 1 | 42 | 15 | 2,800 | 17 | ||||||||
| 2 | DFK Aussig/Elbe | 10 | 6 | 2 | 2 | 32 | 18 | 1,778 | 14 | ||||||||
| 3 | DSB Bensen | 10 | 4 | 1 | 5 | 34 | 32 | 1,063 | 9 | ||||||||
| 4 | DSB Schreckenstein | 10 | 3 | 2 | 5 | 28 | 29 | 0,966 | 8 | ||||||||
| 5 | SK Turn | 10 | 4 | 0 | 6 | 24 | 32 | 0,750 | 8 | ||||||||
| 6 | DFK Nestomitz | 10 | 2 | 0 | 8 | 19 | 53 | 0,358 | 4 | ||||||||
| 60 | 27 | 6 | 27 | 179 | 179 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | DSV Saaz - SV Tetschen-Bodenbach | 1-0 | |||||||||||||||
| Nordgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Reichenberg | 12 | 11 | 0 | 1 | 54 | 24 | 2,250 | 22 | ||||||||
| 2 | BSK Gablonz/Neiße | 12 | 7 | 1 | 4 | 40 | 23 | 1,739 | 15 | ||||||||
| 3 | DSV Böhmisch Leipa | 12 | 6 | 1 | 5 | 27 | 26 | 1,038 | 13 | ||||||||
| 4 | DSK Gablonz/Neiße | 12 | 5 | 2 | 5 | 34 | 28 | 1,214 | 12 | ||||||||
| 5 | Reichenberger SK | 12 | 5 | 0 | 7 | 29 | 35 | 0,829 | 10 | ||||||||
| 6 | DSV Trautenau | 12 | 2 | 3 | 7 | 27 | 44 | 0,614 | 7 | ||||||||
| 7 | DFC Warnsdorf | 12 | 2 | 1 | 9 | 18 | 49 | 0,367 | 5 | ||||||||
| 84 | 38 | 8 | 38 | 229 | 229 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Westgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Karlsbader FK | 11 | 10 | 0 | 1 | 46 | 16 | 2,875 | 20 | ||||||||
| 2 | DSV Asch | 11 | 5 | 4 | 2 | 26 | 22 | 1,182 | 14 | ||||||||
| 3 | DSB Eger | 11 | 6 | 1 | 4 | 37 | 34 | 1,088 | 13 | ||||||||
| 4 | DFC Graslitz | 10 | 3 | 3 | 4 | 19 | 21 | 0,905 | 9 | ||||||||
| 5 | DSV Sparta Karlsbad | 11 | 3 | 1 | 7 | 23 | 31 | 0,742 | 7 | ||||||||
| 6 | FK Eger | 10 | 2 | 2 | 6 | 15 | 31 | 0,484 | 6 | ||||||||
| 7 | DSV Eger | 10 | 1 | 3 | 6 | 13 | 24 | 0,542 | 5 | ||||||||
| 74 | 30 | 14 | 30 | 179 | 179 | 74 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Mittegau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFC Prag | 2 | 2 | 0 | 0 | 21 | 3 | 7,000 | 4 | ||||||||
| 2 | DFC Budweis | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 15 | 0,533 | 3 | ||||||||
| 3 | DSB 1898 Prag | 3 | 0 | 1 | 2 | 8 | 19 | 0,421 | 1 | ||||||||
| 4 | DBC Sturm Prag | withdrew | |||||||||||||||
| 8 | 3 | 2 | 3 | 37 | 37 | 8 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Süd-Ost Gau | |||||||||||||||||
| 1 | DSV Brünn | 14 | |||||||||||||||
| 2 | Brünner SK | 13 | |||||||||||||||
| 3 | SK Brünner Elf | 7 | |||||||||||||||
| 4 | DSB Brünn | 6 | |||||||||||||||
| Nordostgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSK Teschen | 10 | 7 | 1 | 2 | 36 | 14 | 2,571 | 15 | ||||||||
| 2 | DSV Witkowitz | 10 | 5 | 3 | 2 | 34 | 16 | 2,125 | 13 | ||||||||
| 3 | DFC Olmütz | 10 | 4 | 2 | 4 | 27 | 31 | 0,871 | 10 | ||||||||
| 4 | Mährisch Ostrau SC | 10 | 4 | 2 | 4 | 24 | 30 | 0,800 | 10 | ||||||||
| 5 | SK Oderberg | 10 | 4 | 0 | 6 | 22 | 23 | 0,957 | 8 | ||||||||
| 6 | DSV Oderberg | 10 | 1 | 2 | 7 | 16 | 45 | 0,356 | 4 | ||||||||
| 60 | 25 | 10 | 25 | 159 | 159 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Finals | |||||||||||||||||
| (DSV Saaz and DFK Reichenberg withdrew to the final round) | |||||||||||||||||
| Semifinals | DFC Prag - Karlsbader FK | 4-3 | |||||||||||||||
| DSK Teschen - DSV Brünn | 3-4 | aet | |||||||||||||||
| Final (Aussig/Elbe 24.06.29) | DFC Prag - DSV Brünn | 2-0 | |||||||||||||||
