GEORGIA      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEORGIA   AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1993/94 E1 Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Linfield Belfast Nir 2-1 1-1   0 1      
  1994/95 E3 Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Universitatea Craiova Rom 2-0 2-1   1 0      
  1994/95 E3 Round 1 Dinamo Tbilisi Geo FC Tirol Innsbruck Aut 1-0 1-5   0 1      
  1995/96 E2 Qualifying Round FK Obilic YUG Dinamo Batumi Geo 0-1 2-2   1 0      
  1995/96 E2 Round 1 Dinamo Batumi Geo Celtic Sco 2-3 0-4   0 1      
  1995/96 E3 Qualifying Round Vardar Skopje Mac Samtredia Geo 1-0 2-0   0 1      
  1995/96 E3 Qualifying Round Botev Plovdiv Bul Dinamo Tbilisi Geo 1-0 1-0   0 1      
  1996/97 E2 Qualifying Round Dinamo Batumi Geo HB Torshavn Far 6-0 3-0   1 0      
  1996/97 E2 Round 1 Dinamo Batumi Geo PSV Eindhoven Ned 1-1 0-3   0 1      
  1996/97 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo CS Grevenmacher Lux 4-0 2-2   1 0      
  1996/97 E3 1st Qualifying Round Margveti Zestafoni Geo Sliema Wanderers Mlt 3-1 0-3   0 1      
  1996/97 E3 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Molde FK Nor 2-1 0-0   1 0      
  1996/97 E3 Round 1 Torpedo Moscow Rus Dinamo Tbilisi Geo 0-1 1-1   1 0      
  1996/97 E3 Round 2 Dinamo Tbilisi Geo Boavista Por 1-0 0-5   0 1      
  1997/98 E1 1st Qualifying Round Crusaders Belfast Nir Dinamo Tbilisi Geo 1-3 1-5   1 0      
  1997/98 E1 2nd Qualifying Round Bayer Leverkusen Ger Dinamo Tbilisi Geo 6-1 0-1   0 1      
  1997/98 E2 Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Ararat Yerevan Arm 0-3 2-0   0 1      
  1997/98 E3 1st Qualifying Round Dinamo Minsk Bls Kolkheti-1913 Poti Geo 1-0 1-2   0 1      
  1997/98 E3 Round 1 Slavia Mozyr Bls Dinamo Tbilisi Geo 1-1 0-1   1 0      
  1997/98 E3 Round 2 Sporting Braga Por Dinamo Tbilisi Geo 4-0 1-0   0 1      
  1998/99 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Vllaznia Shkodër Alb 3-0 1-3   1 0      
  1998/99 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Athletic Bilbao Esp 2-1 0-1   0 1      
  1998/99 E2 Qualifying Round Partizan Belgrade YUG Dinamo Batumi Geo 2-0 0-1   0 1      
  1998/99 E3 1st Qualifying Round Kolkheti-1913 Poti Geo Red Star Belgrade YUG 0-4 0-7   0 1      
  1998/99 E3 Round 1 Willem II Tilburg Ned Dinamo Tbilisi Geo 3-0 3-0   0 1      
  1999/00 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Zimbru Chisinau Mol 2-1 0-2   0 1      
  1999/00 E3 Qualifying Round Lantana Tallinn Est Torpedo Kutaisi Geo 0-5 2-4   1 0      
  1999/00 E3 Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Linfield Belfast Nir 1-0 1-1   1 0      
  1999/00 E3 Round 1 Torpedo Kutaisi Geo AEK Athens Gre 0-1 1-6   0 1      
  1999/00 E3 Round 1 Lokomotivi Tbilisi Geo PAOK Thessaloniki Gre 0-7 0-2   0 1      
  2000/01 E1 2nd Qualifying Round Red Star Belgrade YUG Torpedo Kutaisi Geo 4-0 0-2   0 1      
  2000/01 E3 1st Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Beitar Jerusalem Isr 0-3 1-1   0 1      
  2000/01 E3 1st Qualifying Round Slovan Bratislava Svk Lokomotivi Tbilisi Geo 2-0 2-0   0 1      
  2001/02 E1 1st Qualifying Round Linfield Belfast Nir Torpedo Kutaisi Geo 0-0 0-1   1 0      
  2001/02 E1 2nd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FC København Den 1-1 1-3   0 1      
  2001/02 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo BATE Borisov Bls 2-1 0-4   0 1      
  2001/02 E3 1st Qualifying Round Birkirkara Mlt Lokomotivi Tbilisi Geo 0-0 1-1   0 1      
  2002/03 E1 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo B36 Torshavn Far 5-2 1-0   1 0      
  2002/03 E1 2nd Qualifying Round Sparta Praha Cze Torpedo Kutaisi Geo 3-0 2-1   0 1      
  2002/03 E3 1st Qualifying Round FC København Den Lokomotivi Tbilisi Geo 3-1 4-1   0 1      
  2002/03 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo TVMK Tallinn Est 4-1 1-0   1 0      
  2002/03 E3 Round 1 Slovan Liberec Cze Dinamo Tbilisi Geo 3-2 1-0   0 1      
  2003/04 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo SK Tirana Alb 3-0 0-3 2-4 Rig 0 1      
  2003/04 E3 1st Qualifying Round Matador Púchov Svk Sioni Bolnisi Geo 3-0 3-0   0 1      
  2003/04 E3 1st Qualifying Round RC Lens Fra Torpedo Kutaisi Geo 3-0 2-0   0 1      
  2004/05 E1 1st Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo HB Torshavn Far 5-0 0-3   1 0      
  2004/05 E1 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Wisla Kraków Pol 2-8 0-3   0 1      
  2004/05 E3 1st Qualifying Round FC Tbilisi Geo FK Shamkir Azb 1-0 4-1   1 0      
