YUGOSLAVIA 1920-21
ZAGREBAČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Zagreb
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 HAŠK Zagreb 14 12 1 1 60 11 5,455 25
2 1.HŠK Građanski Zagreb 14 12 0 2 63 8 7,875 24
3 HŠK Concordia Zagreb 14 10 2 2 43 14 3,071 22
4 NK Šparta Zagreb 14 6 1 7 28 41 0,683 13
5 HŠK Ilirija Zagreb 14 5 0 9 33 36 0,917 10
6 AŠK Croatia Zagreb 14 3 2 9 11 54 0,204 8
7 ZŠK Viktorija Zagreb 14 3 1 10 12 41 0,293 7
8 HŠK Slaven Zagreb 14 1 1 12 11 56 0,196 3
  112 52 8 52 261 261   112
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
HAŠK = Hrvatski akademski športski klub AŠK = Atletski športski klub
HŠK = Hrvatski športski klub ZŠK = Zagrebački športski klub
NK = Nogometni Klub 1.HŠK = Prvi hrvatski građanski športski klub
Zagreb => Zagreb (CRO)
Karlovac
Final Olimpia Karlovac - Građanski Karlovac 1-1 not played
Karlovac => Karlovac (CRO)
Brod
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Marsonija Slavonski Brod 9 9 0 0 54 2 27,000 18
2 Željezničar Slovonski Brod 9 5 1 3 27 14 1,929 11
3 Građanski Slavonski Brod (-2) 9 4 2 3 13 29 0,448 8
4 Proleter Slavonski Brod (-2) 9 3 1 5 15 22 0,682 5
5 Viktorija Slavonski Brod 5 2 0 3 8 10 0,800 4
6 Panonija Slavonski Brod 9 0 0 9 0 40 0,000 0
Miloš Obilić Bosanski Brod withdrew
  50 23 4 23 117 117   46
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Slavonski Brod => Slavonski Brod (CRO) Bosanski Brod => Bosanski Brod/Босански Брод (BOS)
Osijek
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Građanski Osijek 12 9 0 3 69 14 4,929 18
2 Olimpija Osijek 12 6 1 5 22 26 0,846 13
3 Slavia Osijek (-2) 12 7 0 5 43 15 2,867 12
4 Slaven Osijek (-6) 12 8 0 4 20 25 0,800 10
5 Makabi Osijek (-6) 12 7 1 4 32 18 1,778 9
6 Unitas Osijek 12 2 0 10 12 44 0,273 4
7 Jadran Osijek 12 2 0 10 10 66 0,152 4
  84 41 2 41 208 208   70
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Osijek => Osijek (CRO)
Varaždin
First round Čakovečki ŠK Čakovec - Drava Varaždin 8-0
Varaždinski ŠK Varaždin - Ludbreški ŠK Ludbreg 8-0
Zlatarski ŠK Zlatar - Krapinski ŠK Kaprina +w/o
Semifinal Varaždinski ŠK Varaždin - Zlatarski ŠK Zlatar 6-0
Final Varaždinski ŠK Varaždin - Čakovečki ŠK Čakovec 2-2 not played
ŠK = športski klub
Čakovec => Čakovec (CRO) Zlatar => Zlatar (CRO)
Varaždin => Varaždin (CRO) Kaprina => Kaprina (CRO)
Ludbreg => Ludbreg (CRO)
Bjelovar
First round Podravac Virje - Graničar Đurđevac not played
VGŠK Virovitica - Slatinski NŠK 3-0
Bjelovarski ŠK Bjelovar - KGŠK Križevci not played
Viktorija Koprivnica - Slaven Koprivnica +w/o
Final VGŠK Virovitica - Viktorija Koprivnica +w/o
VGŠK = Virotički građanski šport klub KGŠK => Križevački građanski šport klub
NŠK = nogometni šport klub ŠK = športski klub
Virje => Virje (CRO) Križevci => Križevci (CRO)
Đurđevac => Đurđevac (CRO) Bjelovar => Bjelovar (CRO)
Virovitica => Virovitica (CRO)
Sisak
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Segesta Sisak 4 3 0 1 16 3 5,333 6
2 Radnik Caprag Sisak (-2) 4 3 0 1 9 6 1,500 4
3 Željezničar Sisak 4 2 0 2 5 6 0,833 4
4 Panonija Sisak 4 2 0 2 6 9 0,667 4
5 Balkan Sisak 4 0 0 4 0 12 0,000 0
  20 10 0 10 36 36   18
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Sisak => Sisak (CRO)
Banja Luka
Semifinal ŠK "22" Prijedor - Sloboda Bosanski Novi 0-2
Final Krajišnik Banja Luka - Sloboda Bosanski Novi +w/o
ŠK = športski klub
Prijedor => Prijedor/Приједор (BOS) Banja Luka => Banja Luka/Бањалука (BOS)
Bosanski Novi => Novi Grad/Нови Град (BOS)
Daruvar
First round DONK Daruvar - AŠK Marx Daruvar 3-0
ŠK Ivanić-Grad - Građanski Pakrac 5-1
Semifinal Moslavina Kutina - DONK Daruvar 2-4
Final DONK Daruvar - ŠK Ivanić-Grad +w/o
DONK = Daruvarski omladinski nogometni klub ŠK = športski klub
AŠK = Atletski športski klub
Daruvar => Daruvar (CRO) Pakrac => Pakrac (CRO)
Ivanić-Grad => Ivanić-Grad (CRO) Kutina => Kutina (CRO)
Požega
Požeški ŠK Požega
ŠK = športski klub
Požega => Požega (CRO)
Doboj
Semifinal Dobor Derventa - Dečko Derventa 1-0
Final Dobor Derventa - Dobojski ŠK Doboj +w/o
ŠK = športski klub
Derventa => Derventa/Дервента (BOS) Doboj => Doboj/Добој (BOS)
Vinkovci
First round Cibalia Vinkovci - Željezničarski ŠK Vinkovci 2-0
Đakovački ŠK Đakovo - Sremac Vukovar +w/o
Semifinal Đakovački ŠK Đakovo - Hajduk Đakovo +w/o
Final Đakovački ŠK Đakovo - Cibalia Vinkovci 2-3
ŠK = športski klub
Vinkovci => Vinkovci (CRO) Vukovar => Vukovar (CRO)
Đakovo => Đakovo (CRO)
Province finals
First round Građanski Osijek - VGŠK Virovitica +w/o
Krajišnik Banja Luka - Segesta Sisak 3-2
DONK Daruvar - Požeški ŠK Požega +w/o
Marsonija Slavonski Brod - Cibalia Vinkovci 2-2 +w/o
Semifinals Građanski Osijek - Cibalia Vinkovci 2-3
Krajišnik Banja Luka - DONK Daruvar +w/o
Final Cibalia Vinkovci - Krajišnik Banja Luka +w/o
Zagreb final HAŠK Zagreb - Cibalia Vinkovci 16-0
SPLITSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Split 8 8 0 0 37 4 9,250 16
2 JSNK Jug Split 8 6 0 2 21 10 2,100 12
3 RŠK Borac Split 8 2 1 5 11 20 0,550 5
4 JSK Split 8 2 1 5 11 29 0,379 5
5 Uskok Split 8 1 0 7 6 23 0,261 2
  40 19 2 19 86 86   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
JSNK = Jugoslovenski sportski nogometni klub JSK = Jugoslovenski Sportski Klub
RŠK = Radnički športski klub
Split => Split (CRO)
BEOGRADSKI LOPTAČKI PODSAVEZ
Beograd
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 BSK Beograd 9 6 2 1 29 9 3,222 14
2 SK Jugoslavija Beograd 9 7 0 2 21 7 3,000 14
3 BUSK Beograd 9 3 1 5 10 16 0,625 7
4 Vardar Beograd 9 3 1 5 7 12 0,583 7
5 Konkordija Beograd 5 2 0 3 7 12 0,583 4
6 Soko Beograd 9 2 0 7 9 27 0,333 4
  50 23 4 23 83 83   50
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
BSK = Beogradski Sport Klub BUSK = Beogradski Universitetski Sport Klub
SK = Sport Klub
Beograd => Beograd/Београд (SER)
1920 autumn
Župa I
First round Vojvodina Novi Sad - NAK Novi Sad 2-0
ZNSK Zemun - ZAŠK Zemun 0-0 0-1
PSK Pančevo - RSK Ruma +/-
Second round PSK Pančevo - ZAŠK Zemun 3-2
Građanski Zemun - RSK Ruma 0-0
Third round Vojvodina Novi Sad - PSK Pančevo not known
NAK Novi Sad - ZAŠK Zemun not known
Župa II
First round Zora Bijljina - Podrinje Bijeljina 0-5
Jedinstvo Brčko - Sloga Brčko 0-2
Građanski Sremka Mitrovica - 1.Srpski Sremka Mitrovica 5-0
Sloga Šabac - Srpski mač Valjevo not known
Second round Podrinje Bijeljina - Sloga Brčko 5-0
Zora Bijljina - Jedinstvo Brčko not known
Župa III
First round Jedinstvo Vranje - Moravac Leskovac not known
Jug Bogdan Prokuplje - Zlatibor Užice not known
Šumadija Kragijevac - PSK Požarevac not known
1921 spring
Zemun
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Građanski Zemun 2 1 1 0 2 1 2,000 3
2 ZAŠK Zemun 2 1 1 0 5 3 1,667 3
3 Hakoah Zemun 2 0 0 2 2 5 0,400 0
  6 2 2 2 9 9   6
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Bijeljina
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Podrinje Bijeljina 2 1 0 1 7 7 1,000 2
2 Zora Bijeljina 2 1 0 1 7 7 1,000 2
3 Građanski Bijeljina 2 1 0 1 3 3 1,000 2
  6 3 0 3 17 17   6
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Sremka Mitrovica Građanski Sremka Mitrovica - 1.Srpski Sremka Mitrovica 15-0
FK = Fudbalski Klub ASK = Akademski Sportski Klub
NAK = Novosadski Amaterski Klub PSK = Pančevski Sportski Klub
NSK = Novosadski Sportski Klub RSK = Rumaski Sportski Klub
Novi Sad = Novi Sad/Нови Сад (SER) Pančevo = Pančevo/Панчево (SER)
Zemun = Zemun/Земун (SER) Ruma = Ruma/Рума (SER)
Bijeljina = Bijeljina/Бијељина (BOS) Šabac = Šabac/Шабац (SER)
Brčko = Brčko/Брчко (BOS) Valjevo = Valjevo/Ваљево (SER)
Sremska Mitrovica = Sremska Mitrovica/Сремска Митровица (SER) Užice = Užice/Ужице (SER)
Vranje = Vranje/Врање (SER) Kragujevac = Kragujevac/Крагујевац (SER)
Leskovac = Leskovac/Лесковац (SER) Požarevac = Požarevac/Пожаревац (SER)
Prokuplje = Prokuplje/Прокупље (SER)
LJUBLJANSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
1921
Ljubljana
SK Ilirija Ljubljana - Svoboda Ljubljana 12-0
Celje
Athletik SK Celje - SSK Celje +w/o
Maribor
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.SSK Maribor 2 2 0 0 10 1 10,000 4
2 SV Rapid Maribor 2 1 0 1 4 4 1,000 2
3 SK Rote Elf / MAK Maribor 2 0 0 2 2 11 0,182 0