| DSV = Deutscher Sportverein | SK = Sportklub | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | BSK = Ballspiel Sport Klub | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | DFC = Deutscher Fußball Club | ||||||||||||||||
| DFK = Deutscher Fußball Klub | SC = Sport-Club | ||||||||||||||||
| SV = Sportverein | DBC = Deutscer Ballspiele Club | ||||||||||||||||
| DSB = Deutscher Sportbrüder | |||||||||||||||||
| Saaz = atec | Trautenau = Trutnov | ||||||||||||||||
| Dux = Duchcov | Warnsdorf = Vanrsdorf | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Asch = A | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Eger = Cheb | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín-Podmokly | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Aussig/Elbe = Usti nad Labem | Prag = Praha | ||||||||||||||||
| Bensen = Beneov nad Ploučnicí | Budweis = České Budějovice | ||||||||||||||||
| Schreckenstein = Střekov | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany | Teschen = Český Těín | ||||||||||||||||
| Nestomitz = Netěmice | Witkowitz = Vitkovice | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Liberec | Mährisch Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Gablonz an der Neiße = Jablonec nad Nisou | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Böhmisch Leipa = Česká Lípa | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Arbeiter-Turn-und Sportverband (ATuS) | |||||||||||||||||
| (Sports Association of German-Speaking Workers in Bohemia and Moravia) | |||||||||||||||||
| 1.Kreis = Nordmähren (Severní Morava) | |||||||||||||||||
| 1.Bezirk = Sternberg | |||||||||||||||||
| 2.Bezirk = Mährisch Schönberg | |||||||||||||||||
| 2.Kreis = Mittel- und Südmähren (Střední a jiní Morava) | |||||||||||||||||
| 3.Kreis = Schlesien (Slezsko) | |||||||||||||||||
| 4.Kreis = Nordböhmen (Severní Čechy) | |||||||||||||||||
| 5.Kreis = Nordwestböhmen (Severozápadní Čechy) | |||||||||||||||||
| 6.Kreis = West- und Südböhmen (Západní a jiní Čechy) | |||||||||||||||||
| 7.Kreis = Ostböhmen (Východní Čechy) | |||||||||||||||||
| Final | Lassalle Krochwitz - Neusattl | 7-0 | |||||||||||||||
| Krochwitz = Chrochvice | Neusattl = Nové Sedlo | ||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 18 | 16 | 0 | 2 | 73 | 36 | 2,028 | 32 | ||||||||
| 2 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 18 | 12 | 3 | 3 | 48 | 28 | 1,714 | 27 | ||||||||
| 3 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 18 | 7 | 4 | 7 | 43 | 44 | 0,977 | 18 | ||||||||
| 4 | Makkabea SC Pozsony (Bratislava) | 18 | 7 | 4 | 7 | 35 | 38 | 0,921 | 18 | ||||||||
| 5 | Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 18 | 7 | 4 | 7 | 41 | 45 | 0,911 | 18 | ||||||||
| 6 | Pozsonyi TE (Bratislava) | 18 | 8 | 1 | 9 | 41 | 48 | 0,854 | 17 | ||||||||
| 7 | Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | 18 | 6 | 3 | 9 | 35 | 38 | 0,921 | 15 | ||||||||
| 8 | Kábelgyári SC Pozsony (Bratislava) | 18 | 5 | 3 | 10 | 28 | 44 | 0,636 | 13 | ||||||||
| 9 | Komáromi FC (Komárno) | 18 | 4 | 3 | 11 | 31 | 40 | 0,775 | 11 | ||||||||
| 10 | SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | 18 | 4 | 3 | 11 | 30 | 44 | 0,682 | 11 | ||||||||
| 180 | 76 | 28 | 76 | 405 | 405 | 180 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | 9 | 8 | 0 | 1 | 40 | 9 | 4,444 | 16 | ||||||||