  2004/05 E3 1st Qualifying Round BATE Borisov Bls Dinamo Tbilisi Geo 2-3 0-1   1 0      
  2004/05 E3 2nd Qualifying Round Slavia Praha Cze Dinamo Tbilisi Geo 3-1 0-2   1 0      
  2004/05 E3 2nd Qualifying Round FC Tbilisi Geo Legia Warsaw Pol 0-1 0-6   0 1      
  2004/05 E3 Round 1 Wisla Kraków Pol Dinamo Tbilisi Geo 4-3 1-2   1 0      
  2004/05 E3 Group Stage Dinamo Tbilisi Geo FC Sochaux-Montbéliard Fra 0-2     0 0      
  2004/05 E3 Group Stage Newcastle United Eng Dinamo Tbilisi Geo 2-0     0 0      
  2004/05 E3 Group Stage Dinamo Tbilisi Geo Sporting CP Lisbon Por 0-4     0 0      
  2004/05 E3 Group Stage Panionios Gre Dinamo Tbilisi Geo 5-2     0 0      
  2005/06 E1 1st Qualifying Round Levadia Tallinn Est Dinamo Tbilisi Geo 1-0 0-2   1 0      
  2005/06 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Brøndby IF Den 0-2 1-3   0 1      
  2005/06 E3 1st Qualifying Round Banants Yerevan Arm Lokomotivi Tbilisi Geo 2-3 2-0   0 1      
  2005/06 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo BATE Borisov Bls 0-1 0-5   0 1      
  2006/07 E1 1st Qualifying Round Sioni Bolnisi Geo FK Baku Azb 2-0 0-1   1 0      
  2006/07 E1 2nd Qualifying Round Levski Sofia Bul Sioni Bolnisi Geo 2-0 2-0   0 1      
  2006/07 E3 1st Qualifying Round Ameri Tbilisi Geo Banants Yerevan Arm 0-1 2-1   1 0      
  2006/07 E3 1st Qualifying Round Petrzalka Bratislava Svk Georgia Tbilisi Geo 2-0 1-2   0 1      
  2006/07 E3 2nd Qualifying Round Hertha BSC Ger Ameri Tbilisi Geo 1-0 2-2   0 1      
  2007/08 E1 1st Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo FK Astana Kaz 0-0 0-3   0 1      
  2007/08 E3 1st Qualifying Round GKS Belchatow Pol Ameri Tbilisi Geo 2-0 0-2 4-2 Rig 0 1      
  2007/08 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo FC Vaduz Lie 2-0 0-0   1 0      
  2007/08 E3 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Rapid Wien Aut 0-3 0-5   0 1      
  2008/09 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo NSI Runavik Far 3-0 0-1   1 0      
  2008/09 E1 2nd Qualifying Round Panathinaikos Gre Dinamo Tbilisi Geo 3-0 0-0   0 1      
  2008/09 E3 1st Qualifying Round ETO Györ Hun FC Zestafoni Geo 1-1 2-1   0 1      
  2008/09 E3 1st Qualifying Round Spartak Trnava Svk Georgia Tbilisi Geo 2-2 0-1   1 0      
  2008/09 E3 2nd Qualifying Round Austria Wien Aut Georgia Tbilisi Geo 2-0 n.d.   0 1      
  2009/10 E1 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo NK Maribor Slo 0-0 1-3   0 1      
  2009/10 E3 1st Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo B36 Torshavn Far 2-0 2-0   1 0      
  2009/10 E3 1st Qualifying Round Lisburn Distillery Nir FC Zestafoni Geo 1-5 0-6   1 0      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round Legia Warsaw Pol Olimpi Rustavi Geo 3-0 1-0   0 1      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round Metalurgs Liepaja Lat Dinamo Tbilisi Geo 2-1 1-3   1 0      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Helsingborg IF Swe 1-2 2-2   0 1      
  2009/10 E3 3rd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Red Star Belgrade Srb 2-0 2-5   0 1      
  2010/11 E1 2nd Qualifying Round FK Aktobe Kaz Olimpi Rustavi Geo 2-0 1-1   0 1      
  2010/11 E3 1st Qualifying Round FC Zestafoni Geo Faetano Sma 5-0 0-0   1 0      
  2010/11 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Flora Tallinn Est 2-1 0-0   1 0      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Dukla Banska Bystrica Svk 3-0 0-1   1 0      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Baník Ostrava Cze 0-6 0-0   0 1      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round Gefle IF Swe Dinamo Tbilisi Geo 1-2 1-2   1 0      
  2010/11 E3 3rd Qualifying Round Karpaty Lviv Ukr FC Zestafoni Geo 1-0 1-0   0 1      
  2010/11 E3 3rd Qualifying Round Sturm Graz Aut Dinamo Tbilisi Geo 2-0 1-1   0 1      
  2011/12 E1 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Dacia Chisinau Mol 3-0 0-2   1 0      
  2011/12 E1 3rd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Sturm Graz Aut 1-1 0-1   0 1      
  2011/12 E3 1st Qualifying Round Banants Yerevan Arm Olimpi Rustavi Geo 0-1 1-1   1 0      
  2011/12 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Milsami Orhei Mol 2-0 3-1   1 0      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Irtysh Pavlodar Kaz 1-1 2-0   1 0      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Llanelli FC Wal Dinamo Tbilisi Geo 2-1 0-5   1 0      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Anorthosis Famagusta Cyp Gagra Tbilisi Geo 3-0 0-2   0 1      
  2011/12 E3 3rd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Stade Rennais Fra 2-5 0-2   0 1      