  6 3 0 3 16 16   6
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Ljubljana region 
semifinals
1.SSK Maribor - Athletik SK Celje 1-2
SK Ilirija Ljubljana bye
Final
Athletik SK Celje - SK Ilirija Ljubljana 4-4 1-1 aet 7-2
SK = Sport-Klub SSK = Spiel-und Sportklub
SV = Sport Verein MAK = Marburger Athletik Klub (Mariborski athletski klub)
Ljubljana = Ljubljana (SLO) Maribor = Maribor (SLO)
Celje = Celje (SLO)
SARAJEVSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Sarajevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 RŠK Hajduk Sarajevo 6 5 0 1 24 2 12,000 10
2 SAŠK Sarajevo 6 5 0 1 27 4 6,750 10
3 ŠK Slavija Sarajevo 6 5 0 1 32 5 6,400 10
4 Sarajevski ŠK 6 3 0 3 11 11 1,000 6
5 AC Troja Sarajevo 6 1 1 4 4 41 0,098 3
6 Barkohba Sarajevo 6 1 0 5 3 15 0,200 2
7 Građanski ŠK Sarajevo 6 0 1 5 0 23 0,000 1
  42 20 2 20 101 101   42
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ŠK = Športski klub SAŠK = Sarajevski amaterski športski klub
RŠK = Radnički športski klub AC = Athletik Club
Sarajevo => Sarajevo/Сарајево (BOS)
SUBOTIČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 JAD Bačka Subotica 16 13 2 1 50 10 5,000 28
2 Amateur Sombor 16 12 1 3 39 15 2,600 25
3 SAND Subotica 16 10 2 4 36 22 1,636 22
4 KAFC Kula 16 8 3 5 23 19 1,211 19
5 Sport Subotica 16 6 5 5 25 23 1,087 17
6 Somborsko SU Sombor 16 6 3 7 35 32 1,094 15
7 Sloga/Bunjevac Subotica 16 5 1 10 22 30 0,733 11
8 STC Subotica 16 3 0 13 12 43 0,279 6
9 Građanski Subotica 16 0 1 15 3 51 0,059 1
  144 63 18 63 245 245   144
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
JAD = Jugoslavensko atletičko društvo SU = Sportsko udruženje
SAND = Subotičko atletsko nogometno društvo STC = Szabadkai Torna Club
KAFC = Kulski atletskifudbalski club
Subotica => Subotica/Суботица (SER) Kula => Kula/Кула (SER)
Sombor => Sombor/Сомбор (SER)
Banatska Liga (unofficial)
1.Obilić Veliki Bečkerek
Vašaš Veliki Bečkerek
Viktorija Veliki Bečkerek
ŽSE Žombolj
ŽTE Žombolj
Šveboše Žombolj
KAC Veliko Kikinda
ŽSE = Zsombolyai Sport Egylet ŽTE =  Zsombolyai Torna Egylet
KAC = Kikinski atletski Klub
Veliki Bečkerek (Велики Бечкерек) = Zrenjanin/Зрењанин (SER) Veliko Kikinda = Kikinda/Кикинда (SER)
Žombolj (Жомбољ) = Jimbolia (ROM)
NATIONAL FINALS NOT PLAYED
YUGOSLAVIA 1921-22
ZAGREBAČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Zagreb
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 HAŠK Zagreb 14 12 1 1 93 14 6,643 25
2 HŠK Concordia Zagreb 14 12 0 2 69 10 6,900 24
3 1.HŠK Građanski Zagreb 14 11 1 2 95 9 10,556 23
4 HŠK Ilirija Zagreb 14 6 0 8 21 31 0,677 12
5 NK Šparta Zagreb 14 6 0 8 14 52 0,269 12
6 ZŠK Viktorija Zagreb 14 4 1 9 23 57 0,404 9
7 AŠK Croatia Zagreb 14 3 1 10 7 42 0,167 7
8 HŠK Slaven Zagreb 14 0 0 14 2 109 0,018 0
  112 54 4 54 324 324   112
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
HAŠK = Hrvatski akademski športski klub ZŠK = Zagrebački športski klub
HŠK = Hrvatski športski klub AŠK = Atletski športski klub
NK = Nogometni Klub 1.HŠK = Prvi hrvatski građanski športski klub
Zagreb => Zagreb (CRO)
Karlovac
Semifinals Olimpia Karlovac - ŠK Karlovac 2-1
Građanski Karlovac - Željezničar Karlovac 6-1
Final Olimpia Karlovac - Građanski Karlovac +w/o
ŠK = Športski klub
Karlovac => Karlovac (CRO)
Brod
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Građanski Slavonski Brod 10 9 0 1 49 7 7,000 18
2 Marsonija Slavonski Brod 10 8 0 2 50 8 6,250 16
3 Union Bosanski Brod 10 4 1 5 17 36 0,472 9
4 Makabi Slavonski Brod (-4) 10 5 1 4 19 24 0,792 7
5 Željezničar Slovonski Brod 10 2 0 8 6 43 0,140 4
6 Proleter Slavonski Brod 10 1 0 9 5 28 0,179 2
Posavina Slavonski Brod withdrew
  60 29 2 29 146 146   56
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Slavonski Brod => Slavonski Brod (CRO) Bosanski Brod => Bosanski Brod/Босански Брод (BOS)
Osijek
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Slavia Osijek 12 10 1 1 57 15 3,800 21
2 Amater Osijek 11 7 3 1 47 10 4,700 17
3 Hajduk Osijek 11 6 2 3 25 19 1,316 14
4 Sloga Osijek 12 5 1 6 29 16 1,813 11
5 Građanski Osijek (-2) 10 4 1 5 21 19 1,105 7
6 Jadran Osijek 11 2 0 9 8 83 0,096 4
7 Makabi Osijek 11 1 0 10 5 30 0,167 2
Viktorija Osijek withdrew
Olimpija Osijek withdrew
Željezničar Osijek withdrew
  78 35 8 35 192 192   76
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Osijek => Osijek (CRO)
Varaždin
First round Zlatarski ŠK Zlatar - Ludbreški ŠK Ludbreg +w/o
Čakovečki ŠK Čakovec - Varaždinski ŠK Varaždin 3-0
Semifinal Drava Varaždin - Zlatarski ŠK Zlatar +w/o
Final Drava Varaždin - Čakovečki ŠK Čakovec 1-3
ŠK = športski klub
Čakovec => Čakovec (CRO)
Zlatar => Zlatar (CRO) Varaždin => Varaždin (CRO)
Ludbreg => Ludbreg (CRO)
Bjelovar
First round Bjelovarski GŠK Bjelovar - Graničar Đurđevac +w/o
Slatinski NŠK Slatina - Pitomački ŠK Pitomača 3-0
Second round Bjelovarski GŠK Bjelovar - Slatinski NŠK Slatina +w/o
Semifinals Bjelovarski GŠK Bjelovar - Viktorija Koprivnica 2-1
VGŠK Virovitica - Jadran Virovitica 3-0
Final VGŠK Virovitica - Bjelovarski GŠK Bjelovar 0-1
GŠK => Građanski šport klub VGŠK = Virotički građanski šport klub
NŠK = nogometni šport klub
Bjelovar => Bjelovar (CRO) Pitomača => Pitomača (CRO)
Đurđevac => Đurđevac (CRO) Koprivnica => Koprivnica (CRO)
Slatina => Slatina (CRO) Virovitica => Virovitica (CRO)
Sisak
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Željezničar Sisak 8 8 0 0 43 0 0,000 16
2 Segesta Sisak 8 6 0 2 25 9 2,778 12
3 Panonija Sisak 8 3 0 5 11 14 0,786 6
4 Radnik Sisak 8 3 0 5 9 18 0,500 6
5 Balkan Sisak 8 0 0 8 0 47 0,000 0
  40 20 0 20 88 88   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Sisak => Sisak (CRO)
Banja Luka
First round Sloboda Bosanski Novi - ŠK "22" Prijedor 2-0
Krajišnik Banja Luka - Vrbas Banja Luka 8-2
Semifinal Krajišnik Banja Luka - Graničar Bosanski Novi 12-0
Final Sloboda Bosanski Novi - Krajišnik Banja Luka  0-3
ŠK = športski klub
Bosanski Novi => Novi Grad/Нови Град (BOS) Banja Luka => Banja Luka/Бањалука (BOS)
Prijedor => Prijedor/Приједор (BOS)
Daruvar
First round Moslavina Kutina - DONK Daruvar +w/o
Semifinal Moslavina Kutina - Zmaj Požega +w/o
Final ŠK Ivanić-Grad - Moslavina Kutina +w/o
DONK = Daruvarski omladinski nogometni klub ŠK = športski klub
Kutina => Kutina (CRO) Požega => Požega (CRO)
Daruvar => Daruvar (CRO) Ivanić-Grad => Ivanić-Grad (CRO)
Doboj ŠK Borba Bosanska Dubica
ŠK = športski klub
Bosanska Dubica => Kozarska Dubica/Козарска Дубица (BOS)
Vinkovci
First round Hajduk Đakovo - Đakovački ŠK Đakovo 1-2
Cibalija Vinkovci - Jadran Vinkovci +w/o
Semifinal Cibaljia Vinkovci - Taninpila Sušine-Đurđenovac 3-1
Final Cibalija Vinkovci - Đakovački ŠK Đakovo +w/o
ŠK = športski klub
Đakovo => Đakovo (CRO) Sušine-Đurđenovac => Đurđenovac (CRO)
Vinkovci => Vinkovci (CRO)
Province finals
First round Krajišnik Banja Luka - ŠK Borba Bosanske Dubice 8-0
ŠK Ivanić-Grad - Čakovečki ŠK Čakovec 0-3
Građanski Slavonski Brod - Cibalija Vinkovci 0-3
Olimpija Karlovac - Bjelovarski GŠK Bjelovar +w/o
Second round Krajišnik Banja Luka - Željezničar Sisak 6-0
Čakovečki ŠK Čakovec - Olimpija Karlovac 6-0
Third round Slavija Osijek - Cibalija Vinkovci not played
Čakovečki ŠK Čakovec - Krajišnik Banja Luka 1-3
Semifinals Krajišnik Banja Luka - Cibalija Vinkovci 5-0
Bjelovarski GŠK Bjelovar - Slavija Osijek 1-3
Final FK Slavija Osijek - Krajišnik Banja Luka 2-0
Zagreb final HAŠK Zagreb - Slavija Osijek 5-0
SPLITSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Split 6 6 0 0 30 1 30,000 12
2 RŠK Borac Split 6 3 0 3 7 13 0,538 6
3 Uskok Split 6 2 0 4 5 20 0,250 4
4 SK Split 6 1 0 5 10 18 0,556 2
  24 12 0 12 52 52   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
RŠK = Radnički športski klub SK = Sportski Klub
Split => Split (CRO)
BEOGRADSKI LOPTAČKI PODSAVEZ
1921-22
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 BSK Beograd 10 8 1 1 35 11 3,182 17
2 Vardar Beograd 10 7 1 2 31 15 2,067 15
3 SK Jugoslavija Beograd 10 6 2 2 30 12 2,500 14
4 Konkordija Beograd 10 3 3 4 14 26 0,538 9
5 Slavija Beograd 10 2 0 8 14 41 0,341 4
6 Srpski Soko Beograd 10 0 1 9 14 33 0,424 1
  60 26 8 26 138 138   60