| 2 | Füleki TC (Fiľakovo) | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | 11 | 1,545 | 11 | ||||||||
| 3 | Rimaszombati MTE (Rimavská Sobota) | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 15 | 0,800 | 7 | ||||||||
| 4 | Rozsnyói SC (Roňava) | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 13 | 0,846 | 5 | ||||||||
| 5 | Rimaszombati POS (Rimavská Sobota) | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 21 | 0,476 | 5 | ||||||||
| 6 | Ragyolci TC (Raďovce) (now Radzovce) | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 23 | 0,087 | 0 | ||||||||
| 44 | 20 | 4 | 20 | 92 | 92 | 44 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| 1 | Kassai AC (Koice) | ||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Ungvári TK (Uhorod) | ||||||||||||||||
| Finals | |||||||||||||||||
| Kassai AC - Ungvári TK | 6-0 | ||||||||||||||||
| Kassai AC - Losonci AFC | 2-0 | ||||||||||||||||
| Ligeti SC Pozsony - Kassai AC | 2-1 | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | FC = Football Club | ||||||||||||||||
| SE = Sport Egylet | AFC = Atletický a fotbalový club | ||||||||||||||||
| FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | AC = Atlétikai Club | ||||||||||||||||
| TE = Torna Egyesület | TK = Testgyakorló Kör | ||||||||||||||||
| TC = Torna Club | POS = Polgári Olvasókör Sportszakosztálya | ||||||||||||||||
| MTE = Munkás Testedző Egylet | |||||||||||||||||
| Ungvár = Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | |||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| ČSSF + MLSz | |||||||||||||||||
| Final (01.09.29, 08.09.29 and 15.09.29) | K ilina - Ligeti SC Pozsony | 2-1 | 1-2 | 5-0 | |||||||||||||
| Amateur Championship 1929 | |||||||||||||||||
| Quarter-finals | AFK Kolín - K ilina | 3-1 | 2-0 | ||||||||||||||
| SK Sparta Koíře - SK Plzeň | 5-1 | 2-1 | |||||||||||||||
| DFC Prag - SK Sparta Kladno | 2-4 | 3-1 | 2-1 | ||||||||||||||
| SK Moravská Slavia Brno - DSV Brünn | 8-0 | 3-2 | |||||||||||||||
| Semifinals | AFK Kolín - SK Sparta Koíře | 1-1 | 2-1 | ||||||||||||||
| DFC Prag - SK Moravská Slavia Brno | 4-2 | 9-2 | |||||||||||||||
| Final | AFK Kolín - DFC Prag | 5-7 | 5-2 | ||||||||||||||
| CZECHOSLOVAKIA 1929-30 | |||||||||||||||||
| Asočiacní Liga | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Slavia Praha | 14 | 14 | 0 | 0 | 64 | 13 | 4,923 | 28 | ||||||||
| 2 | AC Sparta Praha | 14 | 9 | 0 | 5 | 46 | 25 | 1,840 | 18 | ||||||||
| 3 | SK Viktoria ikov Praha | 14 | 8 | 0 | 6 | 37 | 36 | 1,028 | 16 | ||||||||
| 4 | AFK Bohemians Praha | 14 | 7 | 1 | 6 | 45 | 33 | 1,364 | 15 | ||||||||
| 5 | Teplitzer FK 1903 | 14 | 7 | 0 | 7 | 36 | 37 | 0,973 | 14 | ||||||||
| 6 | SK Kladno | 14 | 5 | 1 | 8 | 32 | 40 | 0,800 | 11 | ||||||||
| 7 | ČAFC Vinohrady Praha | 14 | 3 | 0 | 11 | 18 | 65 | 0,277 | 6 | ||||||||
| 8 | SK Čechie Karlín Praha | 14 | 2 | 0 | 12 | 21 | 50 | 0,420 | 4 | ||||||||
| 112 | 55 | 2 | 55 | 299 | 299 | 112 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Promoted | SK Náchod, SK Meteor Praha VIII | ||||||||||||||||
| SK = Sportovní Klub | AFK = Atletický a fotbalový klub | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | ČAFC = Českolovenský Atletický a fotbalový Club | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | |||||||||||||||||