  2011/12 E3 3rd Qualifying Round KR Reykjavik Isl Dinamo Tbilisi Geo 1-4 0-2   1 0      
  2011/12 E3 4th Qualifying or Playoff Round FC Zestafoni Geo Club Brugge Bel 3-3 0-2   0 1      
  2011/12 E3 4th Qualifying or Playoff Round AEK Athens Gre Dinamo Tbilisi Geo 1-0 1-1   0 1      
  2012/13 E1 2nd Qualifying Round Neftchi Baku Azb FC Zestafoni Geo 3-0 2-2   0 1      
  2012/13 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FK Aktobe Kaz 1-1 0-1   0 1      
  2012/13 E3 1st Qualifying Round Teuta Durrës Alb Olimpi Rustavi Geo 0-3 1-6   1 0      
  2012/13 E3 2nd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Viktoria Plzen Cze 1-3 0-2   0 1      
  2012/13 E3 2nd Qualifying Round AGF Aarhus Den Dila Gori Geo 1-2 1-3   1 0      
  2012/13 E3 3rd Qualifying Round Dila Gori Geo Anorthosis Famagusta Cyp 0-1 3-0   1 0      
  2012/13 E3 4th Qualifying or Playoff Round Maritimo Funchal Por Dila Gori Geo 1-0 2-0   0 1      
  2013/14 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo EB Streymur Far 6-1 3-1   1 0      
  2013/14 E1 3rd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Steaua Bucuresti Rom 0-2 1-1   0 1      
  2013/14 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo FC Vaduz Lie 0-0 1-1   1 0      
  2013/14 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo MSK Zilina Svk 0-3 3-3   0 1      
  2013/14 E3 2nd Qualifying Round FC Thun Sui Chikhura Sachkhere Geo 2-0 3-1   0 1      
  2013/14 E3 2nd Qualifying Round Dila Gori Geo AaB Aalborg Den 3-0 0-0   1 0      
  2013/14 E3 3rd Qualifying Round Hajduk Split Cro Dila Gori Geo 0-1 0-1   1 0      
  2013/14 E3 4th Qualifying or Playoff Round Rapid Wien Aut Dila Gori Geo 1-0 3-0   0 1      
  2013/14 E3 4th Qualifying or Playoff Round Dinamo Tbilisi Geo Tottenham Hotspur Eng 0-5 0-3   0 1      
  2014/15 E1 2st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo FK Aktobe Kaz 0-1 0-3   0 1      
  2014/15 E3 1st Qualifying Round Sioni Bolnisi Geo KS Flamurtari Vlorë Alb 2-3 2-1   0 1      
  2014/15 E3 1st Qualifying Round FK Turnovo Mac Chikhura Sachkhere Geo 0-1 1-3   1 0      
  2014/15 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Spartak Trnava Svk 0-0 0-3   0 1      
  2014/15 E3 2nd Qualifying Round Bursaspor Tur Chikhura Sachkhere Geo 0-0 0-0 1-4 Rig 1 0      
  2014/15 E3 3rd Qualifying Round Neftchi Baku Azb Chikhura Sachkhere Geo 0-0 3-2   0 1      
  2015/16 E1 2nd Qualifying Round Partizan Belgrade Srb Dila Gori Geo 1-0 2-0   0 1      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Gabala FK Azb 2-1 0-2   0 1      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Omonia Nicosia Cyp 1-0 0-2   0 1      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round FC Botosani Rom Spartak Tskhinvali Geo 1-1 3-1   0 1      
  2016/17 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Alashkert FC Arm 2-0 1-1   1 0      
  2016/17 E1 3rd Qualifying Round Dinamo Zagreb Cro Dinamo Tbilisi Geo 2-0 1-0   0 1      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Dila Gori Geo Shirak Gyumri Arm 1-0 0-1 1-4 Rig 0 1      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Zimbru Chisinau Mol Chikhura Sachkhere Geo 0-1 3-2   0 1      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Gabala FK Azb Samtredia Geo 5-1 1-2   0 1      
  2016/17 E3 4th Qualifying or Playoff Round Dinamo Tbilisi Geo PAOK Thessaloniki Gre 0-3 0-2   0 1      
  2017/18 E1 2nd Qualifying Round Garabag Agdam Azb Samtredia Geo 5-0 1-0   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round AS Trencín Svk Torpedo Kutaisi Geo 5-1 3-0   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo SCR Altach Aut 0-1 1-1   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Jagiellonia Bialystok Pol 0-1 0-4   0 1      
  2018/19 E1 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo Sheriff Tiraspol Mol 2-1 0-3   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round DAC Dunajska Streda Svk Dinamo Tbilisi Geo 1-1 2-1   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round Samtredia Geo Tobol Kustanai Kaz 0-1 0-2   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo Beitar Jerusalem Isr 0-0 2-1   1 0      
  2018/19 E3 2nd Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo NK Maribor Slo 0-0 0-2   0 1      
  2018/19 E3 2nd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo Víkingur Far 3-0 4-0   1 0      
  2018/19 E3 3rd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FK Kukësi Alb 5-2 0-2   1 0      
  2018/19 E3 4th Qualifying or Playoff Round Torpedo Kutaisi Geo Ludogorets Razgrad Bul 0-1 0-4   0 1      