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
1922
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Jugoslavija Beograd 8 7 1 0 34 10 3,400 15
2 BSK Beograd 8 6 1 1 20 6 3,333 13
3 Vardar Beograd 8 5 1 2 30 10 3,000 11
4 NAK Novi Sad 8 3 2 3 15 13 1,154 8
5 Slavija Beograd 8 3 1 4 16 26 0,615 7
6 Konkordija Beograd 8 2 2 4 11 22 0,500 6
7 Vojvodina Novi Sad 8 3 0 5 11 23 0,478 6
8 Juda Makabi Novi Sad 8 2 1 5 13 22 0,591 5
9 Srpski Soko Beograd 8 0 1 7 8 26 0,308 1
  72 31 10 31 158 158   72
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub BSK = Beogradski Sportski Klub
NAK = Novosadski Amaterski Klub
Beograd => Beograd/Београд (SER) Novi Sad => Novi Sad/Нови Сад (SER)
Beogradska župa
Zemun
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 ZAŠK Zemun 6 5 0 1 14 2 7,000 10
2 Vitez Zemun 6 4 1 1 11 5 2,200 9
3 Šparta Zemun 6 2 1 3 8 8 1,000 5
4 Hakoah Zemun 6 0 0 6 0 18 0,000 0
  24 11 2 11 33 33   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Zemun-Beograd-Banat (1922)
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Vitez Zemun 7 5 1 1 9 2 4,500 11
2 Banat Pančevo 7 5 0 2 15 4 3,750 10
3 Osvetnik Beograd 7 3 2 2 8 2 4,000 8
4 ZAŠK Zemun 6 2 4 0 9 5 1,800 8
5 Šparta Zemun 7 3 1 3 10 8 1,250 7
6 Viktorija Beograd 6 2 1 3 7 10 0,700 5
7 Karađorđe Beograd 7 2 1 4 10 16 0,625 5
8 Hakoah Zemun 7 0 0 7 0 21 0,000 0
  54 22 10 22 68 68   54
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ZAŠK = Zemunski atletski športski klub
Zemun => Zemun/Земун (SER) Pančevo => Pančevo/Панчево (SER)
Bosanska župa
1921 autumn
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Jedinstvo Brčko 2 2 0 0 6 0 0,000 4
2 Zmaj Brčko 2 1 0 1 3 3 1,000 2
3 Sloga Brčko 2 0 0 2 0 6 0,000 0
  6 3 0 3 9 9   6
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Brčko => Brčko/Брчко (BOS)
1922 spring
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Sloga Brčko 3 3 0 0 15 1 15,000 6
2 Konkordija Bijeljina 3 1 0 2 10 3 3,333 2
3 Jedinstvo Brčko (-2) 4 2 0 2 9 6 1,500 2
4 Građanski Bijeljina 2 1 0 1 3 9 0,333 2
5 Zmaj Brčko 2 0 0 2 0 18 0,000 0
  14 7 0 7 37 37   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Brčko => Brčko/Брчко (BOS) Bijeljina => Bijeljina/Бијељина (BOS)
Skopska župa
1 Skopski SK Skoplje
2 Dušan Silni Prizren
3 Napredak Skoplje
4 Sveti Nikola/Babunski Veles
5 Vardar Skoplje
Skoplje => Skopje/Скопје (MAC) Veles => Veles/Велес (MAC)
Prizren => Prizren/Призрен (KOS)
Moravska župa
1 Moravac/Građanski Leskovac
2 Sloga Vranje
3 Sinđelić Niš
4 Jug Bogdan Prokuplje
5 Jugović Leskovac
6 Vitez Vranje
Sloga Leskovac withdrew
Jedinstvo Vranje withdrew
Leskovac => Leskovac/Лесковац (SER) Niš => Niš/Ниш (SER)
Vranje => Vranje/Врање (SER) Prokuplje => Prokuplje/Прокупље (SER)
Posavska župa
  Played Won Drew Lost       Points
1 Mačva Šabac 5 5 0 0 10
2 Posavina Sremska Mitrovica 5 4 0 1 8
3 Olimpija Šabac 5 3 0 2 6
4 Avala Sremska Mitrovica 5 2 0 3 4
5 Građanski Sremska Mitrovica 5 1 0 4 2
6 Akademski SK Ruma 5 0 0 5 0
  30 15 0 15       30
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski klub
Šabac => Šabac/Шабац (SER) Ruma=> Ruma/Рума (SER)
Sremska Mitrovica => Sremska Mitrovica/Сремска Митровица (SER)
Šumadijska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Šumadija Kragujevac 3 2 1 0 10 2 5,000 5
2 Šparta Jagodina 3 2 1 0 7 2 3,500 5
3 Mlada Šumadija Kragujevac 3 1 0 2 5 9 0,556 2
4 Jasenica Smederevska Palanka 3 0 0 3 0 9 0,000 0
  12 5 2 5 22 22   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Kragujevac => Kragujevac/Крагујевац (SER) Jagodina => Jadodina/Јагодина (SER)
Smederevska Palanka => Smederevska Palanka/Смедеревска Паланка
Jelička župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Miloš Veliki Čačak 5 4 1 0 7 0 0,000 9
2 Zlatibor Užice 5 4 0 1 10 1 10,000 8
3 Era Užice 4 2 1 1 6 2 3,000 5
4 Obilić Kruševac 4 2 0 2 6 2 3,000 4
5 Viktorija Čačak 4 0 0 4 0 12 0,000 0
6 Orao Arilje 4 0 0 4 0 12 0,000 0
  26 12 2 12 29 29   26
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Čačak => Čačak/Чачак (SER) Kruševac => Kruševac/Крушевац (SER)
Užice => Užice/Ужице (SER) Arilje => Arilje/Ариље (SER)
Banatska župa
1 Kikindski AC Srbija Velika Kikinda
Obilić Veliki Bečkerek
Viktorija Veliki Bečkerek
Slavija/Kadima Veliki Bečkerek
Žomboljsko GD Žombolj
Žomboljsko SU Žombolj
Olimpija Vršac
GD = Gimnastičko društvo SU = Sportsko udruženje
Velika Kikinda => Kikinda/Кикинда (SER) Žombolj => Jimbolia (ROM)
Bečkerek => Zrenjanin/Зрењанин (SER)
SUBOTIČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 JAD Bačka Subotica 18 18 0 0 87 8 10,875 36
2 SAND Subotica 18 13 1 4 43 18 2,389 27
3 Sport Subotica 18 11 3 4 40 28 1,429 25
4 Amateur Sombor 18 12 0 6 37 24 1,542 24
5 Sloga Subotica 18 9 1 8 34 25 1,360 19
6 Somborsko SU Sombor 18 9 1 8 41 36 1,139 19
7 Konkordija Subotica 18 5 3 10 17 42 0,405 13
8 STC Subotica 18 4 2 12 19 48 0,396 10
9 VSC Vrbas 18 3 1 14 10 45 0,222 7
10 KAFC Kula 18 0 0 18 0 54 0,000 0
  180 84 12 84 328 328   180
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
JAD = Jugoslavensko atletičko društvo SU = Sportsko udruženje
SAND = Subotičko Atletsko Nogometno Društvo VSC = Vrbaški sportski Club
STC = Szabadkai Torna Club KAFC = Kulanski Atletski Football Club
Subotica => Subotica/Суботица (SER) Kula => Kula/Кула (SER)
Sombor => Sombor/Сомбор (SER) Vrbas => Vrbas/Врбас (SER)
SARAJEVSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Sarajevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SAŠK Sarajevo 6 5 0 1 19 4 4,750 10
2 ŠK Slavija Sarajevo 6 4 0 2 11 6 1,833 8
3 RŠK Hajduk Sarajevo 6 3 0 3 8 12 0,667 6
4 Sarajevski ŠK Sarajevo 6 0 0 6 5 21 0,238 0
  24 12 0 12 43 43   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SAŠK = Sarajevski amaterski športski klub RŠK = Radnički športski klub
ŠK = Športski klub
Sarajevo => Sarajevo/Сарајево (BOS)
LJUBLJANSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Ljubljana
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Ilirija Ljubljana 4 4 0 0 20 4 5,000 8
2 AŠK Primorje Ljubljana 4 1 1 2 5 13 0,385 3
3 Sparta Ljubljana 4 0 1 3 4 12 0,333 1
  12 5 2 5 29 29   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Celje
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Athletik Celje 4 3 1 0 14 2 7,000 7
2 SSK Celje 4 2 1 1 7 4 1,750 5
3 Svoboda Celje 4 0 0 4 1 16 0,063 0
  12 5 2 5 22 22   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Maribor
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.SSK Maribor 10 9 1 0 48 8 6,000 19
2 SV Rapid Maribor 10 7 0 3 39 22 1,773 14
3 MAK Maribor 10 6 0 4 40 26 1,538 12
4 Svoboda Maribor 10 4 0 6 20 35 0,571 8
5 Korotan Kranj 10 2 1 7 13 30 0,433 5
6 SK Ptuj 10 1 0 9 7 46 0,152 2
  60 29 2 29 167 167   60
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Ljubljana region
Semifinals SV Athletik Celje - 1.SSK Maribor 0-2
SK Ilirija Ljubljana bye
Final SK Ilirija Ljubljana - 1.SSK Maribor 5-1
SK = Sportski Klub SV = Sportverein
AŠK = Atletski športski klub MAK = Marburger Athletik Klub (Mariborski athletiski  klub)
SSK = Spiel-und Sportklub
Ljubljana = Ljubljana (SLO) Ptuj = Ptuj (SLO)
Celje = Celje (SLO) Prevalje = Prevalje (SLO)
Maribor = Maribor (SLO)
NATIONAL FINALS NOT PLAYED
YUGOSLAVIA 1922-23
ZAGREBAČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Zagreb
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.HŠK Građanski Zagreb 4 4 0 0 22 1 22,000 8
2 HŠK Concordia Zagreb 4 2 1 1 14 4 3,500 5
3 HAŠK Zagreb 4 2 1 1 6 2 3,000 5
4 NK Šparta Zagreb 4 0 1 3 1 11 0,091 1
5 HŠK Ilirija Zagreb 4 0 1 3 1 26 0,038 1
  20 8 4 8 44 44   20
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
HŠK = Hrvatski športski klub NK = Nogometni Klub
HAŠK = Hrvatski akademski športski klub 1.HŠK = Prvi hrvatski građanski športski klub
Zagreb = Zagreb (CRO)
Karlovac
First round ŠK Karlovac - Građanski Karlovac 4-3
Olimpia Karlovac - Meteor Karlovac +w/o
Semifinal Olimpia Karlovac - ŠK Karlovac 4-1
Final Olimpia Karlovac - Graničar Ogulin 3-1
ŠK = Športski klub
Karlovac => Karlovac (CRO) Ogulin => Ogulin (CRO)
Brod
First round Građanski Slavonski Brod - Union Bosanski Brod 3-2