| Teplitzer FK 1903 dissolved in 1939 | SK Čechie Karlín Praha dissolved in 2004 | ||||||||||||||||
| Qualification to the Mitropa Cup | |||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - AFK Bohemians Praha | 1-0 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - SK Viktoria ikov Praha | 2-0 | ||||||||||||||||
| AC Sparta Praha - SK Náchod | 5-0 | ||||||||||||||||
| AFK Bohemians Praha - SK Viktoria ikov Praha | 2-1 | ||||||||||||||||
| AFK Bohemians Praha - SK Náchod | 4-3 | ||||||||||||||||
| SK Viktoria ikov Praha - SK Náchod | 8-1 | ||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | AC Sparta Praha | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0,000 | 6 | ||||||||
| 2 | AFK Bohemians Prah | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1,200 | 4 | ||||||||
| 3 | SK Viktoria ikov Praha | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 5 | 1,800 | 2 | ||||||||
| 4 | SK Náchod | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 17 | 0,235 | 0 | ||||||||
| 12 | 6 | 0 | 6 | 27 | 27 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| ČSSF - Československý svaz fotbalový | |||||||||||||||||
| (Federation of the Slovak clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Západoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | I.ČsK Bratislava | 8 | 6 | 1 | 1 | 34 | 8 | 4,250 | 13 | ||||||||
| 2 | K Rapid Trnava | 8 | 5 | 1 | 2 | 23 | 14 | 1,643 | 11 | ||||||||
| 3 | ČsK Trnava | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 | 21 | 0,905 | 9 | ||||||||
| 4 | AC Nitra | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | 19 | 0,526 | 4 | ||||||||
| 5 | K Topoľčany | 8 | 1 | 1 | 6 | 12 | 36 | 0,333 | 3 | ||||||||
| 40 | 17 | 6 | 17 | 98 | 98 | 40 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Stredoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K ilina | 10 | 9 | 0 | 1 | 43 | 14 | 3,071 | 18 | ||||||||
| 2 | K Turčiansky Svätý Martin | 10 | 7 | 0 | 3 | 29 | 20 | 1,450 | 14 | ||||||||
| 3 | TTS Trenčín | 10 | 7 | 0 | 3 | 31 | 25 | 1,240 | 14 | ||||||||
| 4 | FC Vrútky | 10 | 5 | 0 | 5 | 28 | 22 | 1,273 | 10 | ||||||||
| 5 | K Sučany | 10 | 1 | 0 | 9 | 14 | 35 | 0,400 | 2 | ||||||||
| 6 | K Ruomberok | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 35 | 0,171 | 2 | ||||||||
| 60 | 30 | 0 | 30 | 151 | 151 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Juhoslovenská upa | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ZTK Zvolen | 10 | 9 | 0 | 1 | 33 | 5 | 6,600 | 18 | ||||||||
| 2 | K Slávia Banská Bystrica | 10 | 9 | 0 | 1 | 56 | 11 | 5,091 | 18 | ||||||||
| 3 | K Handlová | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 15 | 1,133 | 11 | ||||||||
| 4 | K Union Zvolen | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 44 | 0,386 | 7 | ||||||||
| 5 | K Brezno | 10 | 3 | 0 | 7 | 16 | 34 | 0,471 | 6 | ||||||||
| 6 | AC Banská tiavnica | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 30 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 60 | 29 | 2 | 29 | 139 | 139 | 60 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| AC Banská tiavnica withdrew. All matches considered as 0-3 defeats | |||||||||||||||||