  2019/20 E1 1st Qualifying Round Sheriff Tiraspol Mol Saburtalo Tbilisi Geo 0-3 3-1   1 0      
  2019/20 E1 2nd Qualifying Round Saburtalo Tbilisi Geo Dinamo Zagreb Cro 0-2 0-3   0 1      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round Ordabasy Shymkent Kaz Torpedo Kutaisi Geo 1-0 2-0   0 1      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round CS Fola Esch Lux Chikhura Sachkhere Geo 1-2 1-2   1 0      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo UE Engordany And 6-0 1-0   1 0      
  2019/20 E3 2nd Qualifying Round Gabala FK Azb Dinamo Tbilisi Geo 0-2 0-3   1 0      
  2019/20 E3 2nd Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo Aberdeen Sco 1-1 0-5   0 1      
  2019/20 E3 3rd Qualifying Round Feyenoord Ned Dinamo Tbilisi Geo 4-0 1-1   0 1      
  2019/20 E3 3rd Qualifying Round Ararat-Armenia Arm Saburtalo Tbilisi Geo 1-2 2-0   0 1      
  2020/21 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo KF Tirana Alb 0-2     0 1      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Hapoel Beer-Sheva Isr Dinamo Batumi Geo 3-0     0 1      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Apollon Limassol Cyp Saburtalo Tbilisi Geo 5-1     0 1      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Universitatea Craiova Rom 2-1     1 0      
  2020/21 E3 2nd Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Dinamo Moscow Rus 2-1     1 0      
  2020/21 E3 2nd Qualifying Round Connah's Quay Wal Dinamo Tbilisi Geo 0-1     1 0      
  2020/21 E3 3rd Qualifying Round Granada CF Esp Lokomotivi Tbilisi Geo 2-0     0 1      
  2020/21 E3 3rd Qualifying Round KI Klaksvik Far Dinamo Tbilisi Geo 6-1     0 1      
                    TOT. 58 99      
                               
                               
                               
                               
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ALB AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1998/99 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Vllaznia Shkodër Alb 3-0 1-3   1 0      
  2003/04 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo SK Tirana Alb 3-0 0-3 2-4 Rig 0 1      
  2012/13 E3 1st Qualifying Round Teuta Durrës Alb Olimpi Rustavi Geo 0-3 1-6   1 0      
  2014/15 E3 1st Qualifying Round Sioni Bolnisi Geo KS Flamurtari Vlorë Alb 2-3 2-1   0 1      
  2018/19 E3 3rd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FK Kukësi Alb 5-2 0-2   1 0      
  2020/21 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo KF Tirana Alb 0-2     0 1      
                    TOT. 3 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS AND AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo UE Engordany And 6-0 1-0   1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ARM AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1997/98 E2 Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Ararat Yerevan Arm 0-3 2-0   0 1      
  2005/06 E3 1st Qualifying Round Banants Yerevan Arm Lokomotivi Tbilisi Geo 2-3 2-0   0 1      
  2006/07 E3 1st Qualifying Round Ameri Tbilisi Geo Banants Yerevan Arm 0-1 2-1   1 0      
  2011/12 E3 1st Qualifying Round Banants Yerevan Arm Olimpi Rustavi Geo 0-1 1-1   1 0      
  2016/17 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Alashkert FC Arm 2-0 1-1   1 0      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Dila Gori Geo Shirak Gyumri Arm 1-0 0-1 1-4 Rig 0 1      
  2019/20 E3 3rd Qualifying Round Ararat-Armenia Arm Saburtalo Tbilisi Geo 1-2 2-0   0 1      
                    TOT. 3 4      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS AUT AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1994/95 E3 Round 1 Dinamo Tbilisi Geo FC Tirol Innsbruck Aut 1-0 1-5   0 1      
  2007/08 E3 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Rapid Wien Aut 0-3 0-5   0 1      
  2008/09 E3 2nd Qualifying Round Austria Wien Aut Georgia Tbilisi Geo 2-0 n.d.   0 1      
  2010/11 E3 3rd Qualifying Round Sturm Graz Aut Dinamo Tbilisi Geo 2-0 1-1   0 1      
  2011/12 E1 3rd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Sturm Graz Aut 1-1 0-1   0 1      
  2013/14 E3 4th Qualifying or Playoff Round Rapid Wien Aut Dila Gori Geo 1-0 3-0   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo SCR Altach Aut 0-1 1-1   0 1      
                    TOT. 0 7      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS AZB AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2004/05 E3 1st Qualifying Round FC Tbilisi Geo FK Shamkir Azb 1-0 4-1   1 0      
  2006/07 E1 1st Qualifying Round Sioni Bolnisi Geo FK Baku Azb 2-0 0-1   1 0      