Marsonija Slavonski Brod - Proleter Slavonski Brod 6-1
Semifinal Hakoah Slavonski Brod - Građanski Slavonski Brod 5-2
Final Marsonija Slavonski Brod - Hakoah Slavonski Brod 5-1
Slavonski Brod => Slavonski Brod (CRO) Bosanski Brod => Bosanski Brod/Босански Брод (BOS)
Osijek
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Sloga Osijek 7 5 2 0 23 7 3,286 12
2 Građanski Osijek 7 4 2 1 34 7 4,857 10
3 Slavia Osijek 7 4 2 1 18 6 3,000 10
4 Hajduk Osijek 7 5 0 2 19 9 2,111 10
5 Amateri Osijek 7 2 1 4 20 17 1,176 5
6 Taninpila Sušine-Đurđenovac 7 2 0 5 10 24 0,417 4
7 Makabi Osijek 7 1 2 4 5 28 0,179 4
8 Belišćanski ŠK Belišće 7 0 1 6 2 33 0,061 1
  56 23 10 23 131 131   56
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ŠK = Športski klub
Osijek => Osijek (CRO) Belišće => Belišće (CRO)
Sušine-Đurđenovac => Sušine-Đurđenovac (CRO)
Varaždin
Semifinal Čakovečki ŠK Čakovec - Varaždinec Varaždin 8-0
Varaždinski ŠK Varaždin - Drava Varaždin 1-0
Final Čakovečki ŠK Čakovec - Varaždinski ŠK Varaždin 2-2 aet 0-2
ŠK = športski klub
Varaždin => Varaždin (CRO) Čakovec => Čakovec (CRO)
Virovitica
First round Bjelovarski GŠK Bjelovar - Slatinski NŠK Slatina 2-0
Jadran Virovitica - Virovitički GŠK Virovitica 0-2
Semifinal VGŠK Virovitica - Križevački GŠK Križevci +w/o
Final Bjelovarski GŠK Bjelovar - Virovitički GŠK Virovitica 1-2
GŠK => Građanski šport klub NŠK = nogometni šport klub
Bjelovar => Bjelovar (CRO) Virovitica => Virovitica (CRO)
Slatina => Slatina (CRO) Križevci => Križevci (CRO)
Sisak
Semifinals Panonija Sisak - Radnik Sisak +w/o
Željezničar Sisak - Segesta Sisak +w/o
Final Željezničar Sisak - Panonija Sisak +w/o
Sisak => Sisak (CRO)
Banja Luka
First round Sloboda Bosanski Novi - Balkan Banja Luka 4-0
Građanski Prijedor - Slavija Prijedor +w/o
Semifinal Krajišnik Banja Luka - Sloboda Bosanski Novi 0-4
Final Sloboda Bosanski Novi - Građanski Prijedor 7-0
Bosanski Novi => Novi Grad/Нови Град (BOS) Prijedor => Prijedor/Приједор (BOS)
Banja Luka => Banja Luka/Бањалука (BOS)
Daruvar
Semifinals ŠK Ivanić-Grad - Graničar Ivanić-Grad 4-0
DONK Daruvar - Građanski Pakrac +w/o
Final DONK Daruvar - ŠK Ivanić-Grad +w/o
DONK = Daruvarski omladinski nogometni klub ŠK = športski klub
Ivanić-Grad => Ivanić-Grad (CRO) Pakrac => Pakrac (CRO)
Daruvar => Daruvar (CRO)
Požega PŠK Zmaj Požega - ŠK Ljeskovica 1-2
PŠK = Požeški šport klub ŠK = športski klub
Požega => Požega (CRO) Ljeskovica => Nova/Stara Ljeskovica (CRO)
Nova Gradiška
Semifinal Borba Bosanska Dubica - Unitas Nova Gradiška +w/o
Final Sloga Bosanska Gradiška - Borba Bosanska Dubica +w/o
Bosanska Dubica =>  Bosanska Dubica/Босанска Дубица (BOS) Bosanska Gradiška => Gradiška/Градишка (BOS)
Nova Gradiška => Nova Gradiška (CRO)
Vinkovci
First round Sokol Đakovo - Đakovački ŠK Đakovo +w/o
Građanski Vukovar - Herut Vinkovci 1-2
Obrtna omladina Vinkovci - Cibalija Vinkovci 0-1
Semifinal Cibalija Vinkovci - Herut Vinkovci 7-1
Final Cibalija Vinkovci - Sokol Đakovo 7-1
ŠK = športski klub
Đakovo => Đakovo (CRO) Vinkovci => Vinkovci (CRO)
Vukovar => Vukovar (CRO)
Sušak
Semifinal Viktorija Sušak - Orient Sušak 0-6
Final Orient Sušak - Slavija Sušak 3-0
Sušak => Sušak (CRO)
Province finals
First round Cibalia Vinkovci - ŠK Ljeskovica 2-0
Željezničar Sisak - Sloboda Bosanski Novi 3-0
Second round Marsonija Brod - Cibalia Vinkovci 4-2
Orient Sušak - Olimpija Karlovac 3-0
Third round Marsonija Brod - Željezničar Sisak 2-3
Varaždinski ŠK Varaždin - DONK Daruvar +w/o
Sloga Osijek - Virovitički GŠK Virovitica 2-0
Semifinals Varaždinski ŠK Varaždin - Željezničar Sisak 2-1
Orient Sušak - Virovitički GŠK Virovitica 2-0
Final Varaždinski ŠK Varaždin - Orient Sušak  1-0
Zagreb final 1.HŠK Građanski Zagreb - Varaždinski ŠK Varaždin 4-0
SPLITSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Group A
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Split 6 6 0 0 34 3 11,333 12
2 RSK Split 6 2 2 2 8 13 0,615 6
3 RŠK Borac Split 6 2 1 3 11 20 0,550 5
4 Uskok Split 6 0 1 5 2 19 0,105 1
  24 10 4 10 55 55   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub RŠK = Radnički športski klub
Split = Split (CRO)
Group B
First Round Crnogorac Cetinje - Lovćen Cetinje 7-0
Primorac Kotor - Slaven Gruda +w/o
GOŠK Gruž - Jug Dubrovnik 2-0
Zmaj Makarska - Biokovo Makarska 1-7 annulled 1-2
Semifinals Crnogorac Cetinje - Primorac Kotor 5-1
GOŠK Gruž - Biokovo Makarska 2-0
Final GOŠK Gruž - Crnogorac Cetinje 2-1 annulled w/o+
GOŠK = Gruški Omladinski Športski Klub
Makarska = Makarska (CRO) Kotor = Kotor/Котор (MON)
Dubrovnik = Dubrovnik (CRO) Cetinje = Cetinje/Цетиње (MON)
Gruda = Gruda (CRO) Gruž = Gruž (CRO)
BEOGRADSKI LOPTAČKI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Jugoslavija Beograd 6 5 1 0 25 4 6,250 11
2 Vardar Beograd 6 2 1 3 7 13 0,538 5
3 BSK Beograd (-4) 6 3 1 2 11 8 1,375 3
4 Konkordija Beograd 6 0 1 5 5 23 0,217 1
  24 10 4 10 48 48   20
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sport Klub BSK = Beogradski Sportski Klub
Beograd => Beograd/Београд (SER)
Beogradska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Vitez Zemun 7 5 1 1 18 9 2,000 11
2 ZAŠK Zemun 7 4 0 3 13 7 1,857 8
3 Šparta Zemun 7 3 1 3 17 14 1,214 7
4 Banat Pančevo 7 3 0 4 12 17 0,706 6
5 Hakoah Zemun 4 0 0 4 2 15 0,133 0
  32 15 2 15 62 62   32
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ZAŠK = Zemunski atletski športski klub
Zemun => Zemun/Земун (SER) Pančevo => Pančevo/Панчево (SER)
Skopska župa
Grupa Skoplje
1 Napredak Skoplje
2 Skopski SK Skoplje
3 Pobeda Skoplje
4 Vardar Skoplje
5 Makedonija Skoplje
6 Građanski Skoplje
SK = Sport Klub
Skoplje => Skopje/Скопје (MAC)
Grupa Tetovo Ljuboten Tetovo - Šparta Tetovo  +w/o
Final Skopski SK Skoplje - Ljuboten Tetovo 2-0
Posavska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Mačva Šabac 5 5 0 0 21 3 7,000 10
2 Građanski Sremska Mitrovica 3 2 0 1 8 4 2,000 4
3 Olimpija Šabac 3 2 0 1 7 4 1,750 4
4 Posavina Sremska Mitrovica 3 2 0 1 6 7 0,857 4
5 Akademski SK Ruma 5 1 0 4 3 12 0,250 2
6 Avala Sremska Mitrovica 5 0 0 5 0 15 0,000 0
  24 12 0 12 45 45   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski klub
Šabac => Šabac/Шабац (SER) Ruma=> Ruma/Рума (SER)
Sremska Mitrovica => Sremska Mitrovica/Сремска Митровица (SER)
Bosanska župa
Grupa Bijeljina Zora Bijeljina
Grupa Brčko
Semifinal Jedinstvo Brčko - Zmaj Brčko +w/o
Final Sloga Brčko - Jedinstvo Brčko 1-0
Bosanska župa final Sloga Brčko -  Zora Bijeljina +/-
Šumadijska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Šumadija Kragujevac 2 1 0 1 5 4 1,250 2
2 Šparta Jagodina 2 1 0 1 4 5 0,800 2
Malda Šumadija Kragujevac withdrew
  4 2 0 2 9 9   4
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Kragujevac => Kragujevac/Крагујевац (SER) Jagodina => Jadodina/Јагодина (SER)
Jelička župa
Zlatibor Užice
Era Užice
Viktorija Čačak
Miloš Veliki Čačak
Obilić Kruševac
Orao Arilje
Užice => Užice/Ужице (SER) Arilje => Arilje/Ариље (SER)
Čačak => Čačak/Чачак (SER)
Banatska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Obilić Veliki Bečkerek 4 4 0 0 12 1 12,000 8
2 Slavija Veliki Bečkerek 4 3 0 1 10 3 3,333 6
3 Kikindski SK Kosovo Velika Kikinda 4 2 0 2 6 6 1,000 4
4 Olimpija Vršac 4 1 0 3 3 9 0,333 2
5 Viktorija Veliki Bečkerek 4 0 0 4 0 12 0,000 0
  20 10 0 10 31 31   20
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski klub
Veliki Bečkerek = Zrenjanin/Зрењанин (SER) Vršac => Vršac/Вршац (SER)
Velika Kikinda => Kikinda/Кикинда (SER)
Novosadska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Juda Makabi Novi Sad 6 3 1 2 6 10 0,600 7
2 Vojvodina Novi Sad 6 2 2 2 10 11 0,909 6
3 NTK Novi Sad (-2) 6 4 0 2 17 9 1,889 6
4 NAK Novi Sad 6 1 1 4 8 11 0,727 3
  24 10 4 10 41 41   22
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
NTK = Novosadski Telovežbački klub NAK = Novosadski atletički klub
Novi Sad => Novi Sad/Нови Сад (SER)
Beograd/Novi Sad final SK Jugoslavija Beograd - Juda Makabi Novi Sad 9-0
SARAJEVSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Sarajevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SAŠK Sarajevo 8 8 0 0 53 7 7,571 16
2 RŠK Hajduk Sarajevo 8 3 3 2 12 22 0,545 9