| Vychoslovenská upa - Group Koice | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | ČsK Koice | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 1 | 23,000 | 12 | ||||||||
| 2 | K Spiské Vlachy | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 0,800 | 2 | ||||||||
| 3 | AC Spiská Nová Ves | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0,500 | 2 | ||||||||
| 4 | K Pokrok Krompachy | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 13 | 0,308 | 2 | ||||||||
| 5 | K Snaha Michalovce | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 6 | K Bardejov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 7 | HAC Humenné | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 18 | 7 | 4 | 7 | 34 | 34 | 18 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Vychoslovenská upa - Group podkarpatskoruský | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | K Rusj Uhorod | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 5,000 | 6 | ||||||||
| 2 | ČsK Uhorod | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1,250 | 2 | ||||||||
| 3 | K Chust | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 1,000 | 2 | ||||||||
| 4 | K Mukačevo | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0,000 | 0 | ||||||||
| 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 18 | 10 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | K Rusj Uhorod - ČsK Koice | 9-0 | |||||||||||||||
| Finals | ZTK Zvolen - K ilina | 1-5 | 3-4 | ||||||||||||||
| I.ČsK Bratislava - K Rusj Uhorod | 3-4 | 3-2 | 3-1 | ||||||||||||||
| I.ČsK Bratislava - K ilina | 2-0 | 1-1 | |||||||||||||||
| ČsK = Česko-slovenský portový Klub | TTS = Trenčianský Telovýchovný Spolok | ||||||||||||||||
| AC = Athletic Club | FC = Football Club | ||||||||||||||||
| K = portový Klub | ZTK = Zvolenský Telovýchovný Klub | ||||||||||||||||
| AC = tiavnický Atletický Club | HAC = Homonnai Atlétikai Club | ||||||||||||||||
| Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | Chust = Khust/Хуст (UKR) | ||||||||||||||||
| Mukačevo = Mykacheve/Мука́чеве (UKR) | |||||||||||||||||
| DFV - Deutscher Fußball Verband | |||||||||||||||||
| (Federation of the German clubs in Bohemia-Moravia) | |||||||||||||||||
| Meisterschaft 1. Klasse | |||||||||||||||||
| Nordgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | BSK Gablonz/Neiße | 16 | 11 | 4 | 1 | 54 | 30 | 1,800 | 26 | ||||||||
| 2 | DSK Gablonz/Neiße | 16 | 10 | 5 | 1 | 59 | 33 | 1,788 | 25 | ||||||||
| 3 | Reichenberger FK | 16 | 9 | 3 | 4 | 88 | 35 | 2,514 | 21 | ||||||||
| 4 | Reichenberger SK | 16 | 7 | 4 | 5 | 40 | 37 | 1,081 | 18 | ||||||||
| 5 | DFC Warnsdorf | 16 | 7 | 2 | 7 | 38 | 41 | 0,927 | 16 | ||||||||
| 6 | DSV Böhmisch Leipa | 16 | 5 | 3 | 8 | 39 | 43 | 0,907 | 13 | ||||||||
| 7 | DSV Reichenberg | 16 | 3 | 4 | 9 | 34 | 49 | 0,694 | 10 | ||||||||
| 8 | SK Germania Warnsdorf | 16 | 4 | 0 | 12 | 29 | 63 | 0,460 | 8 | ||||||||
| 9 | DSV Trautenau | 16 | 2 | 3 | 11 | 28 | 78 | 0,359 | 7 | ||||||||
| 144 | 58 | 28 | 58 | 409 | 409 | 144 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - I Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Komotau | 12 | 9 | 1 | 2 | 55 | 22 | 2,500 | 19 | ||||||||
| 2 | DSV Saaz | 12 | 7 | 1 | 4 | 44 | 22 | 2,000 | 15 | ||||||||
| 3 | DSK Brüx | 12 | 7 | 0 | 5 | 32 | 37 | 0,865 | 14 | ||||||||