  2012/13 E1 2nd Qualifying Round Neftchi Baku Azb FC Zestafoni Geo 3-0 2-2   0 1      
  2014/15 E3 3rd Qualifying Round Neftchi Baku Azb Chikhura Sachkhere Geo 0-0 3-2   0 1      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Gabala FK Azb 2-1 0-2   0 1      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Gabala FK Azb Samtredia Geo 5-1 1-2   0 1      
  2019/20 E3 2nd Qualifying Round Gabala FK Azb Dinamo Tbilisi Geo 0-2 0-3   1 0      
                    TOT. 3 4      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS BEL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2011/12 E3 4th Qualifying or Playoff Round FC Zestafoni Geo Club Brugge Bel 3-3 0-2   0 1      
                    TOT. 0 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS BLS AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1997/98 E3 1st Qualifying Round Dinamo Minsk Bls Kolkheti-1913 Poti Geo 1-0 1-2   0 1      
  1997/98 E3 Round 1 Slavia Mozyr Bls Dinamo Tbilisi Geo 1-1 0-1   1 0      
  2001/02 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo BATE Borisov Bls 2-1 0-4   0 1      
  2004/05 E3 1st Qualifying Round BATE Borisov Bls Dinamo Tbilisi Geo 2-3 0-1   1 0      
  2005/06 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo BATE Borisov Bls 0-1 0-5   0 1      
  2017/18 E1 2nd Qualifying Round Garabag Agdam Azb Samtredia Geo 5-0 1-0   0 1      
                    TOT. 2 4      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS BUL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1995/96 E3 Qualifying Round Botev Plovdiv Bul Dinamo Tbilisi Geo 1-0 1-0   0 1      
  2006/07 E1 2nd Qualifying Round Levski Sofia Bul Sioni Bolnisi Geo 2-0 2-0   0 1      
  2018/19 E3 4th Qualifying or Playoff Round Torpedo Kutaisi Geo Ludogorets Razgrad Bul 0-1 0-4   0 1      
                    TOT. 0 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS CRO AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2013/14 E3 3rd Qualifying Round Hajduk Split Cro Dila Gori Geo 0-1 0-1   1 0      
  2016/17 E1 3rd Qualifying Round Dinamo Zagreb Cro Dinamo Tbilisi Geo 2-0 1-0   0 1      
  2019/20 E1 2nd Qualifying Round Saburtalo Tbilisi Geo Dinamo Zagreb Cro 0-2 0-3   0 1      
                    TOT. 1 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS CYP AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Anorthosis Famagusta Cyp Gagra Tbilisi Geo 3-0 0-2   0 1      
  2012/13 E3 3rd Qualifying Round Dila Gori Geo Anorthosis Famagusta Cyp 0-1 3-0   1 0      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Omonia Nicosia Cyp 1-0 0-2   0 1      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Apollon Limassol Cyp Saburtalo Tbilisi Geo 5-1     0 1      
                    TOT. 1 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS CZE AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2002/03 E1 2nd Qualifying Round Sparta Praha Cze Torpedo Kutaisi Geo 3-0 2-1   0 1      
  2002/03 E3 Round 1 Slovan Liberec Cze Dinamo Tbilisi Geo 3-2 1-0   0 1      
  2004/05 E3 2nd Qualifying Round Slavia Praha Cze Dinamo Tbilisi Geo 3-1 0-2   1 0      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Baník Ostrava Cze 0-6 0-0   0 1      
  2012/13 E3 2nd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Viktoria Plzen Cze 1-3 0-2   0 1      
                    TOT. 1 4      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS DEN AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2001/02 E1 2nd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FC København Den 1-1 1-3   0 1      
  2002/03 E3 1st Qualifying Round FC København Den Lokomotivi Tbilisi Geo 3-1 4-1   0 1      
  2005/06 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Brøndby IF Den 0-2 1-3   0 1      
  2012/13 E3 2nd Qualifying Round AGF Aarhus Den Dila Gori Geo 1-2 1-3   1 0      
  2013/14 E3 2nd Qualifying Round Dila Gori Geo AaB Aalborg Den 3-0 0-0   1 0      
                    TOT. 2 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ENG AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2004/05 E3 Group Stage Newcastle United Eng Dinamo Tbilisi Geo 2-0     0 0      
  2013/14 E3 4th Qualifying or Playoff Round Dinamo Tbilisi Geo Tottenham Hotspur Eng 0-5 0-3   0 1      
                    TOT. 0 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ESP AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1998/99 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Athletic Bilbao Esp 2-1 0-1   0 1      