3 SK Slavija Sarajevo 8 4 0 4 27 13 2,077 8
4 Sarajevski SK 8 1 2 5 13 31 0,419 4
5 AC Troja Sarajevo 8 1 1 6 10 42 0,238 3
  40 17 6 17 115 115   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SAŠK = Sarajevski amaterski športski klub SK = Sportski Klub
AC = Athletik Club RŠK = Radnički športski Klub
Sarajevo => Sarajevo/Сарајево (BOS)
Province
First round Uskok Čapljina - Jugoslovenski ŠK Mostar 1-7
Krivaja Zavidovići - Bojna Travnik 3-2 aet
Semifinal Krivaja Zavidovići -  Obilić Tuzla +/-
Final Jugoslovenski ŠK Mostar -  Krivaja Zavidovići +/-
ŠK = Športski Klub
Čapljina => Čapljina (BOS) Travnik => Travnik (BOS)
Mostar = > Mostar (BOS) Tuzla => Tuzla (BOS)
Zavidovići => Zavidovići (BOS)
LJUBLJANSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Ljubljana
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Ilirija Ljubljana 4 3 0 1 14 5 2,800 6
2 SK Hermes Ljubljana 4 1 1 2 7 9 0,778 3
3 Primorje Ljubljana (-2) 4 1 1 2 5 12 0,417 1
  12 5 2 5 26 26   10
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Celje
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Athletik SK Celje 4 4 0 0 33 2 16,500 8
2 SSK Celje 4 2 0 2 10 16 0,625 4
3 Svoboda Celje 4 0 0 4 2 27 0,074 0
  12 6 0 6 45 45   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Maribor
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.SSK Maribor 8 5 2 1 48 8 6,000 12
2 SV Rapid Maribor 8 5 2 1 39 22 1,773 12
3 Svoboda Maribor 8 4 1 3 40 26 1,538 9
4 MAK Maribor 8 2 1 5 20 35 0,571 5
5 SK Ptuj 8 1 0 7 13 30 0,433 2
  40 17 6 17 160 121   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Ljubljana
Semifinals 1.SSK Maribor - SV Athletik Celje 2-1
SK Ilirija Ljubljana bye
Final SK Ilirija Ljubljana - 1.SSK Maribor 6-1
SK = Sport-Klub SSK = Spiel-und Sportklub
SV = Sport Verein MAK = Marburger Athletik Klub (Mariborski athletiski  klub)
Ljubljana = Ljubljana (SLO) Maribor = Maribor (SLO)
Celje = Celje (SLO Ptuj = Ptuj (SLO)
SUBOTIČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 JAD Bačka Subotica 16 13 3 0 71 10 7,100 29
2 SAND Subotica 16 14 0 2 71 15 4,733 28
3 Somborsko SU Sombor 16 9 3 4 43 21 2,048 21
4 Sloga Subotica 16 6 5 5 32 25 1,280 17
5 Sport Subotica 16 7 2 7 26 37 0,703 16
6 Amateur Sombor 16 5 3 8 31 41 0,756 13
7 SMTC Subotica 16 3 1 12 16 46 0,348 7
8 Konkordija Subotica 16 3 1 12 16 69 0,232 7
9 SKAK Stara Kanjiža 16 3 0 13 13 55 0,236 6
  144 63 18 63 319 319   144
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
JAD = Jugoslovensko atletsko Društvo SMTC = Subotički metalski telovežbački klub
SAND = Subotičko atletsko nogometno društvo SKAK = Stara kanjižski atletsko klub
SU = Sportsko udruženje
Subotica => Subotica/Суботица (SER) Stara Kanjiža = Kanjiža/Кањижа (SER)
Sombor => Sombor/Сомбор (SER)
NATIONAL FINALS
Drzavno Prvenstvo
First Round
SK Jugoslavija Beograd - JŠD Bačka Subotica 2-1
SAŠK Sarajevo - JSK Hajduk Split 4-3
SK Ilirija Ljubljana - 1.HŠK Građanski Zagreb 1-2
Semifinals
SAŠK Sarajevo - SK Jugoslavija Beograd 4-3
1.HŠK Građanski Zagreb bye
Final (30.09.23 and 01.10.23)
1.HŠK Građanski Zagreb - SAŠK Sarajevo     1-1 aet 4-2      
YUGOSLAVIA 1923-24
ZAGREBAČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Zagreb
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.HŠK Građanski Zagreb 8 7 1 0 48 7 6,857 15
2 HAŠK Zagreb 8 5 2 1 24 12 2,000 12
3 HŠK Concordia Zagreb 8 3 1 4 17 17 1,000 7
4 NK Šparta Zagreb 8 2 2 4 9 24 0,375 6
5 Hvratski Tipografski ŠK Zagreb 8 0 0 8 4 42 0,095 0
  40 17 6 17 102 102   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
HŠK = Hrvatski športski klub NK = Nogometni Klub
HAŠK = Hrvatski akademski športski klub ŠK = športski klub
1.HŠK = Prvi hrvatski građanski športski klub
Zagreb => Zagreb (CRO)
Karlovac
Semifinals Olimpia Karlovac - ŠK Karlovac  2-1 aet
Građanski Karlovac - Graničar Ogulin +w/o
Final Građanski Karlovac - Olimpia Karlovac 0-1
ŠK = Športski klub
Karlovac => Karlovac (CRO) Ogulin => Ogulin (CRO)
Brod
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Marsonija Slavonski Brod 6 5 1 0 23 5 4,600 11
2 Union Bosanski Brod 6 4 0 2 18 11 1,636 8
3 Proleter Slavonski Brod 6 1 1 4 6 14 0,429 3
4 Hakoah Slavonski Brod 6 1 0 5 5 22 0,227 2
  24 11 2 11 52 52   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Slavonski Brod => Slavonski Brod (CRO) Bosanski Brod => Bosanski Brod/Босански Брод (BOS)
Varaždin
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Čakovečki ŠK Čakovec 6 5 0 1 28 4 7,000 10
2 Varaždinski ŠK Varaždin 6 3 0 3 25 10 2,500 6
3 Drava Varaždin 6 3 0 3 11 31 0,355 6
4 Varaždinec Varaždin 6 1 0 5 4 23 0,174 2
  24 12 0 12 68 68   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Čakovec => Čakovec (CRO) Varaždin => Varaždin (CRO)
Bjelovar
Semifinal Bjelovarski GŠK Bjelovar - Križevački GŠK Križevci +w/o
Final Bjelovarski GŠK Bjelovar - Viktorija Koprivnica 9-4
GŠK => Građanski šport klub
Bjelovar => Bjelovar (CRO) Koprivnica => Koprivnica (CRO)
Križevci => Križevci (CRO)
Sisak
Semifinals Segesta Sisak - Panonija Sisak +w/o
Željezničar Sisak - Radnik Sisak +w/o
Final Željezničar Sisak - Segesta Sisak +w/o
Sisak => Sisak (CRO)
Bosanska Krajina
First round Balkan Banja Luka - Sloboda Bosanski Novi +w/o
Krajišnik Banja Luka - Vrbas Banja Luka 2-0
Slavija Prijedor - Građanski Prijedor +w/o
Semifinal Krajišnik Banja Luka - Balkan Banja Luka 0-4
Final Balkan Banja Luka - Slavija Prijedor +w/o
Banja Luka => Banja Luka/Бањалука (BOS) Prijedor => Prijedor/Приједор (BOS)
Bosanski Novi => Novi Grad/Нови Град (BOS)
Moslavina
Semifinals ŠK Ivanić-Grad - Graničar Ivanić-Grad 3-0
DONK Daruvar - Građanski Pakrac +w/o
Final ŠK Ivanić-Grad - DONK Daruvar +w/o
ŠK = športski klub DONK = Daruvarski omladinski nogometni klub
Ivanić-Grad => Ivanić-Grad (CRO) Pakrac => Pakrac (CRO)
Daruvar => Daruvar (CRO)
Bosanski Posavina
Semifinal Borba Bosanska Dubica - Sloga Bosanska Gradiška +w/o
Final Unitas Nova Gradiška - Borba Bosanska Dubica 2-0
Bosanska Dubica => Kozarska Dubica/Козарска Дубица (BOS) Nova Gradiška => Nova Gradiška (CRO)
Bosanska Gradiška => Gradiška/Градишка (BOS)
Sušak
First round Orijent Sušak - Slavija Sušak +w/o
Primorac Sušak - Viktorija Sušak +w/o
Semifinal Primorac Sušak - Orijent Sušak 1-8
Final Orijent Sušak - Val Crikvenica +w/o
Sušak => Sušak (CRO) Crikvenica => Cricvenica (CRO)
Province finals
First round Unitas Nova Gradiška - Željezničar Sisak +w/o
ŠK Ivanić-Grad - Bjelovarski GŠK Bjelovar 4-1
Second round Balkan Banja Luka - Unitas Nova Gradiška 5-1
Olimpija Karlovac - Orijent Sušak +w/o
Marsonija Slavonski Brod - ŠK Ivanić-Grad 6-1
Semifinals Marsonija Slavonski Brod - Balkan Banja Luka 4-1
Olimpija Karlovac - Čakovečki ŠK Čakovec 1-4
Final Marsonija Slavonski Brod - Čakovečki ŠK Čakovec 2-0
Zagreb final 1.HŠK Građanski Zagreb - Marsonija Slavonski Brod +w/o
SPLITSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Group Split
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Split 5 5 0 0 39 3 13,000 10
2 SK Split 5 2 1 2 11 14 0,786 5
3 RŠK Borac Split 5 1 1 3 6 22 0,273 3
4 Uskok Split 3 0 0 3 1 18 0,056 0
  18 8 2 8 57 57   18
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub RŠK = Radnički športski klub
Split => Split (CRO)
Pokrajna
First round Zmaj Makarska - Biokovo Makarska w/o+
GOŠK Gruž - Jug Dubrovnik w/o+
Slaven Gruda - Građanski Dubrovnik w/o+
Jug Dubrovnik - Građanski Dubrovnik 4-2
Lovćen Cetinje - Crnogorac Cetinje w/o+
Balšić Podgorica - Jadran Bar 2-0
Second round Biokovo Makarska - Jug Dubrovnik w/o+
Balšić Podgorica - Crnogorac Cetinje 0-1
Third round Primorac Kotor - Crnogorac Cetinje 0-3
Final Jug Dubrovnik - Crnogorac Cetinje 1-0
Split final Hajduk Split - Jug Dubrovnik +w/o
GOŠK = Gruški Omladinski Športski Klub
Makarska = Makarska (CRO) Cetinje = Cetinje/Цетиње (MON)
Gruž = Gruž (CRO) Podgorica = Podgorica/Подгорица (MON)
Dubrovnik = Dubrovnik (CRO) Bar = Bar/Бар (MON)
BEOGRADSKI LOPTAČKI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Jugoslavija Beograd 4 4 0 0 25 2 12,500 8
2 BSK Beograd 4 2 0 2 18 17 1,059 4
3 Soko Beograd 4 0 0 4 4 28 0,143 0
4 Jedinstvo Beograd withdrew