| 4 | Teplitzer FK 1903 Amateure | 12 | 6 | 1 | 5 | 39 | 29 | 1,345 | 13 | ||||||||
| 5 | DFK Schwalbe Brüx | 12 | 4 | 2 | 6 | 21 | 25 | 0,840 | 10 | ||||||||
| 6 | DSK Dux | 12 | 4 | 2 | 6 | 22 | 33 | 0,667 | 10 | ||||||||
| 7 | DSV Kaaden | 12 | 0 | 3 | 9 | 9 | 54 | 0,167 | 3 | ||||||||
| 84 | 37 | 10 | 37 | 222 | 222 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordwestgau - II Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFK Aussig/Elbe | 12 | 8 | 3 | 1 | 43 | 23 | 1,870 | 19 | ||||||||
| 2 | SV Tetschen-Bodenbach | 12 | 6 | 4 | 2 | 52 | 23 | 2,261 | 16 | ||||||||
| 3 | DSB Bensen | 12 | 7 | 2 | 3 | 30 | 20 | 1,500 | 16 | ||||||||
| 4 | DSB Schreckenstein | 12 | 5 | 2 | 5 | 41 | 24 | 1,708 | 12 | ||||||||
| 5 | FK Lobositz | 12 | 5 | 1 | 6 | 36 | 46 | 0,783 | 11 | ||||||||
| 6 | SK Turn | 12 | 3 | 1 | 8 | 19 | 43 | 0,442 | 7 | ||||||||
| 7 | DFK Nestomitz | 12 | 1 | 1 | 10 | 13 | 55 | 0,236 | 3 | ||||||||
| 84 | 35 | 14 | 35 | 234 | 234 | 84 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | DFK Komotau - DFK Aussig/Elbe | 4-3 | |||||||||||||||
| Westgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Karlsbader FK | 14 | 13 | 1 | 0 | 78 | 11 | 7,091 | 27 | ||||||||
| 2 | DSV Sparta Karlsbad | 14 | 9 | 2 | 3 | 34 | 33 | 1,030 | 20 | ||||||||
| 3 | DSV Asch | 14 | 6 | 2 | 6 | 34 | 40 | 0,850 | 14 | ||||||||
| 4 | DFC Graslitz | 14 | 6 | 1 | 7 | 61 | 51 | 1,196 | 13 | ||||||||
| 5 | DSB Eger | 14 | 5 | 2 | 7 | 33 | 30 | 1,100 | 12 | ||||||||
| 6 | DSV Eger | 14 | 4 | 2 | 8 | 21 | 45 | 0,467 | 10 | ||||||||
| 7 | FK Eger | 14 | 4 | 1 | 9 | 22 | 46 | 0,478 | 9 | ||||||||
| 8 | SK Schwaderbach (-6) | 14 | 3 | 1 | 10 | 24 | 51 | 0,471 | 1 | ||||||||
| 112 | 50 | 12 | 50 | 307 | 307 | 106 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Südostgau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Brünner SK | 6 | 5 | 1 | 0 | 23 | 6 | 3,833 | 11 | ||||||||
| 2 | DSV Brünn | 6 | 4 | 1 | 1 | 34 | 14 | 2,429 | 9 | ||||||||
| 3 | DSB Brünn | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 26 | 0,346 | 2 | ||||||||
| 4 | SK Brünner Elf | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 25 | 0,200 | 2 | ||||||||
| 24 | 11 | 2 | 11 | 71 | 71 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Mittegau | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DFC Prag | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 | 6 | 2,667 | 6 | ||||||||
| 2 | DFC Budweis | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1,143 | 5 | ||||||||
| 3 | DSB 1898 Prag | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 17 | 0,353 | 1 | ||||||||
| 12 | 5 | 2 | 5 | 30 | 30 | 12 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordostgau - I Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | SK Deutsch Krawarn | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 13 | 1,154 | 9 | ||||||||
| 2 | DSK Teschen | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 12 | 1,250 | 7 | ||||||||
| 3 | DFC Olmütz | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | 0,833 | 4 | ||||||||
| 4 | SK Oderberg | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 12 | 0,750 | 4 | ||||||||