  2020/21 E3 3rd Qualifying Round Granada CF Esp Lokomotivi Tbilisi Geo 2-0     0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS EST AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1999/00 E3 Qualifying Round Lantana Tallinn Est Torpedo Kutaisi Geo 0-5 2-4   1 0      
  2002/03 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo TVMK Tallinn Est 4-1 1-0   1 0      
  2005/06 E1 1st Qualifying Round Levadia Tallinn Est Dinamo Tbilisi Geo 1-0 0-2   1 0      
  2010/11 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Flora Tallinn Est 2-1 0-0   1 0      
                    TOT. 4 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS FAR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E2 Qualifying Round Dinamo Batumi Geo HB Torshavn Far 6-0 3-0   1 0      
  2002/03 E1 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo B36 Torshavn Far 5-2 1-0   1 0      
  2004/05 E1 1st Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo HB Torshavn Far 5-0 0-3   1 0      
  2008/09 E1 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo NSI Runavik Far 3-0 0-1   1 0      
  2009/10 E3 1st Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo B36 Torshavn Far 2-0 2-0   1 0      
  2013/14 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo EB Streymur Far 6-1 3-1   1 0      
  2018/19 E3 2nd Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo Víkingur Far 3-0 4-0   1 0      
  2020/21 E3 3rd Qualifying Round KI Klaksvik Far Dinamo Tbilisi Geo 6-1     0 1      
                    TOT. 7 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS FRA AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2003/04 E3 1st Qualifying Round RC Lens Fra Torpedo Kutaisi Geo 3-0 2-0   0 1      
  2004/05 E3 Group Stage Dinamo Tbilisi Geo FC Sochaux-Montbéliard Fra 0-2     0 0      
  2011/12 E3 3rd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Stade Rennais Fra 2-5 0-2   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS GER AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1997/98 E1 2nd Qualifying Round Bayer Leverkusen Ger Dinamo Tbilisi Geo 6-1 0-1   0 1      
  2006/07 E3 2nd Qualifying Round Hertha BSC Ger Ameri Tbilisi Geo 1-0 2-2   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS GRE AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1999/00 E3 Round 1 Torpedo Kutaisi Geo AEK Athens Gre 0-1 1-6   0 1      
  1999/00 E3 Round 1 Lokomotivi Tbilisi Geo PAOK Thessaloniki Gre 0-7 0-2   0 1      
  2004/05 E3 Group Stage Panionios Gre Dinamo Tbilisi Geo 5-2     0 0      
  2008/09 E1 2nd Qualifying Round Panathinaikos Gre Dinamo Tbilisi Geo 3-0 0-0   0 1      
  2011/12 E3 4th Qualifying or Playoff Round AEK Athens Gre Dinamo Tbilisi Geo 1-0 1-1   0 1      
  2016/17 E3 4th Qualifying or Playoff Round Dinamo Tbilisi Geo PAOK Thessaloniki Gre 0-3 0-2   0 1      
                    TOT. 0 5      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS HUN AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2008/09 E3 1st Qualifying Round ETO Györ Hun FC Zestafoni Geo 1-1 2-1   0 1      
                    TOT. 0 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ISL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2011/12 E3 3rd Qualifying Round KR Reykjavik Isl Dinamo Tbilisi Geo 1-4 0-2   1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ISR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2000/01 E3 1st Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Beitar Jerusalem Isr 0-3 1-1   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo Beitar Jerusalem Isr 0-0 2-1   1 0      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Hapoel Beer-Sheva Isr Dinamo Batumi Geo 3-0     0 1      
                    TOT. 1 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS KAZ AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2007/08 E1 1st Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo FK Astana Kaz 0-0 0-3   0 1      
  2010/11 E1 2nd Qualifying Round FK Aktobe Kaz Olimpi Rustavi Geo 2-0 1-1   0 1      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Olimpi Rustavi Geo Irtysh Pavlodar Kaz 1-1 2-0   1 0      
  2012/13 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo FK Aktobe Kaz 1-1 0-1   0 1      
  2014/15 E1 2st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo FK Aktobe Kaz 0-1 0-3   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round Samtredia Geo Tobol Kustanai Kaz 0-1 0-2   0 1      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round Ordabasy Shymkent Kaz Torpedo Kutaisi Geo 1-0 2-0   0 1      