  12 6 0 6 47 47   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub BSK = Beogradski Sport Klub
Beograd => Beograd/Београд (SER)
Beogradska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Vitez Zemun 8 6 0 2 24 10 2,400 12
2 Šparta Zemun 8 5 1 2 19 9 2,111 11
3 ZAŠK Zemun 8 4 1 3 19 13 1,462 9
4 Banat Pančevo 8 2 2 4 11 19 0,579 6
5 Građanski Zemun 8 0 2 6 7 29 0,241 2
  40 17 6 17 80 80   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ZAŠK = Zemunski atletski športski klub
Zemun => Zemun/Земун (SER) Pančevo => Pančevo/Панчево (SER)
Novosadska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Vojvodina Novi Sad 6 3 2 1 17 6 2,833 8
2 Juda Makabi Novi Sad 6 2 3 1 4 6 0,667 7
3 NAK Novi Sad 6 2 2 2 4 11 0,364 6
4 NTK Novi Sad (-2) 6 1 1 4 7 9 0,778 3
  24 8 8 8 32 32   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
NAK = Novosadski atletički klub NTK = Novosadski Telovežbački klub
Novi Sad => Novi Sad/Нови Сад (SER)
Banatska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Obilić Veliki Bečkerek 10 9 1 0 32 9 3,556 19
2 Slavija Veliki Bečkerek 10 3 4 3 11 8 1,375 10
3 Borac Veliki Bečkerek 10 3 3 4 14 18 0,778 9
4 Kadima Veliki Bečkerek 10 3 3 4 8 15 0,533 9
5 Željeznički SK Veliki Bečkerek 10 2 4 4 16 18 0,889 8
6 Švebiše Veliki Bečkerek 10 1 3 6 7 20 0,350 5
  60 21 18 21 88 88   60
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski klub
Veliki Bečkerek = Zrenjanin/Зрењанин (SER)
Skopska župa
Grad Skoplje
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Napredak Skoplje 6 6 0 0 31 5 6,200 12
2 Vardar Skoplje 6 2 1 3 9 19 0,474 5
3 Građanski Skoplje 6 2 0 4 13 21 0,619 4
4 Pobeda Skoplje 6 1 1 4 6 14 0,429 3
Ujedinjeni SK Skoplje withdrew
  24 11 2 11 59 59   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Skopska župa final Napredak Skoplje - Belasica Strumica +w/o
SK = Sport Klub
Skoplje => Skopje/Скопје (MAC) Strumica => Strumica/Струмица (MAC)
Moravska župa
1923 autumn
Semifinal Građanski/Momčilo Leskovac - Jug Bogdan Prokuplje +w/o
Final Građanski/Momčilo Leskovac - Nišavac Sinđelić Niš 0-6
1924 spring
First round Jug Bogdan Prokuplje - Momčilo Leskovac 2-1
Second round Sinđelić Niš - Jug Bogdan Prokuplje +w/o
Semifinal Sinđelić Niš - Jugović Niš 1-0
Final Sinđelić Niš - Pobeda Niš 4-0
Leskovac => Leskovac/Лесковац (SER) Niš => Niš/Ниш (SER)
Prokuplje => Prokuplje/Прокупље (SER)
Šumadijska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Šumadija Kragujevac 2 2 0 0 11 0 0,000 4
2 Sparta Jagodina 2 0 0 2 0 11 0,000 0
  4 2 0 2 11 11   4
Kragujevac => Kragujevac/Крагујевац (SER) Jagodina => Jadodina/Јагодина (SER)
Jelička župa
1924 spring
Semifinal Era Užice - Vardar Užice 3-2
Final Era Užice - Konkordija Era Užice +w/o
Užice => Užice/Ужице (SER)
Province final Obilić Veliki Bečkerek - Vojvodina Nosi Sad 2-2
SARAJEVSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Sarajevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SAŠK Sarajevo 8 8 0 0 34 6 5,667 16
2 Hajduk Sarajevo 8 4 0 4 23 8 2,875 8
3 Sarajevski SK 8 2 0 6 12 24 0,500 4
4 Slavija Sarajevo (-4) 8 4 0 4 12 27 0,444 4
5 Šparta Sarajevo 8 2 0 6 8 24 0,333 4
  40 20 0 20 89 89   36
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SAŠK = Sarajevski amaterski športski klub SK = Sportski Klub
Sarajevo => Sarajevo/Сарајево (BOS)
Province
Grupa I - Mostar
1923 autumn
Semifinals Jugoslovenski ŠK Mostar - Vardar Mostar 2-0
HŠK Zrinjski Mostar - RŠK Velež Mostar 3-0
Final HŠK Zrinjski Mostar - Jugoslovenski ŠK Mostar 1-0
1924 spring
Semifinals HŠK Zrinjski Mostar - Vardar Mostar 4-1
Jugoslovenski ŠK Mostar - RŠK Velež Mostar 2-0
Final HŠK Zrinjski Mostar - Jugoslovenski ŠK Mostar   1-2
Mostar group final Jugoslovenski ŠK Mostar  - Uskok Čapljina 8-0
ŠK = Športski Klub RŠK = Radnički športski Klub
HŠK = Hrvatski športski Klub
Mostar = > Mostar (BOS) Čapljina => Čapljina (BOS)
Grupa II - Tuzla
Semifinals Bura Tuzla - ObilićTuzla +w/o
RŠK Gorki Tuzla - Zrinjski Tuzla +w/o
Final Bura Tuzla - RŠK Gorki Tuzla +w/o
Tuzla group final Bura Tuzla - Solvaj Lukavac +w/o
RŠK = Radnički športski Klub
Tuzla => Tuzla (BOS) Lukavac => Lukavac/Лукавац (BOS)
Grupa III - Žepče
Semifinal Orlovik Žepče - Uskok Žepče 8-0
Final Orlovik Žepče - Krivaja Zavidovići 1-13
Žepče => Žepče (BOS) Zavidovići => Zavidovići (BOS)
Grupa IV - Travnik
Final Bojna Travnik - Troglav Livno +w/o
Travnik => Travnik (BOS) Livno => Livno (BOS)
Province finals
First round Krivaja Zavidovići - Bojna Travnik +w/o
Semifinal Krivaja Zavidovići - Bura Tuzla +w/o
Final Jugoslovenski ŠK Mostar - Krivaja Zavidovići 6-2
LJUBLJANSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Ljubljana
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Ilirija Ljubljana 4 3 1 0 20 4 5,000 7
2 SK Hermes Ljubljana 4 1 1 2 3 11 0,273 3
3 Jadran Ljubljana 4 0 2 2 5 13 0,385 2
  12 4 4 4 28 28   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Celje
SSK Celje - Athletik SK Celje +w/o +w/o
Maribor
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.SSK Maribor 6 5 1 0 16 4 4,000 11
2 SV Rapid Maribor 6 4 1 1 22 6 3,667 9
3 Svoboda Maribor 6 1 1 4 7 19 0,368 3
4 SK Ptuj 6 0 1 5 5 21 0,238 1
  24 10 4 10 50 50   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Semifinals
1.SSK Maribor - SSK Celje 6-0
SK Ilirija Ljubljana bye
Final
SK Ilirija Ljubljana - 1.SSK Maribor 5-0
SK = Sport-Klub SSK = Spiel-und Sportklub
SV = Sport Verein
Ljubljana = Ljubljana (SLO) Maribor = Maribor (SLO)
Celje = Celje (SLO) Ptuj = Ptuj (SLO)
SUBOTIČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Somborsko SU Sombor 18 13 3 2 50 14 3,571 29
2 JŠD Bačka Subotica 18 13 2 3 70 12 5,833 28
3 Sport Subotica 18 10 6 2 48 18 2,667 26
4 Amateur Sombor 18 12 2 4 34 16 2,125 26
5 SAND Subotica (-2) 18 9 2 7 33 21 1,571 18
6 ŽAK Subotica 18 5 7 6 24 28 0,857 17
7 SMTC Subotica 18 5 4 9 22 32 0,688 14
8 SKAK Stara Kanjiža 18 2 4 12 17 64 0,266 8
9 Sloga Subotica 18 1 5 12 10 49 0,204 7
10 Konkordija Subotica 18 1 3 14 17 71 0,239 5
  180 71 38 71 325 325   178
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
JŠD = Jugoslovensko športsko Društvo SK = Sportski Klub
SAND = Subotičko Atletsko Nogometno Društvo ŽAK = Železničarski Atletiski Klub
SMTC = Subotički Metalski Telovežbački Klub SKAK = Stara Kanjižski atletsko Klub
SU = Sportsko udruženje
Subotica = Subotica (SER) Stara Kanjiža = Kanjiža/Кањижа (SER)
Sombor = Sombor/Сомбор (SER)
OSIJEČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Slavija Osijek 8 5 1 2 14 11 1,273 11
2 Građanski Osijek 8 5 0 3 18 10 1,800 10
3 Hajduk Osijek 8 1 4 3 8 12 0,667 6
4 Sloga Osijek 8 2 2 4 10 16 0,625 6
5 Amater Osijek (-2) 8 3 1 4 12 13 0,923 5
  40 16 8 16 62 62   38
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Osijek = Osijek (CRO)
Province
Slavonska Požega
Semifinals Krndija Našice - Taninpila Sušine-Đurđenovac 1-0
ŠK Ljeskovica - PGŠK Slavonska Požega +w/o
Final Krndija Našice - ŠK Ljeskovica 1-2
ŠK = Športski Klub PGŠK = Požerski građanski šport klub
Našice => Našice (CRO) Ljeskovica => Ljeskovica (CRO)
Sušine-Đurđenovac => Đurđenovac (CRO) Požega => Požega (CRO)
Virovitica
Semifinals Virovitički GŠK Virovitica - Slatinski NŠK Podravska Slatina 7-1
Jadran Virovitica - Željezničar Virovitica +w/o
Final Virovitički GŠK Virovitica - Jadran Virovitica 7-1
GŠK => Građanski šport klub NŠK = nogometni šport klub
Virovitica => Virovitica (CRO) Podravksa Slatina => Slatina (CRO)
Vinkovci
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Cibalija Vinkovci 3 3 0 0 34 1 34,000 6
2 Obrtna omladina Vinkovci 3 2 0 1 14 8 1,750 4
3 Savez privatnih nameštenika Vinkovci 3 1 0 2 7 33 0,212 2
4 Herut Vinkovci 3 0 0 3 3 16 0,188 0
  12 6 0 6 58 58   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Vinkovci => Vinkovci (CRO)
Đakovo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Đakovo 2 1 1 0 3 2 1,500 3
2 Sokol Đakovo 2 1 0 1 4 3 1,333 2
3 Đakovački ŠK Đakovo 2 0 1 1 4 6 0,667 1
  6 2 2 2 11 11   6
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ŠK = športski klub
Đakovo => Đakovo (CRO)
Province finals
Semifinals Virovitički GŠK Virovitica -ŠK Ljeskovica +w/o
Cibalija Vinkovci - Hajduk Đakovo 7-0