| 24 | 9 | 6 | 9 | 49 | 49 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Nordostgau - II Gruppe | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | DSV Oderberg | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 14 | 0,929 | 9 | ||||||||
| 2 | DSV Witkowitz | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 13 | 2,462 | 8 | ||||||||
| 3 | Mährisch Ostrau SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 26 | 0,538 | 5 | ||||||||
| 4 | SV Jägerndorf | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 18 | 0,667 | 2 | ||||||||
| 24 | 11 | 2 | 11 | 71 | 71 | 24 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Play-off | SK Deutsch Krawarn - DSV Oderberg | 2-1 | |||||||||||||||
| Finals | |||||||||||||||||
| Preliminary | Karlsbader FK - DFK Komotau | 5-1 | |||||||||||||||
| BSK Gablonz - DFC Prag | 7-1 | ||||||||||||||||
| Semifinals | Karlsbader FK - BSK Gablonz | 3-1 | |||||||||||||||
| Brünner SK - SK Deutsch Krawarn | 3-1 | aet | |||||||||||||||
| Final | Karlsbader FK - Brünner SK | 6-1 | |||||||||||||||
| BSK = Ballspiel Sport Klub | DSV = Deutscher Sportverein | ||||||||||||||||
| DSK = Deutscher Sportklub | DFK = Deutscher Fußball Klub | ||||||||||||||||
| FK = Fußball Klub | DSB = Deutscher Sportbrüder | ||||||||||||||||
| SK = Sportklub | SV = Sportverein | ||||||||||||||||
| DFC = Deutscher Fußball Club | SC = Sport-Club | ||||||||||||||||
| Gablonz an der Neiße = Jablonec nad Nisou | Nestomitz = Netěmice | ||||||||||||||||
| Reichenberg = Liberec | Karlsbad = Karlovy Vivary | ||||||||||||||||
| Warnsdorf = Vanrsdorf | Asch = A | ||||||||||||||||
| Böhmisch Leipa = Česká Lípa | Graslitz = Kraslice | ||||||||||||||||
| Trautenau = Trutnov | Eger = Cheb | ||||||||||||||||
| Komotau = Chomutov | Schwaderbach bei Eger = Bublava | ||||||||||||||||
| Saaz = atec | Brünn = Brno | ||||||||||||||||
| Brüx = Most | Prag = Praha | ||||||||||||||||
| Teplitz = Teplice | Budweis = České Budějovice | ||||||||||||||||
| Dux = Duchcov | Deutsch Krawarn = Kravaře | ||||||||||||||||
| Kaaden = Kadaň | Teschen = Český Těín | ||||||||||||||||
| Aussig/Elbe = Usti nad Labem | Olmütz = Olomouc | ||||||||||||||||
| Bensen = Beneov nad Ploučnicí | Oderberg = Bohumín | ||||||||||||||||
| Tetschen-Bodenbach = Děčín-Podmokly | Witkowitz = Vitkovice | ||||||||||||||||
| Schreckenstein = Střekov | Mährisch Ostrau = Moravská Ostrava | ||||||||||||||||
| Lobositz = Lovosice | Jägerndorf = Krnov | ||||||||||||||||
| Turn = Trnovany | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| Arbeiter-Turn-und Sportverband (ATuS) | |||||||||||||||||
| (Sports Association of German-Speaking Workers in Bohemia and Moravia) | |||||||||||||||||
| 1.Kreis = Nordmähren (Severní Morava) | |||||||||||||||||
| 1.Bezirk = Sternberg | |||||||||||||||||
| 2.Bezirk = Mährisch Schönberg | |||||||||||||||||
| 2.Kreis = Mittel- und Südmähren (Střední a jiní Morava) | |||||||||||||||||
| 3.Kreis = Schlesien (Slezsko) | |||||||||||||||||
| 4.Kreis = Nordböhmen (Severní Čechy) | |||||||||||||||||
| 5.Kreis = Nordwestböhmen (Severozápadní Čechy) | |||||||||||||||||
| 6.Kreis = West- und Südböhmen (Západní a jiní Čechy) | |||||||||||||||||
| 7.Kreis = Ostböhmen (Východní Čechy) | |||||||||||||||||
| 1 | Aussig-Nord | ||||||||||||||||
| Aussig an der Elbe = Ústí nad Labem | |||||||||||||||||
| German = Czech | |||||||||||||||||