                    TOT. 1 6      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS LAT AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round Metalurgs Liepaja Lat Dinamo Tbilisi Geo 2-1 1-3   1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS LIE AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2007/08 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo FC Vaduz Lie 2-0 0-0   1 0      
  2013/14 E3 1st Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo FC Vaduz Lie 0-0 1-1   1 0      
                    TOT. 2 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS LUX AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo CS Grevenmacher Lux 4-0 2-2   1 0      
  2019/20 E3 1st Qualifying Round CS Fola Esch Lux Chikhura Sachkhere Geo 1-2 1-2   1 0      
                    TOT. 2 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS MAC AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1995/96 E3 Qualifying Round Vardar Skopje Mac Samtredia Geo 1-0 2-0   0 1      
  2014/15 E3 1st Qualifying Round FK Turnovo Mac Chikhura Sachkhere Geo 0-1 1-3   1 0      
                    TOT. 1 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS MLT AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E3 1st Qualifying Round Margveti Zestafoni Geo Sliema Wanderers Mlt 3-1 0-3   0 1      
  2001/02 E3 1st Qualifying Round Birkirkara Mlt Lokomotivi Tbilisi Geo 0-0 1-1   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS MOL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1999/00 E1 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Zimbru Chisinau Mol 2-1 0-2   0 1      
  2011/12 E1 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Dacia Chisinau Mol 3-0 0-2   1 0      
  2011/12 E3 1st Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Milsami Orhei Mol 2-0 3-1   1 0      
  2016/17 E3 1st Qualifying Round Zimbru Chisinau Mol Chikhura Sachkhere Geo 0-1 3-2   0 1      
  2018/19 E1 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo Sheriff Tiraspol Mol 2-1 0-3   0 1      
  2019/20 E1 1st Qualifying Round Sheriff Tiraspol Mol Saburtalo Tbilisi Geo 0-3 3-1   1 0      
                    TOT. 3 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS NED AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E2 Round 1 Dinamo Batumi Geo PSV Eindhoven Ned 1-1 0-3   0 1      
  1998/99 E3 Round 1 Willem II Tilburg Ned Dinamo Tbilisi Geo 3-0 3-0   0 1      
  2019/20 E3 3rd Qualifying Round Feyenoord Ned Dinamo Tbilisi Geo 4-0 1-1   0 1      
                    TOT. 0 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS NIR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1993/94 E1 Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Linfield Belfast Nir 2-1 1-1   0 1      
  1997/98 E1 1st Qualifying Round Crusaders Belfast Nir Dinamo Tbilisi Geo 1-3 1-5   1 0      
  1999/00 E3 Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Linfield Belfast Nir 1-0 1-1   1 0      
  2001/02 E1 1st Qualifying Round Linfield Belfast Nir Torpedo Kutaisi Geo 0-0 0-1   1 0      
  2009/10 E3 1st Qualifying Round Lisburn Distillery Nir FC Zestafoni Geo 1-5 0-6   1 0      
                    TOT. 4 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS NOR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E3 2nd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Molde FK Nor 2-1 0-0   1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS POL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2004/05 E1 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo Wisla Kraków Pol 2-8 0-3   0 1      
  2004/05 E3 2nd Qualifying Round FC Tbilisi Geo Legia Warsaw Pol 0-1 0-6   0 1      
  2004/05 E3 Round 1 Wisla Kraków Pol Dinamo Tbilisi Geo 4-3 1-2   1 0      
  2007/08 E3 1st Qualifying Round GKS Belchatow Pol Ameri Tbilisi Geo 2-0 0-2 4-2 Rig 0 1      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round Legia Warsaw Pol Olimpi Rustavi Geo 3-0 1-0   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round Dinamo Batumi Geo Jagiellonia Bialystok Pol 0-1 0-4   0 1      
                    TOT. 1 5      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS POR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E3 Round 2 Dinamo Tbilisi Geo Boavista Por 1-0 0-5   0 1      
  1997/98 E3 Round 2 Sporting Braga Por Dinamo Tbilisi Geo 4-0 1-0   0 1      
  2004/05 E3 Group Stage Dinamo Tbilisi Geo Sporting CP Lisbon Por 0-4     0 0      
  2012/13 E3 4th Qualifying or Playoff Round Maritimo Funchal Por Dila Gori Geo 1-0 2-0   0 1      
                    TOT. 0 3      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS ROM AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1994/95 E3 Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Universitatea Craiova Rom 2-0 2-1   1 0      