Final Virovitički GŠK Virovitica - Cibalija Vinkovci 1-3
Osijek final Slavija Osijek - Cibalija Vinkovci 4-2
NATIONAL FINALS
Drzavno Prvenstvo
First Round
SK Jugoslavija Beograd - JSK Slavija Osijek 5-2
SK Ilirija Ljubljana - SAŠK Sarajevo 1-3
JSK Hajduk Split - 1.HŠK Građanski Zagreb 4-4 aet 5-0
Somborsko SU Sombor bye
Semifinals
Somborsko SU Sombor - SK Jugoslavija Beograd 1-5
SAŠK Sarajevo - JSK Hajduk Split 1-6
Final (Zagreb 12.10.24)
SK Jugoslavija Beograd - JSK Hajduk Split     2-1          
YUGOSLAVIA 1924-25
ZAGREBAČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Zagreb
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 1.HŠK Građanski Zagreb 8 8 0 0 35 6 5,833 16
2 HAŠK Zagreb 8 4 1 3 23 13 1,769 9
3 HŠK Concordia Zagreb 8 3 2 3 13 18 0,722 8
4 Šparta Zagreb 8 2 0 6 11 28 0,393 4
5 Željezničar Zagreb 8 1 1 6 7 24 0,292 3
  40 18 4 18 89 89   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
HŠK = Hrvatski športski klub HAŠK = Hrvatski akademski športski klub
1.HŠK = Prvi hrvatski građanski športski klub
Province
Karlovac
Semifinals Olimpia Karlovac - Građanski Karlovac 0-2
ŠK Karlovac - Graničar Ogulin 12-1
Final ŠK Karlovac - Građanski Karlovac 0-2
ŠK = Športski klub
Karlovac => Karlovac (CRO) Ogulin => Ogulin (CRO)
Brod
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Marsonija Slavonski Brod 5 5 0 0 21 2 10,500 10
2 Proleter Slavonski Brod 5 3 0 2 11 13 0,846 6
3 Tvank Slavonski Brod 5 1 0 4 3 12 0,250 2
4 Union Bosanski Brod 3 0 0 3 1 9 0,111 0
  18 9 0 9 36 36   18
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Slavonski Brod => Slavonski Brod (CRO) Bosanski Brod => Bosanski Brod/Босански Брод (BOS)
Varaždin
First round Varaždinski ŠK Varaždin - Drava Varaždin +w/o
Čakovečki ŠK Čakovec - Varaždinec Varaždin +w/o
Semifinal Čakovečki ŠK Čakovec - Troja Brežice +w/o
Final Čakovečki ŠK Čakovec - Varaždinski ŠK Varaždin 4-0
ŠK = Športski klub
Varaždin => Varaždin (CRO) Brežice => Brežice (SLO)
Čakovec => Čakovec (CRO)
Bjelovar
Semifinal Bjelovarski GŠK Bjelovar - Križevački GŠK Križevci +w/o
Final Bjelovarski GŠK Bjelovar - Viktorija Koprivnica +w/o
GŠK => Građanski šport klub
Bjelovar => Bjelovar (CRO) Koprivnica => Koprivnica (CRO)
Križevci => Križevci (CRO)
Sisak
Semifinals Željezničar Sisak - Segesta Sisak +w/o
Panonija Sisak - Radnik Caprag Sisak withdrew both
Final Željezničar Sisak winners
Sisak => Sisak (CRO)
Bosanska Krajina
First round Krajišnik Banja Luka - Balkan Banja Luka +w/o
Građanski Prijedor - Slavija Prijedor 1-2
Meteor Bosanska Krupa - Sloboda Bosanski Novi 1-2
Semifinal Krajišnik Banja Luka - Slavija Prijedor 6-2
Final Krajišnik Banja Luka - Sloboda Bosanski Novi +w/o
Banja Luka => Banja Luka/Бањалука (BOS) Bosanska Krupa => Bosanska Krupa (BOS)
Prijedor => Prijedor/Приједор (BOS) Bosanski Novi => Novi Grad/Нови Град (BOS)
Moslavina
Semifinals DONK Daruvar - Građanski Pakrac +w/o
ŠK Ivanić-Grad - Graničar Ivanić-Grad 0-1
Final Graničar Ivanić-Grad - DONK Daruvar +w/o
DONK = Daruvarski omladinski nogometni klub ŠK = športski klub
Ivanić-Grad => Ivanić-Grad (CRO) Pakrac => Pakrac (CRO)
Daruvar => Daruvar (CRO)
Bosanska Posavina
First round Sava Bosanska Gradiška - Sloga Bosanska Gradiška +w/o
Konkordija Nova Topola - Unitas Nova Gradiška +w/o
Semifinal Sava Bosanska Gradiška - Borba Bosanska Dubica +w/o
Final Sava Bosanska Gradiška - Konkordija Nova Topola 2-1
Bosanska Gradiška => Gradiška/Градишка (BOS) Nova Gradiška => Nova Gradiška (CRO)
Nova Topola => Nova Topola/Нова Топола (BOS) Bosanska Dubica => Kozarska Dubica/Козарска Дубица (BOS)
Sušak
First round Slavija Sušak - Frankopan Sušak 0-4
Orijent Sušak - Primorac Sušak 7-1
Val Crikvenica - Viktorija Sušak 1-2
Semifinals Frankopan Sušak - Orijent Sušak 4-6
Viktorija Sušak - NŠK Pilana Plaški +w/o
Final Orijent Sušak - Viktorija Sušak 4-1
Sušak => Sušak (CRO) Plaški => Plaški (CRO)
Crikvenica => Cricvenica (CRO)
Province finals
First round Građanski Karlovac - Željezničar Sisak +w/o
Bjelovarski GŠK Bjelovar - Graničar Ivanić-Grad 6-0
Second round Čakovečki ŠK Čakovec - Građanski Karlovac 6-2
Marsonija Slavonski Brod - Bjelovarski GŠK Bjelovar 4-2
Krajišnik Banja Luka - Sava Bosanska Gradiška +w/o
Semifinals Čakovečki ŠK Čakovec - Orijent Sušak +w/o
Krajišnik Banja Luka - Marsonija Slavonski Brod 1-3
Final Čakovečki ŠK Čakovec - Marsonija Slavonski Brod 2-1
Zagreb final 1.HŠK Građanski Zagreb - Čakovečki ŠK Čakovec 10-1
SPLITSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Group 1A - City of Spit
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Hajduk Split 4 4 0 0 30 1 30,000 8
2 RŠK Borac Split 4 1 0 3 4 19 0,211 2
3 Uskok Split 4 1 0 3 3 17 0,176 2
  12 6 0 6 37 37   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Province - 1924 autumn
Makarska
Final Zmaj Makarska - Biokovo Makarska 2-0
Dubrovnik
Semifinal Jug Dubrovnik - Građanski Dubrovnik 11-0
Final GOŠK Gruž - Jug Dubrnovik 7-1
Boka Kotorska
Final Orijen Tivat - Primorac Kotor +w/o
Cetinje
Final Lovćen Cetinje - Crnogorac Cetinje 2-1
Podgorica
Semifinal Vihor Budva - Crnojević Bar 2-1 annulled (replay not played)
Final
Province finals
First round GOŠK Gruž - Zmaj Makarska 4-0
Balšić Podgorica - Lovćen Cetinje +w/o
Semifinal Balšić Podgorica - Orijen Tivat +w/o
Final GOŠK Gruž - Balšić Podgorica +w/o
Province - 1925 spring
Sinj
Final SK Vis - Velebit Sinj 0-3
Velebit Sinj => Junak Sinj
Makarska
Final Zmaj Makarska - Biokovo Makarska +w/o
Dubrovnik
Semifinal Jug Dubrnovik - Građanski Dubrovnik 4-3
Final GOŠK Gruž - Jug Dubrnovik 5-0
Boka Kotorska
Semifinal Primorac Kotor - Orjen Tivat +w/o
Final Primorac Kotor - Vihor Budva  3-0
Cetinje
Final Lovćen Cetinje - Crnogorac Cetinje 4-0
Podgorica
Final Balšić Podgorica - Crnojević Bar 3-0
Split finals
First round GOŠK Gruž - Zmaj Makarska +w/o
Lovćen Cetinje - Balšić Podgorica 1-0
Second round Lovćen Cetinje - Primorac Kotor 1-2
Semifinals GOŠK Gruž - Lovćen Cetinje 8-1
Hajduk Split - Junak Sinj +w/o
Final HNK Hajduk Split - GOŠK Gruž 9-0
RŠK = Radnički športski klub GOŠK = Gomilički omladinski športski klub
Split = Split (CRO) Gruž = Gruž (CRO)
Vis = Vis (CRO) Kotor = Kotor/Котор (MON)
Sinj = Sinjj (CRO) Tivat = Tivat/Тиват (MON)
Makarska = Makarska (CRO) Budva = Budva/Будва (MON)
Dubrovnik = Dubrovnik (CRO) Cetinje = Cetinje/Цетиње (MON)
Bar = Bar/Бар (MON) Podgorica = Podgorica/Подгорица (MON)
BEOGRADSKI LOPTAČKI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Jugoslavija Beograd 8 8 0 0 41 5 8,200 16
2 BSK Beograd 8 6 0 2 32 22 1,455 12
3 Jedinstvo Beograd 8 3 0 5 7 21 0,333 6
4 Jadran Beograd 8 2 0 6 6 14 0,429 4
5 Soko Beograd 8 1 0 7 10 34 0,294 2
  40 20 0 20 96 96   40
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub BSK = Beogradski Sport Klub
Beograd => Beograd/Београд (SER)
Province
Beogradska župa
Zemun
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Vitez Zemun 6 5 0 1 23 3 7,667 10
2 ZAŠK Zemun 6 3 0 3 10 5 2,000 6
3 Sparta Zemun 6 3 0 3 11 11 1,000 6
4 Građanski Zemun 6 1 0 5 2 27 0,074 2
  24 12 0 12 46 46   24
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
ZAŠK = Zemunski atletski športski klub
Zemun => Zemun/Земун (SER)
Pančevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Banat Pančevo 4 3 1 0 14 3 4,667 7
2 Pančevački SK Pančevo 4 2 1 1 8 6 1,333 5
3 Vojvodina Pančevo 4 0 0 4 1 14 0,071 0
  12 5 2 5 23 23   12
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski Klub
Pančevo => Pančevo/Панчево (SER)
Beogradska župa final Banat Pančevo - Sparta Zemun 0-2
Banatska župa
Veliki Bečkerek
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Obilić Veliki Bečkerek 10 7 2 1 30 11 2,727 16
2 Željeznički SK Veliki Bečkerek 10 8 0 2 34 13 2,615 16
3 Slavija Veliki Bečkerek 10 6 2 2 24 15 1,600 14
4 Kadima Veliki Bečkerek 10 3 3 4 20 19 1,053 9
5 Borac Veliki Bečkerek 10 1 2 7 8 34 0,235 4
6 Švebiše Veliki Bečkerek 10 0 1 9 9 33 0,273 1
  60 25 10 25 125 125   60
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportski klub
Veliki Bečkerek = Zrenjanin/Зрењанин (SER)
Province - 1924 autumn
First round Srbija Velika Kikinda - Kosovo Velika Kikinda 6-0