| MLSz - Magyar Labdarúgó-szövetség | |||||||||||||||||
| (Federation of the Hungarian clubs in Slovakia) | |||||||||||||||||
| Bratislava/Pozsony | |||||||||||||||||
| Played | Won | Drew | Lost | For | Against | G/Av | Points | ||||||||||
| 1 | Komáromi FC (Komárno) | 20 | 14 | 3 | 3 | 61 | 30 | 2,033 | 31 | ||||||||
| 2 | AC Rapid (Husos) Pozsony (Bratislava) | 20 | 13 | 2 | 5 | 55 | 35 | 1,571 | 28 | ||||||||
| 3 | Érsekújvári SE (Nové Zámky) | 20 | 13 | 2 | 5 | 44 | 29 | 1,517 | 28 | ||||||||
| 4 | Ligeti SC Pozsony (Bratislava) | 20 | 13 | 1 | 6 | 85 | 46 | 1,848 | 27 | ||||||||
| 5 | Pozsonyi Vas- es FSE (Bratislava) | 20 | 12 | 1 | 7 | 71 | 43 | 1,651 | 25 | ||||||||
| 6 | Lévai TE (Levice) | 20 | 9 | 1 | 10 | 41 | 39 | 1,051 | 19 | ||||||||
| 7 | Pozsonyi TE (Bratislava) | 20 | 7 | 3 | 10 | 43 | 50 | 0,860 | 17 | ||||||||
| 8 | Cérnagyári SC (Zwirnfabrik/Cvernova) Pozsony | 20 | 5 | 5 | 10 | 46 | 62 | 0,742 | 15 | ||||||||
| 9 | Kábelgyári SC Pozsony (Bratislava) | 20 | 6 | 2 | 12 | 25 | 54 | 0,463 | 14 | ||||||||
| 10 | Makkabea SC Pozsony (Bratislava) | 20 | 2 | 6 | 12 | 27 | 60 | 0,450 | 10 | ||||||||
| 11 | SK Donaustadt Pozsony (Bratislava) | 20 | 2 | 2 | 16 | 20 | 70 | 0,286 | 6 | ||||||||
| 220 | 96 | 28 | 96 | 518 | 518 | 220 | |||||||||||
| Rules for classification: 1) Points (win 2 points, draw 1 point), 2) Goal average | |||||||||||||||||
| Lučenec/Losonc | |||||||||||||||||
| 1 | Losonci AFC (Lučenec) | ||||||||||||||||
| Füleki TC (Fiľakovo) | |||||||||||||||||
| Rimaszombati MTE (Rimavská Sobota) | |||||||||||||||||
| Rimaszombati POS (Rimavská Sobota) | |||||||||||||||||
| Rozsnyói SC (Roňava) | |||||||||||||||||
| Koice/Kassa | |||||||||||||||||
| 1 | Kassai Törekvés SE (Koice) | ||||||||||||||||
| Podkarpatská Rus | |||||||||||||||||
| 1 | Munkácsi SE (Mukačevo) | ||||||||||||||||
| Ungvári AC (Uhorod) | |||||||||||||||||
| Ungvári TK (Uhorod) | |||||||||||||||||
| Ungvári MTE (Uhorod) | |||||||||||||||||
| Finals | |||||||||||||||||
| Munkácsi SE - Losonci AFC | 1-0 | ||||||||||||||||
| Kassai Törekvés - Komáromi FC | 0-3 | (annulled) | 3-0 | ||||||||||||||
| Munkácsi SE - Kassai Törekvés SE | 2-2 | aet | 0-5 | ||||||||||||||
| FC = Football Club | FSE = Femmunkasok Sport Egyesulete | ||||||||||||||||
| AC = Atlétikai Club | TE = Torna Egyesület | ||||||||||||||||
| SE = Sport Egylet | AFC = Atletický a fotbalový club | ||||||||||||||||
| SC = Sport Club | MTE = Munkás Testedző Egyesület | ||||||||||||||||
| TK = Testgyakorlók Kőre | |||||||||||||||||
| Munkács = Mukačevo = Mukacheve/Мукачеве (UKR) | Uhorod = Uzhhorod/Ужгород (UKR) | ||||||||||||||||
| Hungarian (Slovak) | |||||||||||||||||
| ČSSF + MLSz | |||||||||||||||||
| Final | I.ČsK Bratislava - Kassai Törekvés SE | 1-0 | 5-0 | ||||||||||||||
| Amateur Championship 1930 | |||||||||||||||||
| Quarter-finals | Karlsbader FK - SK Hradec Králové | 2-4 | 4-1 | ||||||||||||||
| AFK Kolín - SK Slavoj Praha VIII | 4-2 | 5-1 | |||||||||||||||
| SK Zlíchov - SK Prostějov | 5-4 | 3-1 | |||||||||||||||
| 1. ČsK Bratislava - BSK Brünn | 2-1 | 6-0 | |||||||||||||||
| Semifinals | AFK Kolín - Karlsbader FK | 2-2 | 6-2 | ||||||||||||||
| 1. ČsK Bratislava - SK Zlíchov | 5-0 | 1-1 | |||||||||||||||
| Final | AFK Kolín - 1. ČsK Bratislava | 2-2 | 2-4 | ||||||||||||||