  2013/14 E1 3rd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Steaua Bucuresti Rom 0-2 1-1   0 1      
  2015/16 E3 1st Qualifying Round FC Botosani Rom Spartak Tskhinvali Geo 1-1 3-1   0 1      
  2020/21 E3 1st Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Universitatea Craiova Rom 2-1     1 0      
                    TOT. 2 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS RUS AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1996/97 E3 Round 1 Torpedo Moscow Rus Dinamo Tbilisi Geo 0-1 1-1   1 0      
  2020/21 E3 2nd Qualifying Round Lokomotivi Tbilisi Geo Dinamo Moscow Rus 2-1     1 0      
                    TOT. 2 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SCO AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1995/96 E2 Round 1 Dinamo Batumi Geo Celtic Sco 2-3 0-4   0 1      
  2019/20 E3 2nd Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo Aberdeen Sco 1-1 0-5   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SLO AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2009/10 E1 2nd Qualifying Round Georgia Tbilisi Geo NK Maribor Slo 0-0 1-3   0 1      
  2018/19 E3 2nd Qualifying Round Chikhura Sachkhere Geo NK Maribor Slo 0-0 0-2   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SMA AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2010/11 E3 1st Qualifying Round FC Zestafoni Geo Faetano Sma 5-0 0-0   1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SRB AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2009/10 E3 3rd Qualifying Round Dinamo Tbilisi Geo Red Star Belgrade Srb 2-0 2-5   0 1      
  2015/16 E1 2nd Qualifying Round Partizan Belgrade Srb Dila Gori Geo 1-0 2-0   0 1      
                    TOT. 0 2      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SUI AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2013/14 E3 2nd Qualifying Round FC Thun Sui Chikhura Sachkhere Geo 2-0 3-1   0 1      
                    TOT. 0 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SVK AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2000/01 E3 1st Qualifying Round Slovan Bratislava Svk Lokomotivi Tbilisi Geo 2-0 2-0   0 1      
  2003/04 E3 1st Qualifying Round Matador Púchov Svk Sioni Bolnisi Geo 3-0 3-0   0 1      
  2006/07 E3 1st Qualifying Round Petrzalka Bratislava Svk Georgia Tbilisi Geo 2-0 1-2   0 1      
  2008/09 E3 1st Qualifying Round Spartak Trnava Svk Georgia Tbilisi Geo 2-2 0-1   1 0      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Dukla Banska Bystrica Svk 3-0 0-1   1 0      
  2013/14 E3 1st Qualifying Round Torpedo Kutaisi Geo MSK Zilina Svk 0-3 3-3   0 1      
  2014/15 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Spartak Trnava Svk 0-0 0-3   0 1      
  2017/18 E3 1st Qualifying Round AS Trencín Svk Torpedo Kutaisi Geo 5-1 3-0   0 1      
  2018/19 E3 1st Qualifying Round DAC Dunajska Streda Svk Dinamo Tbilisi Geo 1-1 2-1   0 1      
                    TOT. 2 7      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS SWE AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2009/10 E3 2nd Qualifying Round FC Zestafoni Geo Helsingborg IF Swe 1-2 2-2   0 1      
  2010/11 E3 2nd Qualifying Round Gefle IF Swe Dinamo Tbilisi Geo 1-2 1-2   1 0      
                    TOT. 1 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS TUR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2014/15 E3 2nd Qualifying Round Bursaspor Tur Chikhura Sachkhere Geo 0-0 0-0 1-4 Rig 1 0      
                    TOT. 1 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS UKR AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2010/11 E3 3rd Qualifying Round Karpaty Lviv Ukr FC Zestafoni Geo 1-0 1-0   0 1      
                    TOT. 0 1      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS WAL AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  2011/12 E3 2nd Qualifying Round Llanelli FC Wal Dinamo Tbilisi Geo 2-1 0-5   1 0      
  2020/21 E3 2nd Qualifying Round Connah's Quay Wal Dinamo Tbilisi Geo 0-1     1 0      
                    TOT. 2 0      
                               
                               
  ANNO  COPPA TURNO GEO VS YUG AND RIT RIG/ SPAR QL EL      
  1995/96 E2 Qualifying Round FK Obilic YUG Dinamo Batumi Geo 0-1 2-2   1 0      
  1998/99 E2 Qualifying Round Partizan Belgrade YUG Dinamo Batumi Geo 2-0 0-1   0 1      
  1998/99 E3 1st Qualifying Round Kolkheti-1913 Poti Geo Red Star Belgrade YUG 0-4 0-7   0 1      
  2000/01 E1 2nd Qualifying Round Red Star Belgrade YUG Torpedo Kutaisi Geo 4-0 0-2   0 1      
                    TOT. 1 3