Dušan Silni Vršac - Viktorija Vršac 2-0
Semifinal Srbija Velika Kikinda - Građanski Novi Bečej 2-4
Final Dušan Silni Vršac - Građanski Novi Bečej +w/o
Province - 1925 spring
First round Srbija Velika Kikinda - Kosovo Velika Kikinda 3-0
Dušan Silni Vršac - Viktorija Vršac 3-0
Debeljački SK Debeljača - Građanski Novi Bečej +w/o
Semifinal Srbija Velika Kikinda - Debeljački SK Debeljača 3-0
Final Dušan Silni Vršac - Srbija Velika Kikinda 4-0
Banatska župa final Obilić Veliki Bečkerek - Dušan Silni Vršac 2-3
Velika Kikinda => Kikinda/Кикинда (SER) Novi Bečej=>Novi  Bečej/Нови Бечеј (SER)
Vršac => Vršac/Вршац  Debeljača => Debeljača/Дебељача (SER)
Novosadska župa
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 NAK Novi Sad 4 3 1 0 12 4 3,000 7
2 Vojvodina Novi Sad 4 2 0 2 12 10 1,200 4
3 MTK Novi Sad 2 1 1 0 4 6 0,667 3
4 Juda Makabi Novi Sad 4 0 0 4 6 14 0,429 0
  14 6 2 6 34 34   14
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
NAK = Novosadski atletički klub NTK = Novosadski Telovežbački klub
Novi Sad => Novi Sad/Нови Сад (SER)
Moravska župa
First round Momčilo Leskovac - Jug Bogdan Prokuplje 9-0
Sinđelić Niš - Jugović Niš 2-0
Omladinac Pirot - Pobeda Niš 2-0
Semifinal Sinđelić Niš - Momčilo Leskovac 0-2
Final Momčilo Leskovac - Omladinac Pirot  1-0
Leskovac => Leskovac/Лесковац (SER) Niš => Niš/Ниш (SER)
Prokuplje => Prokuplje/Прокупље (SER) Pirot => Pirot/Пирот (SER)
Skopska župa
Grad Skoplje
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 Ujedinjeni SK Skoplje 11 9 2 0 53 8 6,625 20
2 Napredak Skoplje 11 9 1 1 38 9 4,222 19
3 Pobeda Skoplje 11 6 0 5 21 10 2,100 12
4 Građanski Skoplje 11 5 1 5 30 28 1,071 11
5 Olimpija Skoplje (-2) 11 3 1 7 9 36 0,250 5
6 Sinđelić Skoplje 6 1 1 4 10 15 0,667 3
7 Rapid Skoplje 11 0 0 11 5 60 0,083 0
  72 33 6 33 166 166   70
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Skoplje => Skopje/Скопје (MAC)
Province
First round Šparta Tetovo - Ljuboten Tetovo 0-3
Sloga Gnjilane - Konkordija Gnjilane +w/o
Belasica Strumica - Babunski Veles +w/o
Semifinals Građanski Kumanovo - Sloga Gnjilane +w/o
Ljuboten Tetovo - Belasica Strumica +w/o
Final Građanski Kumanovo - Ljuboten Tetovo 9-1
Skopska župa final Ujedinjeni SK Skoplje - Građanski Kumanovo 4-2
Tetovo => Tetovo/Тетово (MAC) Strumica => Strumica/Струмица (MAC)
Gnjilane => Gjilani (KOS) Veles => Veles/Велес (MAC)
Šumadijska župa
Final Šumadija Kragujevac - Šparta Jagodina +w/o
Kragujevac => Kragujevac/Крагујевац (SER) Jagodina => Jadodina/Јагодина (SER)
Province finals
Northern group
Semifinal Dušan Silni Vršac - NAK Novi Sad 3-6
Final Sparta Zemun - NAK Novi Sad 0-5
Southern group
Final Šumadija Kragujevac - Ujedinjeni SK Skoplje +w/o
Province final NAK Novi Sad - Šumadija Kragujevac 2-1
Beogradski loptački podsavez final SK Jugoslavija Beograd - NAK Novi Sad 3-0
SARAJEVSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Sarajevo
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SAŠK Sarajevo 7 7 0 0 46 3 15,333 14
2 Sarajevski ŠK 7 4 0 3 18 14 1,286 8
3 RŠK Hajduk Sarajevo 7 4 0 3 19 17 1,118 8
4 Šparta Sarajevo 7 1 0 6 7 29 0,241 2
5 AC Troja Sarajevo 4 0 0 4 1 28 0,036 0
  32 16 0 16 91 91   32
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Troja Sarajevo withdrew after 4 matches
SAŠK = Sarajevski amaterski športski klub ŠK = Športski Klub
RŠK = Radnički športski klub AC = Atletski club
Sarajevo => Sarajevo/Сарајево (BOS)
Province
First round Vardar Mostar - RŠK Velež Mostar 3-1
HŠK Zrinjski Mostar - Jugoslavenski ŠK Mostar +w/o
Bura Tuzla - RŠK Gorki Tuzla +w/o
HŠK Zrinjski Tuzla - Obilić Tuzla +w/o
Krivaja Zavidovići - Orlovik Žepče +w/o
Bojna Travnik - Borac Jajce 3-0
Second round HŠK Zrinjski Mostar  - Bura Tuzla +/-
Krivaja Zavidovići - Bojna Travnik 2-0
Third round HŠK Zrinjski Mostar - Vardar Mostar 0-4
Solvay Lukavac - HŠK Zrinjski Tuzla 1-2
Semifinals Uskok Čapljina - Vardar Mostar 0-1
Krivaja Zavidovići - HŠK Zrinjski Tuzla 5-0
Final Vardar Mostar - Krivaja Zavidovići +w/o
Sarajevski  nogometni podsavez final SAŠK Sarajevo - Vardar Mostar 7-1
RŠK = Radnički športski Klub HŠK = Hrvatski športski Klub
Mostar = > Mostar (BOS) Travnik => Travnik (BOS)
Tuzla => Tuzla (BOS) Jajce => Jajce (BOS)
Zavidovići => Zavidovići (BOS) Čapljina => Čapljina (BOS)
Žepče => Žepče (BOS) Lukavac => Lukavac/Лукавац (BOS)
LJUBLJANSKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 SK Ilirija Ljubljana 12 11 1 0 57 5 11,400 23
2 SK Rapid Maribor 12 7 0 5 28 25 1,120 14
3 Jadran Ljubljana 12 5 2 5 18 27 0,667 12
4 SK Hermes Ljubljana 12 4 3 5 19 21 0,905 11
5 AŠK Primorje Ljubljana 12 4 3 5 21 35 0,600 11
6 1.SSK Maribor 12 4 1 7 20 33 0,606 9
7 SSK Celje 12 1 2 9 17 34 0,500 4
  84 36 12 36 180 180   84
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
SK = Sportklub SSK = Slovenski Športni Klub
AŠK = Akademski Športni Klub
Ljubljana => Ljubljana (SLO) Celje = Celje (SLO)
Maribor = Maribor (SLO)
SUBOTIČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 JAD Bačka Subotica 14 8 4 2 35 7 5,000 20
2 SAND Subotica 14 7 5 2 24 13 1,846 19
3 Somborsko SU Sombor 14 7 3 4 26 15 1,733 17
4 Amateur Sombor 14 6 2 6 30 29 1,034 14
5 Sport Subotica 14 4 4 6 15 22 0,682 12
6 SMTC Subotica 14 4 2 8 18 44 0,409 10
7 ŽAK Subotica 14 1 5 8 14 26 0,538 7
8 Kulski SC Kula (-6) 14 5 1 8 20 26 0,769 5
  112 42 26 44 182 182   104
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Match Amateur Sombor - Kulski SC considered as goalsless defeat for both teams
JAD = Jugoslovensko Atletsko Društvo SMTC = Subotički Metalski Telovežbački Klub
SAND = Subotičko Atletsko Nogometno Društvo ŽAK = Železničarski Atletiski Klub
SU = Sportsko udruženje SC = Sport Club
Subotica => Subotica/Суботица (SER) Kula = Kula/Кула (SER)
Sombor => Sombor/Сомбор (SER)
OSIJEČKI NOGOMETNI PODSAVEZ
Osijek
  Played Won Drew Lost For Against G/Av Points
1 JSK Slavia Osijek 12 10 2 0 58 4 14,500 22
2 Hajduk Osijek 12 9 2 1 48 9 5,333 20
3 Sloga Osijek 12 5 4 3 25 14 1,786 14
4 Građanski Osijek 12 5 1 6 22 20 1,100 11
5 Amater Osijek 12 3 1 8 10 43 0,233 7
6 Makabi Osijek 12 3 1 8 9 46 0,196 7
7 OŠK Osijek 12 1 1 10 5 41 0,122 3
  84 36 12 36 177 177   84
Rules for classification: 1) points; 2) goal average
Amater Osijek + JSK Slavia Osijek => JSK Slavia Osijek
JSK = Jugoslovensko Sportsko Klub OŠK = Osiječki Športsko Klub
Osijek => Osijek (CRO)
Province
Slavonska Požega
First round PGŠK Slavonska Požega - ŠK Ljeskovica +w/o
Krndija Našice - Taninpila Sušine-Đurđenovac 0-5
Semifinal Taninpila Sušine-Đurđenovac - PGŠK Slavonska Požega +w/o
Final Belišćanski ŠK Belišće - Taninpila Sušine-Đurđenovac  1-2
PGŠK = Požerski građanski šport klub ŠK = Športski Klub
Slavonska Požega => Požega (CRO) Našice => Našice (CRO)
Ljeskovica => Ljeskovica (CRO) Sušine-Đurđenovac => Đurđenovac (CRO)
Belišće => Belišće (CRO)
Virovitica
Semifinal Virovitički GŠK Virovitica - Jadran Virovitica 5-0
Final Virovitički GŠK Virovitica - Slatinski NŠK Podravska Slatina 12-0
GŠK => Građanski šport klub NŠK = nogometni šport klub
Virovitica => Virovitica (CRO) Podravksa Slatina => Slatina (CRO)
Vinkovci
First round Obrtna omladina Vinkovci - Cibalija Vinkovci 2-6
Savez privatnih nameštenika Vinkovci - Herut Vinkovci 3-2
Semifinal Cibalija Vinkovci - Savez privatnih nameštenika Vinkovci 7-0
Final Građanski Vukovar - Cibalija Vinkovci +w/o
Vinkovci => Vinkovci (CRO) Vukovar => Vukovar (CRO)
Đakovo
Final Hajduk Đakovo - Certissa Đakovo 0-1
Đakovo => Đakovo (CRO)
Province finals
Semifinals Virovitički GŠK Virovitica - Certissa Đakovo 1-0
Taninpila Sušine-Đurđenovac - Građanski Vukovar +w/o
Final Virovitički GŠK Virovitica - Taninpila Sušine-Đurđenovac +w/o
Osiječki nogometni podsavez final JSK Slavia Osijek - Virovitički GŠK Virovitica 6-1
NATIONAL FINALS
Drzavno Prvenstvo
First Round
SK Jugoslavija Beograd - JSK Hajduk Split 3-2
JAD Bačka Subotica  - SK Ilirija Ljubljana 3-0
SAŠK Sarajevo - 1.HŠK Građanski Zagreb 0-6
JSK Slavija Osijek bye
Semifinals
SK Jugoslavija Beograd - JSK Slavija Osijek 3-2
JAD Bačka Subotica - 1.HŠK Građanski Zagreb 0-2
Final (Beograd 05.07.25)
SK Jugoslavija Beograd - 1.HŠK Građanski Zagreb   3-2